» »

Zaklepanje teme "Delo v računalniški firmi"

Zaklepanje teme "Delo v računalniški firmi"

ABX ::

Veliko ljudi tukaj zanima nov job. Sploh v svetu računalništva.

Sergio: se vidi da ti daja mama za jest.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Matek ::

Dajte no pravila!!!!!!!!
TU!

Mater ste eni smotani, potrdili ste, da se strinjate s pravili, v pravilih piše da se ne sme reklamirat, če bi že pa rad to postal tisti tip, pa naj da v Male Oglase, ker je to OGLAS!

ABX, ti si pa tudi prekršil pravila, in sicer smetiš brezveze pa še žališ druge uporabnike.

THINK PINK!
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ABX ::

Forum je namenjen temu da si pomagamo, veliko je ljudi kateri so nezadovolnji z trenutnim delom ali pa ga celo nimajo.

Ztao po moje je vsaka ponudba o delu dobrodošla.


Če pa sem koga žalil brez razloga se opravičujem.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Matek ::

Ja, ampak pravila je treba spoštovat in verjamem da ne bi prav nobenega problema blo, če bi bil thread v Malih oglasih. Žalu si pa, vsaj po moje, Sergiota v prvem postu te teme.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ABX ::

Tema ni bila zakljenjena ker je bila v napačnem delu foruma, ampak ker je bila smatrna kot reklama podjetju.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Mr.B ::

Sklepam , da sem edino napako naredil , ko sem zadevo poslal na narobno rubrika.
Sicer pa sem omenjal IZOBRAŽEVANJE , tako da omenjam tudi šolo , itd.

Da , je prevelika firma , da nebi bila sposobna plačati 1.000.000 sit firmi , iz katere pač prihaja , tisti ali gdo , itd...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Sergio ::

ABX: ne ciljaj na mojo osebno noto, češ da me mama hrani in podobno. Me ne poznaš.

Ostali: Že v preteklosti smo zaklepali ponudbe podjetij, ki hočejo preko foruma oglaševati. In to je oglaševanje, kakorkoli vzameš.

Tukaj ostajam pri svojem - cena prikaza bannerja je 0.5 SIT.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Mr.B ::

Kje pa je oglaševana računalniška firma ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ABX ::

Ciljal sem na to, da kdo ki dela ve koliko je težko dobit dobro službo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

CaqKa ::

ej samo meni ni jasno zakaj se take teme samo zaklenejo? zakaj se čisto ne zbrišejo? mislim oziroma predlagam da bi takšne teme ki se ne strinjajo s pravili kar zbrisali .. razno podvojene teme pa bi ostale samo zaklnenjene.

Sergio ::

Mogoče sem brljav, Mr.B, ampak a ne gre tukaj za ATR Computers?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Mr.B ::

No gospod moderator , kje pa sem to napisal ?
Kje sem nudil kaj , prodajal , kaj , ali nuil glejte v xxx firmi imajo najcenejši , itd?
Torej katerei člen pravilnika sem kršil ?
Pa mi povej kateri člen "oglaševalski" sem kršil ?

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

CaqKa ::

če drugače ne lahko tvoj post obravnavam kot spam... spama pa nočemo!

Mr.B ::

Torej , če nekomu omenim da naj kupi pri Mlacomu , ki ima dotično kartico najceneje , je torej to spam , ali kršitev pravil ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Sergio ::

Čisto vsi poskusi predstavnikov podjetij, da bi na forumu naredili reklamo ali ponudbo, so se ustavili pri zaklepu teme. In to _je_ bila ponudba s strani firme. Ne vem, kaj tukaj ni jasno. Vzemimo, recimo, Red Rat, ki oglašuje na naših straneh. Oni so za reklamo plačali in od nje pričakujejo nek odziv. Forum je pa rezerviran za debate in mnenja.

In to, da nekdo napiše, da se "v tejpatej firmi da dobiti topato pa tejpatej ceni", je do neke mere osebno mnenje. Mejo pa določimo mi.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

perci ::

Sergio: Mal pretiravaš no, tipo ponuja delo in ne izdelkov, kar se men zdi bistvena razlika.

Ziga Dolhar ::

Indeed.

Mr.B ::

JP !

"Čisto vsi poskusi predstavnikov podjetij, da bi na forumu naredili reklamo ali ponudbo, so se ustavili pri zaklepu teme. In to _je_ bila ponudba s strani firme"

1. Ime firme je povedal kdo ? Moderator.
2. Reklama ? Naredil jo je Moderator.
3. Ponudba ? Kaj pa ponujam , ups kopujem znanje .
4. Ponudba s strani firme ? Reklamo je naredil moderator , ki je povedal katera firma je to .Zanimivi kolegi , ko vse povedo , kdo nudi delo.

Za tiste , ki pa jih zanima to delo , pa se je odprlo za tri delovna mesta !

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ABX ::

Meni semo jezi to, da človek bi rad pomagal (in tu tega je vedno manj, oz. je vedno več pametovanja) potem pa pride ven en kekec in mu sere z pravili.

Ne me slabo razumet ampak nad določenimi stvarmi bi se lahko malo zamislili. Če jaz opazim da na XXX firmi ponujajo isto grafično za 50% ceneje, kaj bi moral storit bit tiho ali povedat na forumu. Oz. plačat za to.


Malo common sense.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

CaqKa ::

odpret svojo trgovino in prodajat še ceneje :)

lukanium ::

Meni se zdi, da se kregate okrog oslove sence. Mr.B in podobni naj dajo svoje ponudbe, oglase, ponujanja delovnih mest... (whatever!) v rubriko Oglasi, pa bo volk sit in koza cela. Ne morem verjeti, koliko časa in prostora na strežniku gre za mlatenje prazne slame :O

Pa naj se res zbrišejo zaklenjene teme, ker drugače "zaklepanje" sploh nima smisla - se pač pojavi nova tema - isti k****, samo drugo pakovanje :D

BTW, fajn videt, kako se je lepo prijela nova rubrika Šola, a ne?

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lukanium ()

CaqKa ::

točno to.. če si temo samo zaklenil folk še vedno vidi kaj je bilo noter napisano.. brisanje in editiranje takih postov je edino pravo... na žalost malo kdo od adminov to naredi, kvečjemu se par besedic cenzurira.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obraten način iskanja zaposlitve

Oddelek: Loža
446495 (4702) miki2019
»

I feel sLOVEnia - A story of success and happines (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
546283 (4759) darkolord

Več podobnih tem