» »

Transport računalnika na letalu

Transport računalnika na letalu

Samek1337Q ::

Lp,

vzemimo za primer, da gremo na i38 LanParty v UK, ter moramo s sabo nesti računalnik, ekran, periferijo, skratka vse kar imamo običajno na LanParty. Mene zanima, kako je z ravnanjem računalnika v škatli oz. v potovalnem kovčku, še posebej pa monitorja, ker so normalno zelo občutljivi na "nepazljivo" ravnanje. Seveda me zanima če je potrebno plačati stroške pazljivega ravnanja, saj verjetno ni treba doplačati, saj "kišta" normalno nima 15 oz. 20+ kilogramov...

Samek
i7 920 @ 3.15GHz | GTX 295 | GB EX58-UD5 | 2xWD6400AACS RAID 0 | TX 750 | 300

LuGi ::

Sem videl prevečkrat kako ravnajo z kovčki.. ne priporocam da imas notri lcdja =)

allex ::

prevozniki po montrealski oz. waršavski konvenciji niso odgovorni za vrednejše predmete v prtljagi ali kot prtljaga.
v primeru poškodovanja ali izgube, ti pripada odškodnina v višini 20$ po kilogramu prtljage, ampak glede na očitno naravo tvoje prtljage, ti jo prevoznik sploh ne bo sprejel na letalo, ali pa ti jo bo sprejel ko t.i. "limited release", s tem prevoznik ne bo odgovoren za prevoz pošiljke.

procedura kot npr. "fragile" in special treatment v potniškem prometu NE OBSTAJA!!!

rešitev: špedicijsko pošiljanje

P.S. iz prve roke;)
struggling with abundancy of computer power

allex ::

za začetek se lahko pozanimaš tukaj:
adria airways cargo
struggling with abundancy of computer power


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DFI po poti Abita

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
337868 (6799) gruntfürmich
»

DFI matične plošče

Oddelek: Strojna oprema
242568 (1681) DJ MartiNi
»

LANParty UT nF4 Ultra-D, kje kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
462214 (1482) d3k0
»

Ultimate machine

Oddelek: Kaj kupiti
101506 (1310) Grey

Več podobnih tem