» »

zaslužek na netu

zaslužek na netu

Wolfram ::

a je sploh možno zaslužiti prek neta? na kakršenkoli način. pa da je vsaj nekaj prihodka. nad 5ooo na mesec

rc-car ::

Seveda, lahko recimo delaš spletne strani in služiš lepe in poštene dinarje :D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

cahahopie ::

Lahko se recimo priučiš kako vdirat v celoten mrežni sistem določene banke. Kar je ilegalno.:D
Potem lahko malo bolj pljuneš v roke in se priučiš kako nardit en dobr pejđ in služiš kot webmaster z webdesignom. Kar je pa čist legalno....sam konkurenca je velika....toda če se jo naučiš premagat oz. če si sposobn...maš massssne dnarce.
Lahk tud pišeš različne programčke, ki se temu (internetu, webdizajnu, programiranju) namenjeni in lahko tudi tako kaj zaslužiš. Tudi preklemansk masno če nardiš kaj bolšga kot Photoshop za grafiko.:D
No to je tisto o čem govoriš - več kot 5k/mesec.
Lahk pa tud zaslužiš tak, da daš na net oglas, da se ponujaš za delo cestnega pometača.
:D

Wolfram ::

a mi lohk poveš kaj več o tem da si webmaster in služiš z webdeignom...

rc-car ::

Ni problema, to je taka preprosta stvar, da to pač si. Potem te nekdo pač plačuje, da to si. >:D

U glavnem pa se moraš za to mal pomatrat, mal stvari preštudirat. Se naučit morda kakega skriptnega jezika... In glede na tvoje vprašanje.. tebi še kar nekaj manjka do tam...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Wolfram ::

sm še mlad,mam še cajt... ta skriptni jezik: to je Java pa to?

webby ::

Prej kak php... :\

cahahopie ::

Pojdi v "izdelavo spletišč" in vprašaj "kako se naredi spletna stran" in boš dobil lepe odgovore. Oziroma.... bolje bi bilo preden vprašaš, da pogledaš med stare teme s podobnim vprašanjem, ker takšnih in drugačnih tem je bilo že res pre-preveč in je za zehat. :O

Wolfram ::

neki me še zanima: kaj pa tisto zelo oglaševano sranje: prebiranje e-mailov, klikanje, postavitev bannerjev na svojo spletno stran: a ima kdo izkušnje s tem? men se zdi en navaden crap! pa vam???

rc-car ::

Če imaš neko konkretno, dobro obiskano stran potem lahko nekaj zaslužiš z bannerji... ponavadi komaj kaj več kot te pride najem strežnika in/ali linka kjer maš site...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Wolfram ::

pa kdo ve za kakšno konkretno podjetje, ki to ponuja? ta zadevca z bannerji ni tko slaba, vsaj zastonj se ne matraš oz. greš celo v zgubo.
tuki je moja stran. če je konkretna pa vi povejte

Matek ::

Semi.konkretna sicer je, je pa vprašanje kolk je obiska in kolko obiskovalcev bi kliknilo na banner.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

rc-car ::

Trenutno edino zadovoljivo slovensko podjetje, ki ponuja oglaševanje z bannerji je CentralIprom, ampak dvomim da bodo hoteli oglaševati pri tebi, ker imajo pač postavljene zahteve o katerih si več preberi na njihovi strani...

In pozabi, da boš kakorkoli na lahek način do veliko denarja... Pozabi!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Wolfram ::

o tem sploh nism razmišljal. to vem da se ne da kar tako zaslužit. malce se mislim s tem ubadat-s spletišči sicer-ker se mi zdi zanimivo in zabavno. če bi pa SLUČAJNO kakšen cekin prletu z neba, bi ga pa pograbu :D It`s greed I`m talking about!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobiček spletne strani

Oddelek: Omrežja in internet
453400 (2621) fahrenGONE
»

Streznik www.kelt.si PODN!

Oddelek: Omrežja in internet
262729 (2179) lordgreg
»

Internet in zasluzek

Oddelek: Omrežja in internet
91346 (1056) Elemen_T
»

$

Oddelek: Omrežja in internet
201513 (1331) eiht
»

Bannerji?

Oddelek: Omrežja in internet
241831 (1559) Misak

Več podobnih tem