» »

Kvalitetno popravilo čevljev

Kvalitetno popravilo čevljev

Tomi ::

Kje v okoli centra se nahaja kakšen kvaliteten in cenovno ugoden čevljar? Ker se bojim, da so vsi pobegnili v trgovske centre.

Ni pa nujno, da je popravilo naslednji dan.
metrodusa.blogspot.com

St@jler ::

Po mojih izkušnjah je full uredu čevljar na Vodnikovi v Šiški. Med tržnico Koseze in Franci na Balanci (avtobus št. 7 Pržan).

BigWhale ::

A se ti je petka zlomila? ;>

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

En dober je v mostah na tržnici moste.

Hardstyle ::

Pa vi res cele dneve preživite v temnih sobah pred ekranom? Idite malo ven na zrak pa kaki krog naredit in ziher bote našli čevljara,biljard palice pa nevem kaj še vse mate za ene bedne finte.

gzibret ::

En čevljar je tudi na Černetovi (blizu plečnikove cerkve). On je specializiran za gojzerje ;)
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

Tomi ::

Pa vi res cele dneve preživite v temnih sobah pred ekranom? Idite malo ven na zrak pa kaki krog naredit in ziher bote našli čevljara,biljard palice pa nevem kaj še vse mate za ene bedne finte.


Ko greš iz službe, posebej če nisi z avtom, se ti res ne da še laziti okoli in iskati obrtnikov. Včasih vem, da je bil en v Maximarketu, samo so ga po prenovi pasaže prestavili, nasplošno pa je v centru težko zadnje čase najti karkoli, kar niso oblačila ali knjige. In, letos imam za sabo že čez 250 pretečenih km, tako da mislim, da sem dovolj na zraku.
metrodusa.blogspot.com

BigWhale ::

Pa vi res cele dneve preživite v temnih sobah pred ekranom? Idite malo ven na zrak pa kaki krog naredit in ziher bote našli čevljara,biljard palice pa nevem kaj še vse mate za ene bedne finte.


Ja, jaz vsak dan hodim po mestu in si zapisujem kjer so: cevljarji, peki, kljucavnicarji, sivilje, vodovodarji, izdelovalci zaves. Da ne pozabim cebelarjev, svecarstva, cvetlicarn... Potem so tukaj se elektricarji, keramicarji (tisti, ki delajo lonce IN tisti, ki polagajo ploscice, qrc, nikol ne ves kdaj bos koga nucal), vedno vem kje je lokalni pogrebni zavod, pa taksi, pa mizarstvo, kovinarska delavnica, avtolicar in avtoelektrika, da ne omenjam vrtnatstva, osemenjevalcev zivine, zidarstvo in slascicarstvo.

Zdaj mam eno tako knjizico, ki ji recem: Moja Cehovska knjizica. In not mam VSE zapisan!

Leka ::

Jaz vem za dva dobra čevljarja: en je na Palmejevi ulici pri Smeltu, drugi je pa v Črnučah nasproti Mercatorjeve trgovine in gasilnega doma.

d0rK ::

HAHA. Po letu in pol vidim post od Hardstyle in se spomnim, a nisem jaz imel neko temo o biljard palicah? Itak je imel v mislih mene.

Prid v Lj Hardstyle pa delaj kroge. Dej, najd mi kvalitetnega mojstra za biljard palice. GO ON!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Biljard.

Oddelek: Loža
244569 (3043) Saul Goodman
»

Usnjen čevelj problem

Oddelek: Loža
362939 (2041) Unknown_001
»

Peko kooperativa z.o.o.

Oddelek: Loža
287020 (5423) Looooooka
»

Kje kupiti samo levo supergo

Oddelek: Loža
212462 (1231) Lari
»

Delanje lukenj v etui (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
533501 (2467) Halfdead987

Več podobnih tem