Forum » Izdelava spletišč » Nvu (publish)
Nvu (publish)
pr2501 ::
Upload file to the remote location:
Zgornji stavek se pokaže ko grem z miško na ikono Publish.
Za začetek bi rad objavil svojo stran bilo kje, oz. kaj mi priporočate?
Kaj je minimalno da imam narejenega na eni "stani", da jo objavim. Ne mislim na text ali na kakršnokoli vsebino ampak na neke nastavitve?
Zgornji stavek se pokaže ko grem z miško na ikono Publish.
Za začetek bi rad objavil svojo stran bilo kje, oz. kaj mi priporočate?
Kaj je minimalno da imam narejenega na eni "stani", da jo objavim. Ne mislim na text ali na kakršnokoli vsebino ampak na neke nastavitve?
konec
- premaknil iz Programska oprema: Ziga Dolhar ()
pr2501 ::
In še neaslednja stvar, kar je verjetneo v povezavi s tematiko:
sem registriral domeno na .co.cc in sprašujejo naslednje:
Please domain setup now
Kaj zdaj?
sem registriral domeno na .co.cc in sprašujejo naslednje:
Please domain setup now
Kaj zdaj?
konec
speedy1212 ::
pr2501 dej mi pis na msn bozo_noob@hotmail.comti bom use razlozu pa pol mi bos po msnju povedu kam si sou za domain name
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | KuponlandiaOddelek: Loža | 15429 (9271) | MadMen |
| » | Apache virtualhostOddelek: Omrežja in internet | 2010 (1739) | pegasus |
| » | Mapping (preusmeritev) spletne strani z DNSOddelek: Omrežja in internet | 1769 (1676) | NoName |
| » | SIOL - zapira stacuno !? :-)Oddelek: Omrežja in internet | 4165 (3033) | FastWIND |
| » | Elekro-n ne delaOddelek: Loža | 1120 (948) | Highlag |