» »

Težave s posodabljanjem antivirusa

Težave s posodabljanjem antivirusa

fabijak ::

Pred kratkim sem opazil ,da se mi antivirusni program (ESED Nod) ne posodablja,zato sem ga vrgel dol ter inštaliral Aviro,nato pa še AVG. Tudi ta dva antivirusa se ne moreta posodobljati,češ da se ne moreta povezati s strežnikom.Naj povem ,da mi internet deluje normalno,isklopil sem požarni zid,blokiral delovanje Spybot-a,vendar je ostalo popolnoma enako.Prosim za pomoč.

jan01 ::

S notepadom odpri fajl hosts v C:\WINDOWS\system32\drivers\etc V nem naj bo le 127.0.0.1 localhost

fabijak ::

Datoteko sem odprl in je v njej ogromno nesnge,vendar je ne znam odstranit oz.mi jo shrani kot notepad file v izvirna datoteka pa ostane nespremnjena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fabijak ()

jan01 ::

zloadej si ta hosts in ga skopiraj(zamenjaj). Potem še v cmd vpiši ipconfig /flushdns
Za antivirus pa kar lahko aviro

blackbfm ::

Datoteko sem odprl in je v njej ogromno nesnge,vendar je ne znam odstranit oz.mi jo shrani kot notepad file v izvirna datoteka pa ostane nespremnjena.


Očitno imaš virus. Najprej bo treba virus skenslat potem se bomo šli pa čiščenje. No če ne veš kako delujejo jih boš bolj težko odstranu. Najbolš da kar formatiraš, če ti ni odveč.

AndrejS ::

ESET NOD se neha posodabljati kadar poteče licenca ali pa je naložena PIRATSKA (!!!) verzija.

Če imaš visto in spreminjaš hosts datoteko moreš notepad zagnati kot administrator.

fabijak ::

Po inštalaciji sem zagnal Aviro in nato AVG,vendar nista nič našla.
"zloadej si ta hosts in ga skopiraj(zamenjaj). Potem še v cmd vpiši ipconfig /flushdns"
Kot je bilo zgoraj predlagano sem potegnil dol navedeno datoteko in se mi je shranila kot txt.datoteka,torej ne vem kam jo naj kopiram oz.če je v pravilnem formatu. Nisem pa računalniški ekspert,zato se oproščam če sem morebiti nerazumljiv al pa mal trd.

jan01 ::

odstrani txt končnico in ta zloadani hosts zamenjaj s tistim


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Noče odpreti stran z antivirusnimi programi

Oddelek: Omrežja in internet
202311 (1913) satfinder
»

Outlook 2003 pošiljanje pošte in linki

Oddelek: Pomoč in nasveti
232345 (2140) lojze8
»

Problem z gmailom, googlom in youtubom

Oddelek: Pomoč in nasveti
7789 (655) gorenjc
»

Virusi in druga svinarija

Oddelek: Pomoč in nasveti
324094 (3020) grofsi
»

Odpiranje internetnih strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
221989 (1543) gorenjc

Več podobnih tem