» »

FTP Tele TV Drugic prosem ne pisat o warezu

FTP Tele TV Drugic prosem ne pisat o warezu

Bane_ ::

Koncno jim je ratalo ustimati ftp streznik dobite ga lahko na IP: 127.0.0.1 ali pa na naslovu localhost (men dela sam prek ip) samo morate pod dns vpisati se 127.0.0.2 al 3 na konc! Zdej pa veselo na delo in ga napolnite! Zaenkrat je skoraj prazen! Seveda ta ftp streznik lahko uporabljajo samo tisti ki imajo kabelski internet v omrezju tele-tv!

Streznik je se v testni fazi kar je wareza se brise dol! Samo trenutno so vsi na dopustu! Seveda je "dovoljeno" samo legalne stvari gor dajat!

Tajni policiji pa tole:
tud telemach ma svoj ftp k je polhn wareza saj jih cistijo sam vsega ne morejo takoj dol zbrisat!samo te ftpji so zaprti v sistem kabelske ostali ljudje ne morjo do njega tako je tudi tukaj!
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

Gandalfar ::

ok .. kaj ce bi midva najprej razscitla ce je to warez oz. ni pa ce ni warez ti bom dovolil objavo teme drgac ti jih bom pa sprot zaklepu pa ne bos nc dosegu..

torej jzt pravm da je to warez saj so se takoj nasle zelje po dolocenih uploadih in tako. Na tem strezniku sam priznavas JE nelegalna vsebina ==> torej je to warez streznik.

Ali se motim?

Bane_ ::

dobro ves da stalno ne more nihce kontrolirati kaj se daje gor tako da lahko samo recem da sedaj ni nobene warez zadeve na strezniku!Kar je pa vareza se takoj brise dol!Samo jaz sem narobe napisu k sm hotu da mi edn film gor nalozi!
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

Bane_ ::

pa se to ta ftp streznik lahko uporablja maksimalno 100 uporabnikov k tele tv jih ima samo nekaj cez sto!
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bane_ ()

Gandalfar ::

pravzaprav obstajajo zelo dobri nacini kako kontrolirati uploade na ftp strezniku..

1. Jih sploh ne dovolis
2. Uploadi niso vidni drugim uporabnikom
3. Uploadov ni mogoce downloadat dokler niso premaknjeni v download
4. Imas posebne racune za upload, ki jih dobijo uporabniki, ki jim zaupas..

Sicer pa si v tem primeru ti poslal request za warez in ti potemtakem tudi iz tega stalisca lahko zaklenem temo. Mar ni tako?

(ne odstopam od tega da je to warez streznik)

Bane_ ::

sej sm tud napisov da ga sele testirajo!to vse bodo tudi se nastimali! Sam tolk k si se zdej name spravu mal si preglej tale forum in bos videl veliko Wareza necenzuriranega!
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

Gandalfar ::

Recimo..?

Bane_ ::

a potem ti priznavas da tale forum propagira warez?
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

Gandalfar ::

NE priznavam. Z "recimo..?" je bilo misljeno, da moras dokazati svoje besede najprej...

Bane_ ::

aja pa se to ti razlozim zakaj sem napisu ip 127.0.0.1 ker v vecini primerov ne dela naslov localhost!

edino kar priznam je to da sm jaz zahtevov warez ne pa da je ta streznik namenjen warezu!Ta streznik je trenutno namenjen testiranju!
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

Zgodovina sprememb…

Bane_ ::

pa se to da uradno bo ta naslov objavlen na spletnih straneh www.tele-tv.si in na info kanalu
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

Gandalfar ::

glej .. ko bo naslov uradno objavljen na spletni stran ti ga bom priznal. Do takrat pa to velja da je to warez streznik, ker si ti lepo zahteval warez robo tja gor. Iz tega sledi da je tam gor dovoljen warez in da verjetno tudi je. Ce ne drugace pa bo takrat, ko ti bo nekdo uplodal tisto kar si ti zelis.

Gandalfar ::

p.s. se zmeraj cakam, da bos dal linke na "necenzurirane" teme.

Bane_ ::

par postov je dol edonkej a to ni warez stvar a se da sploh kej legalenga dobit s to stvarjo? To je sam en tak primer
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

perci ::

edonkey je zaenkrat povsem legalen program; dokler v svojih postih ne omenjaš konkretnih stvari (eg. zakaj ne morem dl-jat divx filma terminator) je vse v redu.

Bane_ ::

pa se zmer propagiras program s kerim se da warez dol pokat
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

Ziga Dolhar ::

CompZGAGA: ne prpagira se pa WAREZA samega.

Drugače pa, z interneta dol se da potegnit waerz...

perci ::

Kdo ga propagira? Preberi najprej vse kar si napisal, se zamisli, najdi argumente za to kar si napisal in se potem oglasi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Gandalfar ::

CompZGAGA: warez se da dobit iz vsega dol.. http/ftp/p2p/usenet/... pa zaradi tega se ne zaklepamo tem v katerih userje zanima kako FTP client nastavt al pa kako IE uporabljat..

Mikrohard ::

Vprašanje: pod DNS strežnike sem vpisal še 127.0.0.2 in 127.0.0.3, toda na 127.0.0.1 se še vedno ne moram povezati:
Connecting to 127.0.0.1
Connection failed (Connection refused)
Delaying for 61 seconds before reconnect attempt #1
Connecting to 127.0.0.1 #1
Connection failed (Connection refused)
Delaying for 61 seconds before reconnect attempt #2
Connecting to 127.0.0.1 #2
Connection failed (Connection refused)
Delaying for 61 seconds before reconnect attempt #3
Kakšno napako delam ??? Če vključim svoj FTP se lahko z 127.0.0.1 priklopim na svoj računalnik --> localhost :\

Mikrohard ::

Našel pravi IP serverja ... sedaj nimam več problemov :D

Ahiles ::

Zato ker 127.0.0.1 ni pravi ip ampak ga je WareZMaster spremenil. IP je pa cist komot ugotovit sem rabu 2 poskusa |-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

Bane_ ::

tle je link na forum od tele-tv LINK ce je pa to zdej warez pa nevem!0:) 0:) 0:) 0:)
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

se zmeraj je warez:

1) ni uraden forum ampak je kr neka spletna oglasna deska kjer si lahko kdorkoli z tremi kliki ustvari nek forum

2)forum vsebuje informacije o pridobivanju wareza

roscha ::

Ok tole pa ni warez: IP FTPja je: xxx.xxx.xxx.21

X-i so dobro znani uporabnikom Tele-tv-ja. rajt?


Tiger ::

BTW: Kdo pa ureja ta FTP - naj pravilno nastavi pravice v incoming direktorijih (filmi, mp3, itd...)

Mikrohard ::

Teh map v incoming direktoriju včeraj še ni bilo ... pravice res niso dobro nastavljene ... nekaj stveri sem uploadal direktno v incoming :\

bbobst ::

Kako se pa prklopiš na tale ftp

Mikrohard ::

Priklopiš se lahko samo, če si uporabnik kabelskega interneta preko Tele-TVja :) IP FTPja se pa glasi xxx.xxx.xxx.21, če si upotabnik Tele-TVja, boš tudi vedel, kaj vtipkati namsti X-ov 8-)

CaqKa ::

ko bi še kks imel kaj takega :)

Hux ::

Eh pa kaj te rabis to.

megaubo ::

Tale ftp na kablu je zakon.
Zanima me samo kašna je kapaciteta diskov.
Ker sem opazu da so tud film(i) gor.
opazu sem da je cel kup programov gor k so nelegalno pridobljeni, ali nelegalni popravki za njih, kar me sploh ne mot.

Bane_ ::

mislem da je tm ukol 80Gb placa!
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

Gandalfar ::

mah dost vas mam. Dejte kje drgje debatirat o svojem warez ftpju. Zaklep teme in avtomatsko brisanje vseh tem kjer se bo kdo pizdil cez to.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamenjava ISP-ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
505134 (4311) NeMeTko
»

Spletna aplikacija - lasten SMTP strežnik

Oddelek: Omrežja in internet
333090 (2540) Klenobo
»

Ftp serverji z igrami, programi...

Oddelek: Omrežja in internet
141917 (1096) Tody

TELE-TV NOV FTP STREZNIK

Oddelek: Omrežja in internet
6886 (712) Gandalfar
»

Serv-U FTP HELP !!!

Oddelek: Omrežja in internet
51117 (1058) PaJo

Več podobnih tem