» »

Rabil bi mnenje za nakup procesorja

Rabil bi mnenje za nakup procesorja

kari ::

Rad bi kupil prcesor : Procesor Intel Pentium Dual-Core E5200 2,5GHz 775 in bi jo dal v mat.ploščo z oznako : Biostar P4M800-M7A
pa me zanima če bi stvar delovala. Sedaj mam notri:Intel Pentium 4 640, 3200 MHz (16 x 200)Ime procesorja:Prescott-2M in če se splača to naredit,cena novega procesorja je cca 70€

Maystr ::

Mislm da ne bo, ker nimaš pravega socketa. No ne boš mogel dat not procesorja.

Zheegec ::

Socket je pravi, samo najbrž matična ne podpira. Vsaj ni videti, da bi bil kakšen bios update. Prestaro je vse skupaj.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

solatko ::

Ta matična ne podpira dual procesorjev, ti pa priporočam, da nabaviš ASUS P5Q plato in procesor 7400 ali 7300, ker 5200 boš težko dobil, jih ne delajo več. Staro plato in proc pa prodaš na bolhi.

kari ::

ampak sem pa zasledil na tej stani: http://www.geeks.com/details.asp?invtid... da pri Supported Processors piše da: Supports Dual Core CPU ,kaj pol to nepomeni da podprira dvojederne procesorje ,gre se zato ker mam notri 2gb rama (ddr) pa še grafiko mam hd2600 pro (na agpju) pol bi mogel se menjat to se pa nesplača

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kari ()

Zheegec ::

Seveda podpira dvojedrne procesorje. Podpira Pentium D.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kari ::

Procesor Intel Pentium Dual-Core E5200 2,5GHz 775 kaj pol tega pa ne

Zheegec ::

To pa žal ni Pentium D.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kari ::

INTEL procesor PENTIUM DUAL CORE E2200, 2.2 GHz, LGA775, 1MB, 800MHZ, BOX kaj pa tole pol

Zheegec ::

Smo ti že povedali - NE!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

shark_nm ::

Da ne bo Alien3001 zgubu živce bom jaz odgovoril. NE. Vse kar ima dual core ne podpira. podpira samo Pentium D, katere se ti pravzaprav ne splača rint nikamor. Raje si nabavi novo plato in nov procesor

Company ::

ampak sem pa zasledil na tej stani: http://www.geeks.com/details.asp?invtid... da pri Supported Processors piše da: Supports Dual Core CPU ,kaj pol to nepomeni da podprira dvojederne procesorje ,gre se zato ker mam notri 2gb rama (ddr) pa še grafiko mam hd2600 pro (na agpju) pol bi mogel se menjat to se pa nesplača


Za 30 € ti jaz prodam mojega dobro delujočega Pentium D dual core 3 GHz. Prodajam, ker ne bom več imel namizne mašine, ostalo pa je v glavnem že šlo. Če si zainteresiran, mi sporoči.
LP!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matična plošča in procesor

Oddelek: Pomoč in nasveti
181357 (1167) mtosev
»

Katerega od naštetih procesorjev priporočate

Oddelek: Strojna oprema
171255 (810) geek93
»

komponente (plata, proc & rami) do 300€

Oddelek: Kaj kupiti
91218 (967) kmetek
»

procesor+matična plošča+rami+grafična=150-200€

Oddelek: Kaj kupiti
222316 (1973) t3hn0
»

Se izplača iti iz 975X na P45?

Oddelek: Kaj kupiti
62031 (1960) Klemzz

Več podobnih tem