» »

war3 - battle.net

war3 - battle.net

Gandalfar ::

Oki imam war3 in me sedaj zanima ce se lahko dva playerja povezeta na battle.net streznik. Tako da bi lahko z bratom skupaj igrala ali moram zato kupit se eno kopijo igre? Sem iskal po netu ampak nikjer ne pise. Ne da se mi pa na drug rac. sam tolk instalirat da bom pol vidu da ne dela in bom lahko cez 5 min zbrisu vse skupi.

WarIII Battle.net preko dveh accjev?

Binji ::

Zakaj ne igras preko LANa? Ne rabis nobenih cd-keyev
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Gandalfar ::

Binji: zato, ker nimam stalno 10 ljudi z rac. v hisi :/ Ce pa mislis alernativne battle.net streznike pa mi ne ustrezajo, ker se stalno sesuvajo in ne delajo in se uporabniki so izredno nekulturni gor.

Zelim biti na blizzardovih.

Coinbird ::

Mislim, da to ni možno. Korlikor jaz razumem imaš ti doma dva računalnika povezana na net in en orginaln Warcraft3. Že res da igra rabi samo na začetku cd da se zažene. Ampak na battle netu ti prime samo en cd-key na enkrat. Moraš vedat, da se vsi povezujemo na en velik server sepravi se točno ve kdo je gor. Če bi to blo tako kot pri streljačinah, kjer imaš tisoče serverjev nebi bil problem.

Edina alternativa ti bi bil Kali, program z katerim lahko piratske kopije igraš preko neta.

Ego Malfunction

msmiha ::

Poslušaj Egota on se na to spozna.
Drugače pa je Slo-Tech tak veilk antipirat in ti si povrhu še tajna policija pa ne veš da lahko legalno inštaliraš samo na en računalnik eno določeno igro in je ne smeš več na ostale. Sicer si pa preberi EULA-o.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Stripy ::

Za War3 ne vem, vem pa da se je z eno kopijo Starcrafta lahko povezalo 8 igralcev. Funkcija je bila Spawn. Instaliral si spawn verzijo igre, ki ne potrebuje CDja in ta racunalnik se je lahko povezal v multiplayer igre tudi na battle netu z istim CD kljucem, vendar samo ce je igro kreiral tisti z "glavnim" CDjem.

Ah, ravnokar sem prebral, da War3 te funkcije nima. Skoda.

alien-w ::

msmiha: preberi, kaj je napisal Stripy in ne bluzi o warezu tam kjer to sploh ni potrebno.

Gandalfar ::

Aha, hvala vsem. Bom sel se en izvod war3 kupt pa bo problem resen :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Warcraft III odslej brez CD-ja

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
185842 (4533) opeter
»

Warcraft 3 Frozen Throne - Prek interneta?

Oddelek: Igre
121720 (1576) strictom
»

Kako se igra Warcraft 3 na internetu?

Oddelek: Igre
322904 (2655) MasterMind
»

Slovenski server za Warcraft 3

Oddelek: Igre
493058 (2109) MasterMind
»

Strežnik za Diablo II Lord Of Destruction

Oddelek: Igre
9936 (853) MasterMind

Več podobnih tem