» »

predogled opravilne vstice Windows7

predogled opravilne vstice Windows7

rabnik_abc ::

Mogoče kdo ve,zakaj se mi v opravilni vrstici(WINDOWS 7) pri predogledu Firefoxa,ko imam odprtih več zavitkov v enem oknu,ne pokažejo vsi predogledi,ampak samo aktiven?
Pri IE-ju pa ni težav,pri enakem primeru,se pokažejo vsi zavihki v predogledu hkrati. Hvala za odgovore!

JayKay ::

zato, ker je MS preview posameznega taba uposobil samo za IE, ne pa za ostale browserje.

rabnik_abc ::

zato, ker je MS preview posameznega taba uposobil samo za IE, ne pa za ostale browserje.

za posamezni tab je tako vredu ,tko da to ni odgovor!

Infinity ::

seveda je odgovor. In to prekleto dober.. da povemše jaz malo bolj kmečko:
microsoftu se podomače je.e za ostale browserje in tako v vseh ne IE browserjih ne dela tab preview medtem ko pa v IE dela (seveda je to vse mišljeno za task bar, preview tabov znotraj FF pa z tem nima veze ker je to stvar programa ne pa OS)

darkolord ::

Kako misliš "ne dela tab preview"? Seveda ne dela, če ga pri FFju niso usposobili. Vsak program lahko po svoje kontrolira prikaz, če je to potrebno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Mavrik ::

za posamezni tab je tako vredu ,tko da to ni odgovor!


Fora je v tem, da v bistvu Windowsi sami ne vejo nič o tem, da bi imel Firefox tabe in zato (kot pri vsaki drugi aplikaciji) narišejo samo okno. Za to, da bi tam bile slike vseh tabov, bi morali razvijalci Firefoxa uporabiti novo funkcionalnost opravilne vrstice in tam ekstra poslati slike vsebine vseh tabov.

Torej še enkrat: uporabo novih funkcionalnosti Win7 opravilne vrstice (predogleda, dodatnih gumbov na predogledu (WMP), opcij pri desnem kliku itd) morajo implementirati tudi razvijalci aplikacije, kar bo verjetno pri odnosu kot ga imajo razvijalci recimo Firefoxa malo trajalo.
The truth is rarely pure and never simple.

rabnik_abc ::

če je pa tko,da se to ne da uredit,bom po 5 letih uporabe MF prešel nazaj na IE,saj je 8-ka sedaj čist vredu (pa še enkrat,posamezni tab se itaq vidi pri MF v predogledu;))
Mi je pač pomembno,da se v predogledu vidni vsi zavihki,ki so v enem oknu in ne samo vsa okna(to zadnje pri MF seveda deluje)

rabnik_abc ::

za tiste,ki jih omenjeni prolem zanima: baje ima to možnost menda Firefox 3.6!

http://www.racunalniske-novice.com/novi...

lep pozdrav vsem,ki prisegajo na lisičko ;)

Zgodovina sprememb…

boogie_xlr ::

Jaz sem probal beta firefox 3.6 in lahko potrdim, da predogled v opravilni vrstici podpira pogled vseh tabov, vendar je še vedno zabugano in včasih ne pokaže vsebine taba. Naj bi celo naredili tako, da bodo dali vsak tab v svoj proces.

rabnik_abc ::

Jaz sem probal beta firefox 3.6 in lahko potrdim, da predogled v opravilni vrstici podpira pogled vseh tabov, vendar je še vedno zabugano in včasih ne pokaže vsebine taba. Naj bi celo naredili tako, da bodo dali vsak tab v svoj proces.


Sem dal gor tudi jaz firefox 3.6,pa podpira samo ativen tab,nikakor pa vseh Je pa res,da podpira predogled vseh odprtih oken,ampak to je druga zgodba.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox 4 izšel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23570058 (59223) opeter
»

Firefox 4 prihaja 22. marca (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5815349 (12847) McGregorSL
»

Upravljanje z zavihki: Opera 11 beta proti Firefoxu 4 beta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5317169 (15054) RockyS
»

Brskanje z zavihki v IE 6 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
806821 (4713) kolesar
»

Firefox vrača udarec (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
585306 (5306) frudi

Več podobnih tem