» »

Najboljše igre...

Najboljše igre...

jr. ::

Imam željo preigrat nekaj starih špilov, ki bi na mojem sistemu delali tekoče na nativni resoluciji monitorja (1680x1050) in zato bi rad nekje našel seznam najbolje ocenjenih iger po letu izzida, ki pa bi šel tudi več kot kakšno leto nazaj. Če ima kdo kakšen predlog ali me lahko napoti na pravo stran bi bil zelo hvaležen.

lp

Rippy ::

Katere zvrsti so ti pa všeč ?

godi ::

js nebi gledu po ocenah ker je kr neki drgač lanski špili:
Bioshock(priporočam)
call of duty IV,pa mogoče V.

R33D3M33R ::

http://joker.si/igre.php?rubrika=4

Gre nazaj do časov MOHAA, RTCW in Max Payne. Verodostojne ocene in zabavni opisi.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

c0dehunter ::

Stronghold Crusader, če so ti všeč strategije.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

MKC00 ::

max payne je svoja zgodba ja :D (meni je bil všeč špil - razen tiste hoje po krvavih sledeh)

Denis15 ::

age of empires I, II, III
xD

jr. ::

Te ta očitne itak :D. Bolj sem mel v mislih kakšne skrite bisere oz. malo starejše špile, ki se jih je že pozabilo. Tok gamerskih strani pa so vse tok komercialne da kr glava boli. Škoda.

bajsibajsi ::

@jr. evo zelo pregleden seznam z vsemi potebnimi podatki, kjer lahko dolocis razne kriterije - seznam vseh top iger.

jr. ::

Nekaj takega sem hotel ja :D Hvala!

Berserker ::

Operation flashpoint tudi starejša igra z začetka tisočletja, je dobra igra.

bajsibajsi ::

Hehe tr33k, predno sem mu napopal link, sem najprej pisal svoj spisek iger, ki so se mi iz nekega razloga bolj vtisnile v spomin, kot druge in so bile povecini izdane pred mileniumom. Na spisku je bila tudi OF. Ker bi bil spisek prevelik, sem raje pobrisal in prilimal link do iger. Napisal sem res dolk spisek, a se nisem zadovoljiv, ker sem se istocasno zavedal, da ne bom zajel vseh iger, ki bi si po mojem mnenju zasluzile biti na spisku. In na spisku ni blo tistih top iger ala Halflife, Tiberium sun, Civilization, Unreal, System shock... ampak ogromno drugih; seveda enako komercialnih, a malcek manj znanih.

janko5213 ::

age of empires 3,2,1 so zlo vredu
dobr je NHL 2007 pa NBA 2005
doom 3 pa half life 2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536934 (14953) msms
»

Top singleplayer.

Oddelek: Igre
456539 (3417) TheBlueOne
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237532 (23248) Sc0ut
»

Najboljših 5 iger v zgodovini (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6712686 (8495) imagodei
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10010001 (6242) Poldi112

Več podobnih tem