» »

nokia e63 teme

nokia e63 teme

jonynho ::

Danes sem šel podaljšat naročnino oz. sem spremenil paket pa sem zraven vzel to nokio e63.
Nekaj se zdaj čednim doma pa sem si potegnil dol teme ter dal na memory stick ampak jih ne morem naložiti.
Ziher je pri kateri noki-i isti sistem nalaganje.

ve kdo kako naj naložim?

Kami ::

Teme so navadne .sis / .sisx datoteke.

Namestiš je tako kot vsako drugo Symbian aplikacijo (lahko posredno preko Nokia PC Suite-a ali pa kopiraš datoteko na pomnilnika telefona in jo potem tam tudi zaženeš ter namestiš).

jonynho ::

zadeva rešena!
v nastavitvah je bila ena fora

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jonynho ()

Kami ::

Domnevam, da je bil problem povezan s certifikatom (si imel odkljukano, da naj sistem zaupa samo znanim ponudnikom ali pa je certifikat že potekel in si moral datum prestaviti v preteklost).

ksenia ::

Jaz pa imam drugačen problem.. Naložila sem si teme sedaj pa jih nemorem zbrisati.. A mogoče kdo ve kako jih naj zbrišem?

Kami ::

Teme lahko odstranjuješ na enakem mestu kot aplikacije - torej Aplikacije > Nadzornik aplikacij.

ksenia ::

Teme lahko odstranjuješ na enakem mestu kot aplikacije - torej Aplikacije > Nadzornik aplikacij.

meni to negre...niti nimam tega...pri opravitelj aplikacij pa negre..

Pika41 ::

Jaz bi tudi rabila pomoč. Kako odstraniš oz. izbrišeš temo s telefona Nokia E63???

kriko_1 ::

a lahko nekaj uprasam probleme imam z dalaganjem tem na nokii e63 in bi rad uprašal kako spremeniti nastavitve

JanaO ::

Zdravo! jaz pa potegnem dol temo in jo prek bluetootha prenesem na telefon, ko želim temo nastavit mi napiše:
napaka certifikata, obrni se na ponudnika aplikacije??

Perza ::

http://pernus.wordpress.com/nokia-e71/

"Teme so t.i. nepodpisane aplikacije. Če vam pri namestitvi javi napako v zvezi s certifikatom, morate v "Meni->Namestitve->Nadzor Aplikacij->Možnosti->Nastavitve->Nameščanje aplikacij" spremeniti privzeto vrednost iz "Samo podpisane" na "Vse".

Če vam ob namestitvni teme javi "Certifikat je pretekel", boste morali prestaviti trenutni datum aparata za približno leto nazaj, ponovno zagnati namestitev teme in po končani namestitvi spet lahko prestavite na točen datum."

JanaO ::

HHHhvala bom probala =).
:D

sem probala in deluje, hvallaaa. res hvala! celi mesec se že mučim z tem =)))!

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: JanaO ()

koyotee ::

pametni telefoni, z ne toliko pametnimi uporbniki ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37482855 (40870) mailer
»

Nakup telefona z daljšo avtonomijo baterije (3+dni)

Oddelek: Mobilne tehnologije
394854 (3866) innerspace
»

Nokia OVI maps in težave pri uporabi

Oddelek: Mobilne tehnologije
244641 (4233) PaJo
»

Nokia E51

Oddelek: Mobilne tehnologije
344544 (2685) adinfinito
»

Nakup telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
301598 (1043) Aliter

Več podobnih tem