» »

IBM Thinkpad 365x

IBM Thinkpad 365x

_CaCkO_ ::

pozdravljeni, dobil sem en ZLO star prenosnik in sicer, kot je že v naslovu omenjeno, IBM ThinkPad 365x, zdj me pa zanima če je kšna šansa d prklučm jst kšn docking station/port replicator od kšnga druzga thinkpada. mislm sploh ne wem točn kam se ta docking station/port replicator prikluči :S gre se mi pa zato da bi pridobu vsaj USB port ker tud tega nima :) hvala za odgovore LP Miha
  • spremenil: _CaCkO_ ()

darkolord ::

zdj me pa zanima če je kšna šansa d prklučm jst kšn docking station/port replicator od kšnga druzga thinkpada
Ne.

Mislim, da imaš glede USBja bolj malo šans.

_CaCkO_ ::

kapa takale kartica bi delala?
klik

ta_ki_tke ::

Po mojem bi, če je 16-bitna (nima pozlačenih kontaktov), 32-bitne npr. IBM Thinkpad 760XL ne prebavi, čeprav trdijo v priročniku, da jo. Izpiše se, da ima firmware računalnika napako.

_CaCkO_ ::

hmmm, to bi blo pa dost teško dobit pomojm ane, kr kokr gledam po netu so vse 32-bitne :S se komu sanja kje bi dubu 16-bitno, alpa če komu doma leži kašna :)

ta_ki_tke ::

Jaz je še nisem zasledil, pa jo že dolgo iščem. Vsekakor pa preizkusite tudi 32-bitno, morda na vašem dela, čeprav je serija 300 nekoliko starejša kot 700.

darkolord ::

Na 300 32-bitna ne deluje (vsaj tako pravijo interneti).

ta_ki_tke ::

Pravijo pa tudi, da na 700 deluje, pa ne. Saj preizkus ne škoduje, le pred nakupom se je treba dogovoriti, da kartice ne bomo kupili, če je v prenosniku ne bo mogoče uporabljati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MacBook Pro VS Lenovo Thinkpad T400s

Oddelek: Kaj kupiti
151963 (1708) darkolord
»

Nov prenosnik? - Lenovo vs. Dell

Oddelek: Kaj kupiti
164172 (3791) quartz
»

Prenosnik z RS 232 portom

Oddelek: Loža
193399 (1181) DimmniBurek
»

poslovni notebook + docking station

Oddelek: Kaj kupiti
71300 (1276) Glodko
»

Port replicator

Oddelek: Kaj kupiti
52200 (2151) bradek

Več podobnih tem