» »

Internet explorer

Internet explorer

PIII850 ::

kako v IE odstranit zgodovino v vrstici, kjer vtipak www naslove. V primeru, da se nastavi clear histroy na 0 dni, se ko ga ugasen in ponovno prižges naslov pojavi v vrstici. Kako to zbrisat??!1
  • premaknil: perci ()

BaRtMaN ::

Aaa, zakrivanje sledov, kaj?! >:D
To je pa ja čist izi: Tools>Internet Options>Clear History
Zgodovino nastavi na 0. Se ti pa bo prikazovala za tekoči dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

PIII850 ::

ja to ze vem sam :))) Sam jz bi rad, da mi sploh ne ostane noter kaj, ker dela na mašini ogromno ljudi!!!!! Ali je mozno to storiti tako da se enostavno izbrisejo naslovi

Dusko ::

ja torejmti ne bi rad da ko vpišeš recimo www.s da ti program sam dopolni naslov v recimo www.slo-tech.com?
Če je to težava pol orodje>intenretne možnosti>vsebina in pol tam samodokončaj pol pa počisti obrazce in tam še zbrišeš kljukico pred samodokončanjem naslovov.
Pa valda history je treba pobrisat pa na 0 nastavit.
Upam,da hočeš to

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dusko ()

PIII850 ::

nope, jz bi rad, da npr: vtipkam noter ww.slo-tech.com (clear history imam itak narejeno na 0 dni) in ko ugasnem IE in nato na novo prizgem ni noter shranjeno nobenga spletnega naslova, razen defaulta. Ker če das na 0 dni, se ob ponovnem vklopu vidijo vsi naslovi iz tekočega dne. Jz bi se pa rad resu se tistih iz tekočehga dne. problem je v tem, da neprestanoma menjam računnalnik cca na pol ure - pač narava dela :(((

Highlag ::

A z kakim Tweakui se pa ne da to rešit?
Mislim, da ima en zavihek "Paranoja" Kjer lahko izključiš cel kup stvari v zvezi z IE

McHusch ::

dobi si program Window Washer kjer lahko nastimas da ti vse to kar ste nasteli brise ob zagonu racunalnika, ob izklopu, ali pa periodicno (npr vsako uro) ce ces. to je to

govno ::

to se poštima tukaj:
tools>internet options...>content>autocomplete...> odkljukaš web addresses oz. vse ...
TineL Studio :: http://tinel.stjost.si
TineL Studio vici :: http://tinel-vici.stjost.si
TineL Studio wap :: http://tinel-wap.stjost.si

Spajky ::

To prekopiraj v NotePad in sejvaj in spremeni končnico fajla v *.reg in nato poženi.. :-)

REGEDIT4

[-HKEY_USERS\.DEFAULT\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\TypedURLs]


hip hip hip , strašni trik.... :-) 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

PIII850 ::

In kaj bi naj to sploh naredilo. SEm naredil tako, pognal in se ni nič spremenilo???


lp

nintakiu ::

Nabavi si internet cleanup 2.0.
povezava

Spajky ::

Tisti trik bi moral delat, nekaj si zajebal...probaj tisti ključ najprej izvozit iz registra in ga nato odpret z NotePadom in mu dodat /editirat/ tisti - , katerega ni takoj na začetku imena ključa za oklepajemin nato sejvaj, zapri notepad in uvozi spet ključ! meni dela! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

MI_KO ::

Kaj še ni noben pomislo na to: Tools->Internet Options->Temporary internet files->delete files + cookies pa še clear history.
Dela 100% na ie6. Edina napaka je, da morš to vsakič delat ko zapustiš računalnik.

Če pa ti to ni opcija pa poišči kakšen dodatn program. V googlu vtipkaj "internet history kill". Predn kakega namestiš pa rajši preveri če to ni kak dialer, trojanc al kak drug virus, kr so pagi na katerih jih oglašujejo zelooooooo sumljivi!
MI_KO

l33t ::

S system mechanicom pa je to najlazje naredit!

beille ::

Mene pa zanima, kako izbrišem vnosna polja (iskalne besede) v najdi.si ali na googlu (v Explorerju in Firefox-u)?

Funkcija Samodokončanje oz. Autocomplete izbriše iskalne vpise v vnosni vrstici (kjer vpišemo http://.....) jaz pa iščem možnost izbrisa omenjeno v prvi vrstici.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako popolnoma zbrisati iskalno zgodovino iz Mozille Firefox?

Oddelek: Pomoč in nasveti
173091 (2551) vorantz
»

kako izbrisati ? nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
61959 (1872) 9w6AwHsQMsyb
»

Kako popolnoma izprazniti seznam "Address" v IE?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5856 (783) boštjan
»

informacije o uporabniku foruma

Oddelek: Slo-Tech
121170 (1005) Huey P
»

internet explorer

Oddelek: Programska oprema
71335 (1250) abcde7

Več podobnih tem