» »

katero miško??

katero miško??

1 2 3
4
»

spirit ::

Ne, testiral sem jo na Windows 7, tko da za win8 res ne vem kko se obnese, ampak bi mogl pa driverje itk kmal zrihtat glede na to da je Win8 pred vrati.

No zdej loh pa na hitr povem še kej o Corsair Vengeance M90, imam jo en dan pa morm rečt da se ne morm odločit če mi je všeč manjša je od Performance MX, teža mi je ok, tudi to da je žična me ne moti pretirano oblika mi pa v kombinaciji s podlogo, ki ima gel za podporo zapestju ne odgovarja, če pa tega ne uporabljam je oblika dobra in miška lepo sede v roko. Stvar ki mi ni pretirano všeč so dodatni (MMO) gumbi, ki so nekoliko trdi, čudno postavljeni in se je res treba navadit, da se jih da pritisnit brez da bi premikal cel palec na gumb. Stvar ki mi tudi ni pretirano všeč je software, ki je kar občutno slabši od tistega pri Logitehu, Razerjevemu pa niti do kolen ne seže. To bo zaenkrat to, več pa ko objavim test ;)

Da pokomentiram še podlogo, od mehkih je zlo fajn Goliathus, od trdih mi je bla pa Scarab res dobra, pa čeprav sm načeloma bolj za mehke podloge.

spirit ::

No ja no, Logitech se je precej poslabšal, prej si dobil solidno tipkovnicio za okoli 30€ zdj je pa pod 40 ni, da je vredna na gumb pritisnt... Miške so nekako OK, čeprav kar delajo zdej je sam to da jih barvajo, nouga pa nč kej vn ne dajo razn parih G serije.

miraldi ::

Po 10dneh uporabe lahko le rećem da mi je Logitech G500 zakon :) Priporočam!
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

T0RN4D0 ::

Moja MX510 je zgleda zaključila kariero po kakšnih 10 letih in iščem novo miško. Iščem nekaj podobnega ergonomsko in da ni slabše kvalitete, pa vidim da bo kar izziv.

FPSjev ne igram več, me pa vseeno ne zanimajo miške ki niso natančne, štekajo itd. :)

Wireless bi bil dobrodošel, samo varjante ki jih moraš vsakodnevno polnit me ne zanimajo (aka g700). Še najbližje je morda M705, vendar sem prebral precej pritožb ker nima senzorja na sredini in se pojavljajo težave če miško upravljaš iz zapestja... G500 i like, samo 70€ za kabl miško je malo huda.


Kakšen predlog?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

spirit ::

Performance mx?

miraldi ::

G500 se prodajajo po 51€ kar se mi zdi vredu cena.
Jaz sem jo naročil pri funtechu dobil že naslednji dan.
Je pa res da se v raznih bigbangih in podobnih trgovinah prodaja po 70€.

Malo poglej za cene na: http://www.ceneje.si//racunalnistvo/kom...
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

T0RN4D0 ::

50€, je za razmislit. Sem sedaj rešil mojo mx s tem, da sem izklopil stranske in zgornje tipke... (crknil je namreč scroll down gumb, konstatno vklopljen). :]

Moram še malo pogledat če je kakšna brezžična kaj vredna, ker uporabljam prenosnika in bi mi večkrat prav prišlo da ni kabla. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

GrimReaper ::

Še najbližje je morda M705, vendar sem prebral precej pritožb ker nima senzorja na sredini in se pojavljajo težave če miško upravljaš iz zapestja.

Pozabi to miško, sam sem jo vrnil nazaj takoj prvi dan. Kdor lahko uporablja tako miško, prej ni nikol uporabljal nobene druge, da se mu to zdi normalno.
Ni problem samo pri vrtenju v zapestju, kakršnekoli gibe delaš, miške ne gre tja kamor hočeš. Najbolje se vidi v slikarju, z dobrimi miškami lahko v levo/desno narediš precej ravne črte (oz. MX510/518 imata celo korekcijo krivih črt, ne vem kako točno se temu že reče), če premikaš hitro pa je pas takih črt debel kvečjem 2cm. Če greš to delat z M705, imaš črte po celem ekranu.

Recimo zdajšnja G9x tud nima senzorja povsem v centru, pa normalno dela, tko da mislim da ni samo to vzrok.

Drugače če za začetek probaš G400/G500 in G9x bo že kar dovolj, da vidiš kakšna oblika ti bolj ustreza.
Meni osebno je G9x kot ulita v roko, pa tudi marsikomu drugemu imajo MX510/MX518/G400/G500 odveč tisto izboklino na desni da ne moreš položit prstanca na desno stran. Nekateri so šli celo to pilit stran.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

KTr1sk ::

meni je moja microsoft sidewinder x8
http://www.mimovrste.com/artikel/225007...
nehala delovati preko kabla, tako da zdaj tudi polni ne več, k sreči imam še garancijo ker drugače je super miška, zanima me pa ali imajo vse brezžične miške takšen "problem" da mora biti sprejemnik od miške zelo blizu miške, ker drugače se zatika kazalec,...lag...tudi pri tej dragi microsoftovi miški se mi to dogaja, ampak ni problem, imam pač blizu sprejemnik in je ok

medtem časom ko bo na servisu miška, sem pa si naročil rezevrno tole miško, ki je pocen in na pogled lepa (kako dela pa vpašanje hehe)
http://www.ebay.com/itm/380498824057?ss...
ter tale mi je še bila tudi všeč
http://www.ebay.com/itm/Optical-7D-Wire...
kaj menite o teh kitajskih miškah...tolko so verjetno da delajo hehe
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

GrimReaper ::

Ni kaj za menit o Kitajskih, če pa še pri Logitech miškah za 60€ najdeš minuse. Sem že probal drugače Genius Ergo, glavna gumba sta imela neverjetno veliko mrtvega hoda, kolešček je bil pa sploh ena žalost.
Je pa res da so dost dobre tiste Logitech za 10€.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Excalibrus ::

mailer ::

Miška logitech, ki je bila kupljena v komletu s tipkovnico stara 10 let mi je vlekla čez steno. To, da moraš imeti sprejemnik blizu miške pa ni normalno.

IvoJan ::

mailer je izjavil:

Miška logitech, ki je bila kupljena v komletu s tipkovnico stara 10 let mi je vlekla čez steno. To, da moraš imeti sprejemnik blizu miške pa ni normalno.

gloryhole? :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

ShowDown ::

Moj Deathadder prve generacije je po 4ih letih končal svojo življenjsko pot. Ima kdo kak predlog za nakup nove miške? Naj omenim da imam relativno veliko roko in mi na primer kak Razer Abyssus ne ustreza. Nekako se najbolj nagibam k Cyborg R.A.T. 5, ker ima praktično vse nastavljivo. Predlogi so dobrodošli.

EDIT: Za miško bi bil pripravljen dati okoli 50 ali 60EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ShowDown ()

TheHusky ::

ShowDown je izjavil:

Moj Deathadder prve generacije je po 4ih letih končal svojo življenjsko pot. Ima kdo kak predlog za nakup nove miške? Naj omenim da imam relativno veliko roko in mi na primer kak Razer Abyssus ne ustreza. Nekako se najbolj nagibam k Cyborg R.A.T. 5, ker ima praktično vse nastavljivo. Predlogi so dobrodošli.

EDIT: Za miško bi bil pripravljen dati okoli 50 ali 60EUR.


Poglej si Razer različico RAT miške, dans so jo izdali: Outboros. Drugače bodo pa pomoje še nekaj naznalili pri Razer jutri 20.11

 Nova miška?

Nova miška?

ShowDown ::

Žal mi je 130€ malce preveč za miško. :)
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38295301 (52197) Kr_Edn
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
4817164 (15474) Antares88
»

Gaming miška (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6314795 (13067) mr1two
»

Mnenja glede teh mišk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10618987 (16749) jazbec

Več podobnih tem