» »

gremo delat FAQ

gremo delat FAQ

CaqKa ::

vsi iz prve fronte ki nekaj prispevate, a ste zato da gremo počasi delat en FAQ pa zberemo vprašanja in odgovore bolj po slovensko zapišemo? edini problem je da bi potem morali uvest ali sticky poste ali pa kakšno posebno rubriko FAQ kjer bi se samo ta vprašanja pojavljala in bi obični userji imeli samo dostop branja ne pa pisanja.
lp
ps: temo lahko prestavite tudi kam drugam če se vam zdi da bi kje drugje bila bolj primerna. meni se zdi da je tukaj zanekrat na pravem mestu.

kuglvinkl ::

Kakšen FAQ? Glede STja? Programiranja, OC, ...?
Your focus determines your reallity

CaqKa ::

faqu prve fronte - pogosto zastavljena vprašanja v prvi fronti
zato bi lahko bil tudi zainteresiran primož saj bi s tem zmanjšali obremenitev strežnika :D verjetno bi pa se faq lahko pojavil v vseh rubrikah. odvisno kaj nam je pač primož pripravljen dat na razpolago v skripto...

kuglvinkl ::

Hej, ta sploh ni slaba, za vsako sekcijo FAQ. Če smo že pri tem, je treba ugotovit, ali se razdelitev sekcij vsaj približuje optimalnosti. Če da, potem nov dan, nov FAQ. Jako za! Bo pač vsak pisal o tistem, o čemer največ ve. Izjemno!
Your focus determines your reallity

CaqKa ::

ne. vsak bo pogledal kero so najbolj pogosto zastavljena vprašanja v preteklem tednu v določenem threadu in nato zapisal post z vprašanjem in celotnim odgovorom.

andrej ::

o tem sem ze debatiral s primozem samo ni blo nic, ker niso podprti sticky posti.

CaqKa ::

te pa bi pač v obični html pisali pa bi to dodajali lepo nekam na stran pa bi blo linkano vse?

Jux ::

PS: A niso zdej uvedl sticky postov?
>>>
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

CaqKa ::

naj andrej naredi stikija 'FAQ' pa bomo začeli noter postat prasanja...

andrej ::

opa, koncno. bomo naredili nekaj. po vsej verjetnosti naslednji teden.

Duhec ::

Ideja je odlična, le zaživeti mora !

alien-w ::

Najbolje je, da zadevo naredite (lahko tudi v txt), potem pa jo posljete meni na mail in vam bom jaz naredil Sticky temo ter vas spodaj (ali zgoraj) podpisal. Bo v redu?

Sticky teme drugace ze delujejo.

CaqKa ::

bi blo vredi samo pomojem bi morali nekaj uvest da bi se vsi odgvori fajn pregledali da je na neko vpršanje res odgovorjeno... kar pa sedaj ko je 5 ur za editiranje posta malo težje izvedljivo...

CaqKa ::

prvo vprašanje in odgovor je že tu...
prepočasen zagon xp-jev


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZA VSE preden naredite novo temo!!!

Oddelek: Operacijski sistemi
341620 (1014) CaqKa

Več podobnih tem