» »

Zobozdravnik - protetika

Zobozdravnik - protetika

refosk ::

Zanima me kakšne so cene za zamenjavo kompletnega zobovja (keramika) na področju Ljubljanske kotline? Katerega zobozdravnika s koncesijo bi mi svetovali? Kaj pa samoplačniške variante?

logout ::

Zavarovalnica časti navadno protezo, vse ostalo se plača. Pa "malenkost" je treba čakati na izdelavo.

L.p., Kloko

milko27 ::

V Kranju je 1 zob 300€
Če jih maš veliko ti dajo popust in tako pride en zob 250€

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: milko27 ()

OZZY ::

Odvisno kako je s tvojim zobovjem..oz koliko ti jih manjka in kje. Če pri tem zadovoljuješ neke kriterije ti le te delno ali pa vse krije zavarovalnica.
Če pa bi rad dal samo prevleke čez dobre zobe potem pa kriješ sam.
Go with the flow.

refosk ::

Večino zob imam zdravih (niso pa vsi lepi), manjkajo mi le šestice, petka in štirka. Bi me kateri koncesionar sploh vzel v delo? Prosim tudi za kakšne konkretne informacije, koga bi mi priporočili?

smeskec ::

mene pa zanima kako je z aparati ki ravnajo zobe, po 18 je za plačat al tudi zavarovalnica kaj prispeva

OZZY ::

mene pa zanima kako je z aparati ki ravnajo zobe, po 18 je za plačat al tudi zavarovalnica kaj prispeva


Koker vem plačuje dokler maš status študenta.
Go with the flow.

atubbuta ::

Vlečem po dolgem času temo ven, da ne odpiram nove.

Zanima me pa predvsem rentabilnost protetike (čez 3 zobe keramika in čez manjkajoči konzola). Ok dobim nove zobe in vse lepo in prav. Dokler se kaj ne zakomplicira. Ko je zob samostojen, je reševanje enostavno. Če pa pride do problema s korenino pod tole zadevščino, potem pa spet vse na novo (za vse tri zobe).

Jaz sem skeptičen glede tega. Morda pa še kako mnenje?
:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ortodont?

Oddelek: Loža
61677 (1364) Orbit89
»

Nega zob (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21661159 (33559) Andro457
»

Ortodont v Zagrebu

Oddelek: Loža
296098 (738) harmony
»

Mostiček ali implantat

Oddelek: Loža
1711424 (9557) marceb
»

Kako najhitreje do novega zoba?

Oddelek: Loža
4617641 (16376) MadMax

Več podobnih tem