Prijavi se z GoogleID

» »

Vse o Ebay-ju

Vse o Ebay-ju

strani: 1 ... 94 95 96 »

tikitoki ::

Zato se pa nisem strinjal s tem, da bom zaprl ticket in zaupal. GLede nato, da se vedno ni nic.

Racunalnik ::

Ze pri nekaj prodajalcih ko sem zmagal bidanje so mi kasneje brez problema skenslal nakup izdelka. Torej ali imas kot prodajalec to moznost da ce ti nekaj ne pase pri biddanju da lahko skenslas brezproblema tistega ki je zmagal ali moras imeti razlog in kaksne sankcije?

Machete ::

Asrock-Z87Pro4|i5-4670K@4,3|4x4GB|GTX-1080|850EVO-250GB|WD2TB|W10Pro
Galaxy S10

mgermo ::

How do I report shill bidding?
If you think that another member is shill bidding, you don't need to report it to us. eBay has a number of systems in place to detect and monitor bidding patterns and practices. If we identify any malicious behavior, we'll take steps to prevent it.

Torej nameraval sem kupit en subwoofer in me eden overbida. Se zgodi. Par dni kasneje isti prodajalec prodaja isto stvar. Grem med bide, kliknem highest bidder in mi vrže ven njegov profil biddanja. V zadnjih 30 dni je bidal 262x na 169 predmetov tega enega prodajalca. In ebay pravi, da oni registrirajo nepravilnosti.

Okapi ::

Za eBay je problem samo, če potem tak zmaga in ne kupi. Če samo zvišuje ceno, na koncu pa zmaga nekdo, ki ponudi več, je vse v redu - eBay živi od provizij in od višje cene dobi višjo provizijo.

Enron x86 ::

A še komu "ne dela" ebay.de?
Oz. se odpre neka generična ebay stran v angleščini?

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

Han ::

Dela normalno.

muchacho ::

Bemti Ebay/Kitajce...gres na nemski ebay..das ort Nemcija da locis kitajce ven in glej najdes ok zadevo, gres info o prodajalcu in najdes ort: Hong Kong jaooo

Zgodovina sprememb…

strani: 1 ... 94 95 96 »