» »

e-mail

e-mail

BartekPL ::

Živjo!
Na začetku oprostite za napake, ampak nisem Slovenec pa Poljak (študiram slovenščino in še dolga pot pred mano).
Hotel bi imeti nek slovenski e-mail, tj. npr. naslov z končnico(?) .si. Imel sem email.si ampak noče se odpreti itd. Iskal sem po spletu, ampak nič nisem našel, morda bi lahko nekaj naročili?

Lep pozdrav iz Poljske,
Bartej

Tody ::

Živjo!

.si končnico imaš lahko samo če registriraš domeno z .si Lahko pa ti kdo od drugih ponudi domeno z .si in gor vezan email.

Jest ti predlagam da kupiš domeno z .si in jo povežeš z gmailom in boš imel tako domeno kot želiš in vse kar ima gmail.

BartekPL ::

Pa na primer, kot poljski splošni portali (če razen novic in tako dalje) lahko imaš tudi brezplačno pošto z domeno tega portala (na primer nekaj kot www.dnevnik.si in tam si lahko tudi naredim posto). Na slovenskih vidim, da ni tega.

Matej50 ::

POzdravljen

Zdaj sam trenutno ne vem za brezplačni email predal z .si domeno.raze n če s tem email-om poskusiš
ki ima na voljo .com .org. .net in je tui v slovenščini http://www.mail386.com/.


Poskusi, če še nisi.


Lp
www.hercogmatej.tk | www.matej-hercog.webs.com | matej.hercog@amis.net
Asus F5N | ProcesorMobile AMD Athlon 64 X2 | 2GB DDR2 | NVIDIA nFORCE 7000 |

BartekPL ::

POzdravljen

Zdaj sam trenutno ne vem za brezplačni email predal z .si domeno.raze n če s tem email-om poskusiš
ki ima na voljo .com .org. .net in je tui v slovenščini http://www.mail386.com/.


Poskusi, če še nisi.


Lp


Super, hvala. Sem hotel imeti mail, da bi bilo nekaj slovenskega :) A, ta ponudnik je v redu? Torej, če ni večjih problemov, ker z email.si imel sem nekaj težav, pa zdaj na sploh ne deluje

Lep pozdrav!

ABX ::

Živjo!
Na začetku oprostite za napake, ampak nisem Slovenec pa Poljak (študiram slovenščino in še dolga pot pred mano).
Hotel bi imeti nek slovenski e-mail, tj. npr. naslov z končnico(?) .si. Imel sem email.si ampak noče se odpreti itd. Iskal sem po spletu, ampak nič nisem našel, morda bi lahko nekaj naročili?

Lep pozdrav iz Poljske,
Bartej


Zakaj ga rabiš?

Jaz sem Slovenec in nikoli nisem imel slovenski e-mail.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Matej50 ::

POzdravljen

Zdaj sam trenutno ne vem za brezplačni email predal z .si domeno.raze n če s tem email-om poskusiš
ki ima na voljo .com .org. .net in je tui v slovenščini http://www.mail386.com/.


Poskusi, če še nisi.


Lp


Super, hvala. Sem hotel imeti mail, da bi bilo nekaj slovenskega :) A, ta ponudnik je v redu? Torej, če ni večjih problemov, ker z email.si imel sem nekaj težav, pa zdaj na sploh ne deluje

Lep pozdrav!


Živijo

Ja glede mojih izkušenj je meni vedno dobro deloval mail386.Ja za email.si pa vem da je totalna katastrofa sam sem uporabnik obeh in je email.si za pozabit. Tak da mail386 je cool razen da žal ni .si domene.
www.hercogmatej.tk | www.matej-hercog.webs.com | matej.hercog@amis.net
Asus F5N | ProcesorMobile AMD Athlon 64 X2 | 2GB DDR2 | NVIDIA nFORCE 7000 |

BartekPL ::



Zakaj ga rabiš?

Jaz sem Slovenec in nikoli nisem imel slovenski e-mail.


Recimo, sem zaljubljen v Slo :) in fajn bi bilo imeti tudi slovenski e-naslov :P

Matej50 ::

lepo to :P
www.hercogmatej.tk | www.matej-hercog.webs.com | matej.hercog@amis.net
Asus F5N | ProcesorMobile AMD Athlon 64 X2 | 2GB DDR2 | NVIDIA nFORCE 7000 |

c0dehunter ::

Zapraszamy do Słowenia! (gdzie nie ma nawet własnych bezpłatnych usług e-mail z domeny krajowe)
;)
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

BartekPL ::

Vsake počitnice sem, pa od februarja prihodnjega leta bom prišel na izmenjavo na pol leta! :D
Super, se učiš poljščine?

hojnikb ::

Zapraszamy do Słowenia! (gdzie nie ma nawet własnych bezpłatnych usług e-mail z domeny krajowe)
;)

Dobrodošli v Sloveniji! (če ne celo svoje brezplačne e-pošto iz nacionalne domene)
#brezpodpisa

Blum ::

google translate? :)

Tear_DR0P ::

@BartekPL - lahko poskusiš tu - http://www.kiss.si/ ampak ni nujno da boš dobil,ali pa če na arnes.si pišeš in obrazložiš svoje stanje in problem
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

;-) ::

Malo maš nore manire z .si končnico maila, nič več slovenca neboš.

Kami ::

V primeru, da te domena ne moti (erepublik.si) ti lahko jaz odstopim en poštni predal.

Zadeva je zanesljiva in uporablja gmail spletni vmesnik, ki je na voljo tudi v slovenščini (Google Apps).

Torej, če želiš mi napiši zasebno sporočilo z željnim naslovom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mail386

Oddelek: Omrežja in internet
185146 (3610) Dr_M
»

Kateri so SLO brezplačni elektronski naslovi

Oddelek: Omrežja in internet
234072 (3354) cekr
»

Za vse ki poterbujete zastonj poštni predal

Oddelek: Omrežja in internet
429890 (7573) kiaara
»

Kdo stoji za mail386.com? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
6814997 (14997) Reycis

zastonj e-mail (SLO) - www.mail386.com

Oddelek: Omrežja in internet
810149 (9899) CaqKa

Več podobnih tem