» »

Kateri GPS (avtomobilski) navigator?

Kateri GPS (avtomobilski) navigator?

Satelit ::

Pozdravljeni!

Odločam se za nakup GPS navigatorja. Nagibam se k proizvajalcu Garmin, saj so mi ga znanci in prijatelji najbolj priporočali. Cena naprave naj bi bila nekje do 300€ (lahko kakšen evro več).
Sam sem našel model nuvi 760.

Pri napravi mi je pomembno predvsem to, da vsebuje čimveč (natančnih) zemljevidov Evrope, zaželjeno je tudi, da omogoča Bluetooh ali IR povezavo z mobilnim telefonom.

Kaj predlagate vi?
Lahko predlagate tudi model kakšne druge znamke, če ima ta boljše razmeje cena/kakovost.
Lep pozdrav

blackbfm ::

Evropa je dobro pokrita s prednaloženo karto, za Slovenijo in balkan boš moral pa kupit še adriaroute.

waters ::

Sam ti svetujem da kupiš dlančnik z GPS in si namestiš Igo8, Garmin, Navigon. Jaz sem najbolj zadovoljen z Igo8, Garmin pa uporabljam samo za iskanje naslovov v kakšni vasi, ki jo Igo ne pokriva.

TOP ::

Najbolši je še vedno Garmin dobiš gor na netu karte in naložiš,čeprav o tem tukaj ne smemo govoriti.

ToniT ::

Nuvi 760 omogoča vse to kar si napisal in še več, ima tudi FM oddajnik, tako da lahko poslušaš navodila preko radijskih zvočnikov. Zna predvajati tudi MP3 datoteke - MP3 predvajalnik preko avtoradia brez posegov v avtoradio, kot prostoročni telefon del odlično. Avtokarta evrope je zelo dobra, dokupiti pa je potrebno Adria Route za Slovenijo in Hrvaško.
Zame ima preveč stvari, če pa jih potrebuješ, pa je to odlična izbira.

OldSkul ::

Kupi Garmin ja, samo jst bi v vsakem primeru gledal samo 765T model. Magar ga kupiš preko ebayja, ker ppri nas je cena napihnjena. Šele ta model je res tisto, kar bi Garmin moral met že en cajt (glede na konkurenco).
760 je pač tipični stari garmin model z zastarelo programsko opremo. Karte so pa iste kot pri vseh garminih - dobre.

Satelit ::

Kupi Garmin ja, samo jst bi v vsakem primeru gledal samo 765T model. Magar ga kupiš preko ebayja, ker ppri nas je cena napihnjena. Šele ta model je res tisto, kar bi Garmin moral met že en cajt (glede na konkurenco).
760 je pač tipični stari garmin model z zastarelo programsko opremo. Karte so pa iste kot pri vseh garminih - dobre.


Tukaj sem našel model 765T za kar dobro ceno, vendar ne vem kakšna karta je z njim vključena v ceno (verjetno samo Europa City Navigator).
Kakšne so glavne razlike med modeloma 760 in 765T?
Lep pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Satelit ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung OmniaPro B7330

Oddelek: Mobilne tehnologije
112367 (1712) lampy
»

Katera navigacija Garmin 760 ali Navigon 7110 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9019727 (10573) madmitch
»

nakup navigacijske naprave

Oddelek: Kaj kupiti
338607 (7113) gti85kw
»

najboljši GPS za SLO?

Oddelek: Mobilne tehnologije
487180 (4115) Ibex
»

Kateri GPS? Garmin nuvi 760 ali sony NV-U73T ?

Oddelek: Kaj kupiti
82770 (2469) vasquez

Več podobnih tem