» »

Odstranitev gesla PDF-ju

Odstranitev gesla PDF-ju

joker16_7 ::

Pozdravljeni!

Imam eno težavo, in sicer želel bi odstraniti geslo s PDF datoteke, a nikakor ne vem kako to storiti. Imam namreč nekaj PDF-jev z gradivom s fakultete (geslo smo dobili) in bi želel PDF pretvoriti nazaj v Word, da bi si lahko malo uredil to gradivo. Težava pa je v tem, da mi program za pretvorbo PDF-ja v Word zavrne proces, ker je že sama izvorna PDF datoteka enkriptirana in je tako ni možno pretvoriti. Nujno potrebujem kakšen nasvet kako odstraniti geslo s PDF-ja oz. kako te PDF-je spraviti v Word datoteke.

Hvala že v naprej!
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

5er--> ::

joker16_7 ::

Hja, to tudi jaz znam :) In preden sem odprl novo temo sem pregledal cel kup strani in pretestiral en cel kup programov pa ni nič delovalo.

Prvih 5 linkov na tvojem kliku ponuja same takšne možnosti, ki ne delujejo. Prve tri neuspešno, 3. in 4. pa so plačljivi programi, ki se jih ne da dobiti nikjer zastonj.

Morda pozna kdo kako se direktno v PDF-ju odstrani geslo. Verjetno gre ali je res potrebno tudi pri odstranjevanju uporabiti nek drug program?
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

McNato ::

Limit-sky ::

Hja, to tudi jaz znam :) In preden sem odprl novo temo sem pregledal cel kup strani in pretestiral en cel kup programov pa ni nič delovalo.

Prvih 5 linkov na tvojem kliku ponuja same takšne možnosti, ki ne delujejo. Prve tri neuspešno, 3. in 4. pa so plačljivi programi, ki se jih ne da dobiti nikjer zastonj.

Morda pozna kdo kako se direktno v PDF-ju odstrani geslo. Verjetno gre ali je res potrebno tudi pri odstranjevanju uporabiti nek drug program?


Probaj odpret Document properties in v zavihku Security daj Security method na No security.

@nny ::

McNato je izjavil:

PDF Unlocker



S čim pa odklenem PDF v Linuxu?

steev ::

:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se da stisniti pdf?

Oddelek: Pomoč in nasveti
202869 (2067) jedateruk
»

Iz cirilice v latinico

Oddelek: Pomoč in nasveti
164490 (3854) Samo346
»

PDF to WORD

Oddelek: Pomoč in nasveti
173253 (2421) b3D_950
»

Windows ne more odstraniti gesla

Oddelek: Pomoč in nasveti
242734 (2222) amigo_no1
»

Kako odstranit geslo iz .pdf

Oddelek: Pomoč in nasveti
101235 (1032) Karen

Več podobnih tem