» »

[PHP] Zaganjanje .exe fajlov

[PHP] Zaganjanje .exe fajlov

Mediator ::

Imam WAMP na Windows 7. S pomočjo PHP bi rad zagnal .exe fajl.. Poskušal sem z exec() a mi ne rata.. a obstaja še kakšna rešitev?

hvala!

bluefish ::

Morda kaj malega pomaga komentar: http://si2.php.net/exec


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[php][python][linux] kill script

Oddelek: Programiranje
72228 (2074) DeeJay
»

Spletna stran in ukazi na linux serverju (bash skripta)

Oddelek: Programiranje
101644 (1398) Mesar
»

php - systemski ukazi

Oddelek: Izdelava spletišč
111384 (1177) sverde21
»

PHP komanda z drugim userjem

Oddelek: Izdelava spletišč
111289 (1164) Karlos
»

Kako pognati bash komando...

Oddelek: Izdelava spletišč
101669 (1395) Looooooka

Več podobnih tem