» »

Problem(i)

Problem(i)

Fifty ::

Torej, po tem ko sem odprl komp ter ven posesal prah imam zdaj kar nekaj težav. Že pri prvem zagonu, se mi je pojavil napis :

"windows could not start because the follwing file is missing or corrupt: \WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM"

Tko da sm šu v recovery console, tm naredu popolnoma nič, potem pa je po ponovnem zagonu normalno odprlo windowse. Potem še parkrat testiram če zadeva deluje, in je bilo vselej v redu, enkrat pa mi napiše :

"Reboot or select appropriate boot device or insert boot media in selected boot"

Pritisnem reset, in se potem normalno zažene v winse. Kaj bi bilo lahko narobe, da se mi sedaj, potem ko sem odprl škatlo in jo priklopil nazaj, pojavljajo take in drugačne težave?

No, sedaj recimo da zaenkrat dela vse tako kot mora, razen Shutdown, dela zeloooo počasi (prej, preden sem odprl komp, se je ugasnu takoj), napis Windows is shutting down traja in traja, na koncu pa se le ugasne, vendar absolutno prepočasi, isto pa je tudi z rebootom. Kaj storiti?

Hvala za odgovore

Fifty ::

Aja, pa WaitToKillSeviceTimeout imam iz default 20000 na 1000

Fifty ::

kakšen predlog?

bluefish ::

glede na to, da se napaka pojavlja po čiščenju, si bil verjetno malo štorast. Preveri, če so vse kartice, kabli, RAM... trdno na svojem mestu in ni razrahljanih kontaktov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vse crasha v windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
111653 (1281) hojnikb
»

Zakaj dela comp z leti pocasneje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
172233 (1321) al3s
»

Vista Business - počasen zagon in zakasnitev odpiranja (explorer)

Oddelek: Operacijski sistemi
122305 (2305) miteq
»

Zagon računalnika in izbira OS?

Oddelek: Pomoč in nasveti
8894 (814) gericom01
»

voltaza

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111708 (1512) tom1981

Več podobnih tem