» »

PHP Tečaj

PHP Tečaj

TehDucky ::

Mene zanima, če se da še kje na netu dobit tist tečaj od stamcarja, ko je bla včas reklama na shrani.si šlo se je za 7dnevni tečaj.

HVALA
LP

Ice-Heki ::

Em, vidim, da je stamcar.com trenutno usmerjen na njihovo odpravo po ZDA. Počakaj, da se vrnejo oz. mogoče kje najdeš koga, ki ima tečaj shranjen na svojem računalniku.

PaX_MaN ::

Imam pedeef skripte, verzijo 1.2, ampak jo je prepovedano razmnoževati.
Žal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

TehDucky ::

Če jo je prepovedano razmnoževati, zakaj mi potlej tukej pustiš, da se mi sline cedijo. Drugače pa razmnoževati kako? Zanima me od kje imaš prepoved. Če boš meni poslal, bo zadeva ostala na mojem računalniku in prenosniku.

Drugače če ima kdo še kakšne take PHP skripte oz. tečaje, se priporočam. Rad bi malo preučil sceno PHP ter html ipd.

PaX_MaN ::

Če jo je prepovedano razmnoževati, zakaj mi potlej tukej pustiš, da se mi sline cedijo.

Zato, da ne boš bumpal po nepotrebnem.

Drugače pa razmnoževati kako?

Ja, kako se pa elektronske vsebine razmnožuje? ;)

Zanima me od kje imaš prepoved.

Em, ker tako v skripti piše?
Fotokopiranje in razmnoževanje je prepovedano.

Maverick33 ::

Ja lol pax man kašne maš ... sej ne, da je bla na netu pa na shrani.si zastonj za zloadat... Razmoževati pomeni v smislu "prodajanja", če on nebi hotu da jo kdorkol dobi jo verjetno nebi dajal na net FREE?

Gandalfar ::

Tu je HTML verzija: google cache

Naj pa da kdo .pdf na net, itak je mel mirror na svoji strani.

PaX_MaN ::

sej ne, da je bla na netu pa na shrani.si zastonj za zloadat

Je bla. Y'r point being?

Razmoževati pomeni v smislu "prodajanja"

Ne. Pa razmnoževati je.

če on nebi hotu da jo kdorkol dobi jo verjetno nebi dajal na net FREE?

A ti ne znaš brat:
Fotokopiranje in razmnoževanje je prepovedano.

On noče, da jo TI razmnožuješ! A zdaj če je pa zastonj, lahko pa delaš, kar ti je povšeči? Še GPL je "FREE", ampak če je ne boš spoštoval boš precej najebal.

Poldi112 ::

>Je bla. Y'r point being?

Um, da je s tem, ko je objavil to svoje delo na internetu, vsem na voljo, to razmnoževanje prepovedano malo smešno. A se je mogoče premislil, in si ti zdaj njegov advokat?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

TehDucky ::

Hvala za pomoč. Sem našel sledečo stvar, seveda se ne sme povedat kje, niti ne smem nobenemu dati, ker drugače lahko naj**** od PaX MaN-a.
Če pa hoče kdo pa mu celo pošljem preko msn, le na ZS naj me kontaktira. Pač da ne bo javno ter PaX MaN ne bo videl.

Lep pozdrav :)

blackbfm ::

Še GPL je "FREE", ampak če je ne boš spoštoval boš precej najebal.


Ne sanji preveč:))

bluefish ::

Um, da je s tem, ko je objavil to svoje delo na internetu, vsem na voljo, to razmnoževanje prepovedano malo smešno.
S tem ko nekaj objaviš na internetu še ne pomeni, da lahko vsakdo s tvojo zadevo počne, kar se mu zazdi. Seveda je potrebno napisati, kaj želiš in kaj ne.

PaX_MaN ::

Um, da je s tem, ko je objavil to svoje delo na internetu, vsem na voljo, to razmnoževanje prepovedano malo smešno.

Če se prav spomnim, je bilo celo vprašanje, če lahko nekdo objavi nekje drugje, pa je avtor rekel, da raje ne.

A se je mogoče premislil, in si ti zdaj njegov advokat?

Ker datoteke na njegovi strani NI VEČ, je odgovor očiten. ;)

Ne sanji preveč:))

KISS je že imel težave, ker je kradel kodo MPlayerja, povrh tega pa se je njihov PR človek odkrito lagal na javni radijski postaji.

blackbfm ::

KISS je že imel težave, ker je kradel kodo MPlayerja, povrh tega pa se je njihov PR človek odkrito lagal na javni radijski postaji.


Če bom jz sunu neko gpl kodo me sigurno noben ne bo lovil. Drugo je pa če naredi to neka taka firma.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

shrani.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6310750 (2505) njyngs
»

Dober host za slike (alternativa shrani.si)

Oddelek: Loža
286256 (3042) le3t
»

Zajemanje spletnih strani in pravni vidik

Oddelek: Loža
61765 (1470) telexdell
»

Največja fotografija je panorama Londona

Oddelek: Novice / Ostale najave
145986 (4599) driver_x
»

kam s slikami

Oddelek: Pomoč in nasveti
61207 (1113) Mac Gyver

Več podobnih tem