» »

Matlab pomoč

Matlab pomoč

Steinkauz ::

Dobili smo nalogo, ki naj bi jo dokončal do jutri. Problem je ker imam danes in jutri kolokvij in res nimam časa narediti to nalogo.
Zato bi prosu nekoga, če ni prehudo, da bi lahko naredil tole.

Isotropic ::

jaz imam pa tole vprasanje:
imam neko datoteko, ki je output programa. v njej so z presledki loceni podatki, niso pa ti podatki samo stevilke, je tudi nekaj crkovnih oznak. zanima me, ce obstaja kaksen nacin, da importam direkt to datoteko (load file.txt), magar ce se tiste crke izgubijo.
zdaj niti load niti import wizard ne naredita nic pametnega (slednji importa samo en stolpec in cudno - ne prvega)

Zgodovina sprememb…

Imperfect ::

Sem imel podobne probleme kašno leto nazaj.. Če se pravilno spomnim sem uporabil fukncijo: fprintf. Z njo sem iz "grdega" .txt file-a naredil nov txt file s samimi številkami in ga potem inportal oz. loadal..
Verjetno pa obstaja bolj eleganten način :)

Isotropic ::

bump

Jean-Paul ::

@loki3000:

sed & co. to the rescue, drugače pa poskusi s funkcijama fscanf ali textscan

@Steinkauz: dvomim, da si imel le 1 dan časa za tole nalogo. Naloga sicer ni prehuda, a moj čas je dragocen.

Isotropic ::

Sem imel podobne probleme kašno leto nazaj.. Če se pravilno spomnim sem uporabil fukncijo: fprintf. Z njo sem iz "grdega" .txt file-a naredil nov txt file s samimi številkami in ga potem inportal oz. loadal..
Verjetno pa obstaja bolj eleganten način :)

aja zdaj razumem.
tisti file si bral vnos za vnosom (verjetno je bil csv, tab separated ali kaj podobnega), potem pa v nov file zapisal samo tiste vnose, ki so bili pac stevilke. prej mi ni bilo ravno jasno, kaj za * si mislil s tem fprintf.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[C] - spreminjanje atributov datotek

Oddelek: Programiranje
12964 (849) pijavka
»

[Java]Branje podatkov iz datoteke

Oddelek: Programiranje
342570 (1876) jeryslo
»

Pomoč pri nalogi v C++

Oddelek: Programiranje
51296 (1296) bozjak
»

[C] čuden izpis iz txt dat. na zaslon

Oddelek: Programiranje
121611 (1348) l0g1t3ch
»

c++ datoteke

Oddelek: Programiranje
463837 (3326) Vesoljc

Več podobnih tem