» »

Inno GF 4 Ti4200 64MB Hlajenje

Inno GF 4 Ti4200 64MB Hlajenje

smarty ::

Kupil sem Inno GF 4 Ti4200 64MB in se mi zelo greje vsaj meni se zdi. Malo sem poslatal zraven procesorja in nisem mogel niti prsta drzati vec kot 5 sec. Ali je mozno kupiti kak dodatni ventilator ali kako je mozno zmanjsati temperaturo te kartice? Prosim za kak nasvet

Lp, smarty

kuglvinkl ::

Air flow bo edino zalegel, brez posegov v kartico. Če nisi ravno vešč, ti to odvsetujem (garancija adijo).

Sicer pa lahko na RAMe nalimaš reže. In znižaš clocke (ma ja).

Your focus determines your reallity

msmiha ::

Kake reže bi tin na rame limal? Pred kratkim je bilo povno novic o novih hladilnikih za GeForce 4
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

the_unborn ::

Ce ne mislis navijat, nima smisla gor dajat kaksnih posebnih hladilnikov, ker je tisti gor cisto dovolj (verjetno). Naredi si dober airflow pa bo vse lepo delalo.

smarty ::

Navijal ne bom nic, ker je brezveze zaenkrat. Bom tako pustil pa je. Sam da se ne sesuva pa je ok.

Lp, smarty

Jst ::

smarty: Dej mi ti povej kaka je ostrina slika v winsih pri teh karticah. Sam sem malo gledal po cenikih in mi je v uč padla Inno geforce 4 mx 440, ki je samo 24 ksit. Ker pa veliko programiram in imam resolucijo v winsih 1280*1024 na 95 Hz, ne bi rad potem videl meglo. Sedaj sem lastnik Herculesa mx 64 rama in je slika zelo ostra; brez pripomb in glavobolov.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

smarty ::

Pri meni je ostrina zelo dobra, nic mi ne manjka. Inno GF 4 Ti4200 64 MB in Iiyama 19 Vision Master Pro 452. Sem kar zadovoljen glede ostrine.

smarty ::

Gf4 mx ti ne bi priporocal, ker so testi pokazali, da zlo suxa. Daj 20k vec pa bos mel enkratno grafikuljo.

m.i.h.a. ::

Kakšna je pa kaj hitrost oziroma odzivnost rama na tej grafični? Kakšna je kaj pri Leadtekovi kartici?

SoNgOkO ::

Ej če hočeš dodatno hlajenje ima TT ( Thermaltake ) posebne HSF za Geforce GFX-e. Pejt pogledata na njihovo domačo stranKLIKN TUKAJ. za pomnilnik na GFX-u pa dob ksn star HS od ksnga pentiuma al pa AMD-ja pa ga mal razrež pa en lapping nared pa mal ASII pa mas.

tha_man ::

Smarty, a lahko poveš kako glasen je ventilator na tej kartici? Ga je fajn slišat med ostalimi v kišti?
(c) 1982 Sinclair Research Ltd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mnenje o Inno 3d

Oddelek: Kaj kupiti
141121 (972) Tilc
»

Katerega GeForce Ti 4200 kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
281438 (1152) atekavec
»

Kakšna je razlika med r9200 in r9200SE

Oddelek: Kaj kupiti
241281 (995) frenk
»

INNO Geforce ti4200, da ali ne?????

Oddelek: Kaj kupiti
131284 (1052) frenk
»

Moj novi comp.

Oddelek: Kaj kupiti
271546 (1024) boom-bar

Več podobnih tem