» »

Pritožbe

Pritožbe

Temo vidijo: vsi
««
31 / 41
»»

WarpedGone ::

Ok, dan potem in rezime dogajanja:

Prvič brisan by Tomi brez kakega komentarja, sredi povsem enakovrednih postov, vsaj nekateri še vedno obstajajo:
RIP Slovenija


Drugič by Žiga, brez komentarja, sredi povsem primerljivih postov, nekateri še vedno obstajajo
Od nekonstruktivnega naroda težko pričakuješ konstruktivnost...


Tretjič by Tomi. Ja, močna izjava, a kdor ni ravnokar splezal iz luknje, ve za kaj se gre (pahor, kučan, podgane...). Očitno se Pahorja ne sme parafrizirat:
Podgane nazaj za krmilo.


Tip me pošlje kupovat karte za kubo, ker mu odgovorim, pordečim brez pojasnila:
>> kupite nam karte za kubo cmok cmok
ne bo treba, kuba prihaja k nam.


Odgovor LuiIII-emu opažanju glede nedoslednosti in logičnosti, se sedaj ne dopade Žigi. Celo zapiše zakaj ne - lepi to, žiga:
Neumnost je podcenjena.
Fact of life.
// Argumentirana debata.


Malo kasneje postane jezen:
Danes se je še enkrat pokazala norost tega naroda.
Pa nekaterih forumašev tudi.
// Dovolj bo.


Malo kasneje imagodei zopet zmerja, da verjamemo v palčke za kar mu napišem čisto kulturen odgovor.
Žiga temu prilima "zadnje opozorilo", ko je glava teme že dve strani naprej. Ja, "pravno formalno" je zadostil pravilom, legitimo pač ne - opozorilo sm našel, ko se mi je ikonca pofarbala in sm šel iskat kaj za vraga sm tazga reku.
Sej bi bil smešen, če bi kučan res smao sedel v svoji hišici in srkal kavo.
Ker pa se vsakič znova kaže in podpira in fotografija, pa s tem svojim pačenjem delaš karikaturo iz sebe.
Nizko padaš.
// Zadnje opozorilo.


Mal kasneje se mu še vedno ne dopade:
Pa zares in LDS tudi.
A so tazaresne podgane in podgane na LDSu že na zokitovi ladji tko da kake koristi ne bo.

Bo Pahor tut fasal rudija, ker je reku da so podgane zapustile njegovo ladjo? Prestopi poslancev k zokiju so fakt. Da jih zdrave sile imenujejo podgane, tudi. Se ponovim ker v tem kršitve pač ni. Moje opozorilo se mu ne dopade sploh:
@žiga, Vem, kaj pomeni skrivanje za pravili. Lahko padeš še niže?


Jedro pritožbe?
Pravila pravijo, da se lahko čez nekaj dni iskreno opravičim in ekipa premisli o odzemu titule.
Za kaj takega morm vedet vsaj komu in zakaj se naj bi opravičil.
Zbogom in hvala za vse ribe

Lion29 ::

pritozujem se, da mi je jure v tej temi zbrisal cisto ustrezen post, ki je bil dejansko tudi pritozba ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tomi ::

Komentiral bom samo svoje intervencije:

WarpedGone je izjavil:

Ok, dan potem in rezime dogajanja:
Prvič brisan by Tomi brez kakega komentarja, sredi povsem enakovrednih postov, vsaj nekateri še vedno obstajajo:
RIP Slovenija

Zapis žal ne spada med konstruktivne zapise. 1. točka drugega člena pravil.

WarpedGone je izjavil:

Tretjič by Tomi. Ja, močna izjava, a kdor ni ravnokar splezal iz luknje, ve za kaj se gre (pahor, kučan, podgane...). Očitno se Pahorja ne sme parafrizirat:
Podgane nazaj za krmilo.

Če nekoga citiraš, potem je potrebno to navesti. Drugače gledano gre za žalitev.

Poudaril bom tokrat še sam, da je bilo v temi zbrisano večje število zapisov, ker tema ni dosegala želenega nivoja diskusije, ampak je eskalirala v blatenje več strani. V enem od mojih zapisov ste avtorji bili opozorjeni, da v primeru, da bo vaš zapis izbrisan, je to najverjetneje posledica nesledenje tematiki ali nizki dodani vrednosti. Je pa žalostno, da določeni posamezniki niso sposobni slediti nekaj enostavnim navodilom in držati debate na nivoju.

Lion29 je izjavil:

pritozujem se, da mi je jure v tej temi zbrisal cisto ustrezen post, ki je bil dejansko tudi pritozba ;)

3. Na pritožbo odgovarja tisti, ki je posredoval, ali upravljalec strani.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Gregor P ::

Mogoče bi bilo treba moderatorje opozoriti, da se določene teme z namenom nahajajo v loži;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

jest10 ::

Dr_M ::

Mavrik je izjavil:

Sem mislim da že enkrat napisal: kazanje s prsti na druge ne pomeni da vi niste kršili pravil in vas ne bo rešilo ukrepa. Za druge bomo že poskrbeli in prosim nehajte spamati s špecanjem - očitno sami več kot dobro veste da ste kršili pravila.


Se mi zdi, da tole name leti.
Zgolj zanima me, zakaj proti nekaterim ukrepate, proti nekaterim pa ne. Samo to. Ce nas sploh smatrate kot ljudi, ki bi si zasluzili vsaj neko pojasnilo, ne samo fud.
Tako da, bodi clovek, pa se razjasni, ali pa spizdi nazaj v luknjo, lepse ne morem povedat. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Daedalus ::

Evo, podam konkretizirano in argumentirano pritožbo. Moderator se pa še vedno skriva. Jaka muda, ni kaj.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

connel ::

Samo eno vprašanje, res moramo brati prispevke, kot je ta https://slo-tech.com/forum/t496267/p334... , pa loža gor ali dol? Prispevki v tej temi že kar nekaj časa presegajo mejo okusnega.

kuglvinkl ::

Ne.

WarpedGone ::

http://slo-tech.com/forum/t496267/p3346...

Konkretne osebe se zmerja s fašisti.
Js sm za (neimenovane) podgane fasal naziv.
Dvojna merila ali samo spregled?
Zbogom in hvala za vse ribe

Samuel ::

If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

KoMar- ::

Mavrik pravi, da ta tema ni več namenjena "špecanju", tj. prijavljanju kršitev drugih osebkov. Jaz sem se tega začel držat in bi bilo fino, da se to bolj jasno napiše, da bodo vsi vedeli, da gre za "novo" pravilo.

Mavrik ::

Kje pa je kaj "novega"? Poglejte si še enkrat prvi post.
The truth is rarely pure and never simple.

gendale ::

[izbrisana tema]

prosim za odklep te teme, tu se ne gre za trollanje ampak za civiliziran pogovor o idealnem kaznovanju.
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Gandalfar ::

@gendale: tema ze v osnovi krši 1. člen pravil tako, da ti predlagamo, da jo odpreš na kakšnem drugem forumu.

enadvatri ::

Prepričan sem, da nisem kršil ne pravil foruma (z navajanjem vira sem jih celo spoštoval, ker so me k temu tudi spodbujali z nejevero) ne zakonodaje. Če se je moderator arbitrarno odločil za brisanje povezav/navodil in presodil, da je tako bolje, odločitev spoštujem. Prav zato, ker nisem ničesar kršil, menim, da bi moral biti moderator doslednejši in odstraniti zgolj povezave/navodila in ne celotnega sporočila.

http://slo-tech.com/forum/t446423/2899

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enadvatri ()

Gandalfar ::

Moderatorska politika je, da se brise cela sporocila, cetudi je samo en del sporen. Tako ne prihaja do 'preobracanja besed' in spreminjanja pomena sporocilom.

St235 ::

http://slo-tech.com/forum/t438863/p3352...

Ko zmanjka argumentov, se pade na brezvezne enovrstičnice.

Daedalus ::

Še vedno čakam na odgovor na mojo pritožbo. Bo šlo še letos?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Mavrik ::

St235 je izjavil:

http://slo-tech.com/forum/t438863/p3352...

Ko zmanjka argumentov, se pade na brezvezne enovrstičnice.


Kaj je tu pritožba točno?

Daedalus je izjavil:

Še vedno čakam na odgovor na mojo pritožbo. Bo šlo še letos?


Hmm, če jaz prav vidim je bilo na tvojo pritožbo odgovorjeno: sporočilo z vsebino "+1" pač ni noben prispevek k argumentirani debati (ki jo še vseeno zahtevamo) in v temo vnaša samo šum. Pač če nimaš nič za dodati, potem je ok da greš "lajkat" na Facebook isto sporočilu... tule mamo raje kaj novega dodano k debati.
Ponavljanje pritožbe ne bo spremenilo.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Lion29 ::

Mavrik, spet si izbrisal mojo pritozbo nad dejstvom, da ste izbrisali prjesnjo pritozbo.... kake igrce se gres?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Daedalus ::

Hmm, če jaz prav vidim je bilo na tvojo pritožbo odgovorjeno: sporočilo z vsebino "+1" pač ni noben prispevek k argumentirani debati (ki jo še vseeno zahtevamo) in v temo vnaša samo šum. Pač če nimaš nič za dodati, potem je ok da greš "lajkat" na Facebook isto sporočilu... tule mamo raje kaj novega dodano k debati.
Ponavljanje pritožbe ne bo spremenilo.


Preberi še enkrat. Kako potem na s strani moderatorjev požegnan način nekoga podpreti v debati? Če "+1" ali pa "se strinjam" ni ok? Naj še enkrat spomnim - podpora sodelujočemu v debati ni dodajanje šuma, ker doda "težo" na določeno mnenje. Torej?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Mavrik ::

Lion29 je izjavil:

Mavrik, spet si izbrisal mojo pritozbo nad dejstvom, da ste izbrisali prjesnjo pritozbo.... kake igrce se gres?


To kar si ti napisal NI PRITOŽBA, ki bi spadala v to temo. Če imaš problem s kakim ukrepom proti tebi pišeš sem - kar je jasno napisano v pravilih in prvem (ter zadnjem) sporočilu te teme. Ker tam ni bilo nobenega ukrepa proti tebi, to ne spada sem.

Kateri del tega ni jasen?

Preberi še enkrat. Kako potem na s strani moderatorjev požegnan način nekoga podpreti v debati? Če "+1" ali pa "se strinjam" ni ok? Naj še enkrat spomnim - podpora sodelujočemu v debati ni dodajanje šuma, ker doda "težo" na določeno mnenje. Torej?


Težo mnenju dajo argumenti ne "+1 lajkanje". Načina za to, kar ti hočeš, na Slo-Techu ni. Ali dodaš svoj argument/dodatek ki nekaj prispeva k temi ali pa pač ne napišeš nič. Pritožba zavrnjena.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Daedalus ::

Težo mnenju dajo argumenti ne "+1 lajkanje". Načina za to, kar ti hočeš, na Slo-Techu ni. Ali dodaš svoj argument/dodatek ki nekaj prispeva k temi ali pa pač ne napišeš nič. Pritožba zavrnjena.


Obrazložitev pa pol, ni kaj. Sej kaj drugega niti nisem pričakoval.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Lion29 ::

Mavrik je izjavil:

Lion29 je izjavil:

Mavrik, spet si izbrisal mojo pritozbo nad dejstvom, da ste izbrisali prjesnjo pritozbo.... kake igrce se gres?


To kar si ti napisal NI PRITOŽBA, ki bi spadala v to temo. Če imaš problem s kakim ukrepom proti tebi pišeš sem - kar je jasno napisano v pravilih in prvem (ter zadnjem) sporočilu te teme. Ker tam ni bilo nobenega ukrepa proti tebi, to ne spada sem.

Kateri del tega ni jasen?


kako ni pritozba, ki spada v to temo? a se ne vpisujejo v to temo spam in sovrazne druge teme?

a se ne pise v to teme pritozbe, ce ti neupraviceno admin izbrise post?

kateri del tebi ni jasen?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Mavrik ::

kako ni pritozba, ki spada v to temo? a se ne vpisujejo v to temo spam in sovrazne druge teme?


Ne.

a se ne pise v to teme pritozbe, ce ti neupraviceno admin izbrise post?


Da. Post je bil zbrisan opravičeno. Pritožba zavrnjena.
The truth is rarely pure and never simple.

Lion29 ::

Pritozbe so javne, zavrnjena ali ne zavrnjena, mora biti javno prisotna!


Cisto tako, v cem se moja pritozba o sovrazni temi razlikuje od te?

takih pritozb je malo morje tle...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Mavrik ::

Se ne. Se iskreno opravičujem za našo napako da offtopic sporočil v tej temi nismo tako aktivno brisali. Bomo v bodoče to popravili.
The truth is rarely pure and never simple.

Mipe ::

Žiga Dolhar:
Očitno "zadnje opozorilo" Mipeju ni bilo dovolj.


Kakšno opozorilo? Tisto o zahtevani argumentirani debati? Svoje argumente sem dal, pa se jih briše, ad hominem drugih pa sploh ne.

Kar takoj mi pripopajte naziv. Hvala, adijo.

Roadkill ::

Ü

Timurlenk ::

gandalfar, zakaj je bilo tega treba?

Gandalfar ::

Iz pritozbe ni razvidno na kaj se pritozujete.

Timurlenk ::

Gandalfar je izjavil:

Iz pritozbe ni razvidno na kaj se pritozujete.



na izbris teme zarota vseh zarot, kjer sem ob bok postavil fotografije janše in kima


a se je sds stranka tako hitro pritožila al kaj


seveda v loži, ker ni šlo za preveč resno temo

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

Tema je bila izbrisana zaradi krsitve prve tocke, prvega clena pravil.

WarpedGone ::

Obnašanje moderatorja:
Ja, to ni za verjet, kako ste ubogi... Tolk veseli, da Janković ni uspel, da je naenkrat Virant največji car. Sej ne, da mu jaz ne bi privoščil, ampak me pa po eni strani zabava, po drugi pa spreletava srh, kakšne orgazme zdajle doživljate... noro...


Yes, he can?
Zbogom in hvala za vse ribe

gendale ::

[izbrisana tema]

tole ni za zaklep
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Mavrik ::

gendale: Ja pa je.

WarpedOne: Proti kateremu ukrepu proti tebi točno se pritožuješ?
The truth is rarely pure and never simple.

WarpedGone ::

WarpedOne: Proti kateremu ukrepu proti tebi točno se pritožuješ?

Persona rudis.
Še vedno ne vem kje točno je bil greh.
Zbogom in hvala za vse ribe

Mavrik ::

Kot ti je že bilo odgovorjeno - naziv si pridobil zaradi večkratnih (kljub opozorilom se) ponavljajočih žalitev drugih udeležencev v debati v temi Janković zmagal? [uradna tema rezultati volitev v DZ 2011].
The truth is rarely pure and never simple.

WarpedGone ::

To pojasnilo drži vodo kot rešeto = ne sploh, ker je gladko izmišljeno.
Edina reč, ki je bila usmerjena na soforumaše je bila ta "da imagodei dela iz sebe karikaturo".

V tej isti temi pa ta isti imagodei soforumaše obmetava z:
Ja, to ni za verjet, kako ste ubogi... Tolk veseli, da Janković ni uspel, da je naenkrat Virant največji car. Sej ne, da mu jaz ne bi privoščil, ampak me pa po eni strani zabava, po drugi pa spreletava srh, kakšne orgazme zdajle doživljate... noro...


In naziv prilimate meni. Tale moj naziv ni moja sramota ampak vaša. Ogledalo vaše selektivnosti/pristranskosti.

A obstaja kaka šansa, da svoj pogled poda še avtor ukrepa - Žiga? Ki nenadoma ni več moderator?

In prosim naj pojasni tudi, kako si naj razlagam njegova opozorila, ki so bila dopisana v poste tri strani nazaj od konca teme.

Kdo normalen pričakuje, da bom bral tako stare zbrisane zapise?
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Potem se očitno stališča moderatorske ekipe in tebe razhajajo in nekako tule se postopek pritožbe tudi konča.

A obstaja kaka šansa, da svoj pogled poda še avtor ukrepa - Žiga? Ki nenadoma ni več moderator?


Če bo želel in imel čas ter voljo. Žiga je, kot je vedno bil, del ekipe.

In prosim naj pojasni tudi, kako si naj razlagam njegova opozorila, ki so bila dopisana v poste tri strani nazaj od konca teme.


Če ti je koncept "argumentirane debate" katerega je od tebe zahteval Žiga tuj, se ti verjetno splača prebrati seznam stvari, katerih ne maramo gledati na forumu, ker ne spadajo v argumentirano debato.

V kolikor je bila opravičenost tvojega naziva v tisti temi morda še pod vprašajem debate, ko si naziv dejansko dobil, so vsa dodatna podtikanja in žalitve v tisti temi več kot zacementirala odločitev.

Kdo normalen pričakuje, da bom bral tako stare zbrisane zapise?


Moderatorska ekipa. Ne vem sicer če smo popolnoma normalni, sam takle mamo.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

WarpedGone ::

37. člen
Oznaka Persona rudis preneha:
ko se kršitelj javno opraviči, vendar ne prej kot v 3 dneh od dodelitve oznake;
takoj, ko tisti, ki je posredoval, ugotovi zmoto. Pri tem se opraviči.


Sem že prosil za pojasnilo komu in za kaj točno se bi moral opravičil, ker sem ga užalil/razžalil/žalil.
Očitno nism sposoben sam ugotovit, koga sem užalil. In s čim točno.

Zato prosim pomoč.
Zbogom in hvala za vse ribe

Karaya 52 ::

Samo v zagovor in obrazlozitev brisanega posta iz teme o Zoranu Jankovicu, bi dodal, da debata poteka v sproscenem vzdusju, taksen je bil tudi post, v katerem sem omenil kolega, forumasa in ga vkljucil v salo, ki je zgolj nadaljevanje njegove sale (par strani nazaj). Tako, ne gre za pritozbo, bolj za pojasnilo. :)

Mavrik ::

Bom upošteval v prihodnje :)
The truth is rarely pure and never simple.

Pšenični ::

"// Tule so pritožbe, ki se tičejo ukrepov proti tebi. Sem že večkrat napisal."

Nisem vedel, da se ne smem pritožit, če mi nekdo grozi z smrtjo.

Mavrik ::

Ker ti ni moderator ali član ekipe grozil s smrtjo medtem ko ti je dodeliv naziv/zbrisal sporočilo/naredil kaj drugega, to jasno ne spada v to temo.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

MrStein ::

Modreci, I believe you can go f!@k yourself now.

To je primerno, pripomba o prvošolskem nivoju slovnice pa ni?

Ali pa: Budale!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Mavrik ::

MrStein: Em... se mi zdi da nisi pravilno uporabil taga za citate... Se lahko malo bolj zjasniš proti kateremu ukrepu se pritožuješ?
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

MrStein ::

Zakaj, a tako pogosto brišeš malenkosti, grobe kršitve pa puščaš, da ne pomniš vsakega primera?

Tole: https://slo-tech.com/forum/t500231/p337...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Mavrik ::

Osebni napadi z obkladanjem z leti se pač ne tolerirajo. To je raven neprimerna za forum. Pritožba zavrnjena.
The truth is rarely pure and never simple.
««
31 / 41
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predlagaj izbris

Oddelek: Slo-Tech
332997 (2240) MrStein

Več podobnih tem