» »

AMD Phenom II X2 550 in Gigabyte GA-MA790X-UD4

AMD Phenom II X2 550 in Gigabyte GA-MA790X-UD4

joebanana ::

Zanima me če Gigabyte GA-MA790X-UD4 podpira AMD Phenom II X2 550, saj na uradni strani ni pod supported CPU list. Verjetno ga, sej je podnožje taprav, pa tut na netu sm vidu to kombinacijo. Sam vseen prašam za zihr.

Zorro ::

Ne vem zakaj rabiš 2 temi za isto vprašanje?

Ker plošča podpira X4 955, lahko pričakuješ, da bo z novim biosom dodana tudi podpora za X2 550. Mogoče pa celo že sedaj deluje z zadnjim biosom. Recimo moja Asus M2N-SLI Deluxe nima uradno podprtega X4 940, pa ta deluje praktično BP (če zanemarim cold boot težavico).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zorro ()

joebanana ::

Se opravičujem sam se mi nekako mudi, ker sem že naroču omenjeno dvojico pa res nebi na koncu imel nedelujoči komplet... Živci me dajejo za moj težko prislužen študentski denar. Nebi se rad pol še zafrkaval z menjavo plate.

thx za pomoč, razumevanje

Zgodovina sprememb…

Zorro ::

Verzija s P na koncu GA-MA790X-UD4P ima na seznamu X2 550. Se pa plošči skoraj ne razlikujeta.

joebanana ::

To sem opazil. Ravno zato me skrbi... Sm mal vn iz forme kr se matičnih tiče, so mi pa na slo-techu to plato svetoval brez Pja. Sm pa že naroču(predn sm to opazu)... upam da dela fingers crossed.

Zgodovina sprememb…

Zorro ::

Menda dela in celo naj bi se dalo odkleniti še druga 2 jedra procesorja z biosom F3.

Vidim, da bo padla pijača!:D

joebanana ::

Lepo. Ne morm ti povedat kolk si mi dele živcu prhranu. Aja lohk. Velik. Že tko sm na koncu k mi je prejš komp strela skurla :) thx

Screamboy ::

poročaj ko dobis če lahko odklenes ostali jedri
-> Slovenska skupnost uporabnikov Ubuntuja <--
-----------------> www.ubuntu.si <------------------

TechStreme ::

Naprimer moja plošča je bila narejena preden so Phenomi II sploh obstajali pa je na njej delal tudi kot "Unknown pcocessor" tako da nevem zakaj na tvoji nebi.
Ph2 940BE 3.6GHz; MSI K9A2 Platinum; 2×2Gb DDR800 4-4-4-12 CR1; 2×4850 CF

joebanana ::

Evo procesor že mam doma... Čakam še ostalo. Se vem mal sm paničn. Sam to ti nardi okolje k rabš komp za faks med izpitnim obdobjem, prejšnga ti pa strela skur pa hočš da vse delaaa... :)

x45 ::

kateri batch cpu ja maš - piše na njem ?

joebanana ::

batch? Nebi vedu. Nism zasledu da bi.

x45 ::

gor so cifre in številke na cpu ju, se ti da prepisat...? ko boš 1x namazal s pasto bo težje....

http://forum.novatech.co.uk/showpost.ph...

tule so primerki batchev - rdeče v oklepaju, pa kje si ga kupi je tud zanimivo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: x45 ()

joebanana ::

Nevem kera je batch bom napisu kaj gor pise:

AMD Phenom II
HDZ550WFK2DGI
CACYC AC 0924BPMW
9259966F90558

Diffused in germany
Made in malaysia

DJ MartiNi ::

0924BPMW je tisto kar nucamo. Tole bo težka da bo delalo odklenjeno na 4 jedra.

EDIT: Tole si v MlacoMu kupil?

Jaz imam enega 550BE [0924BPMW] na testu, kupljenega ravo tam pa ne deluje kot X4.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

Zgodovina sprememb…

joebanana ::

Kupljeno v Mlacomu. Nimam še ostalih komponent... tko da nebi vedu kak dela :) Pa še na morje grem za dva tedna dele...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sestavljam si računalnik- kaj kupiti ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
514228 (3389) energetik
»

Novi komp za igre... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
503742 (2818) gr33k3
»

AM3 sistem - kaj bi priporočili

Oddelek: Kaj kupiti
332277 (1631) TOP
»

A bo tole znesl + priporočila

Oddelek: Kaj kupiti
91254 (903) joebanana
»

Matična plošča Gigabyte GA-MA790X-UD4

Oddelek: Kaj kupiti
201831 (1543) TOP

Več podobnih tem