» »

kero ohišje

kero ohišje

dela ::

iščem eno fajno ATX midi tower ohišje ki ma napajalnik postavljen vodoravno in pri katerem so vse stranice odstranljive.Fajn bi blo če bi blo ALU...in naj nebi blo dražje od 20k. če pozna kdo kake ql modele ki se jih da dobit v Sloveniji naj prosim da link ali pa malo poroča....hvala[:\]
  • premaknil: TESKAn ()

Yuk-0 ::

Na www.mlacom.si dobiš chiefteckova ohišja. So zelo dobra. Prostorna, od 18.000 naprej.

Thanatos ::

ALU pa še pod 20K? Mogoče še glasbeno željo?

dela ::

na hrvaškem majo za 20k ALU ohišja z napajalnikom tak da niso samo želje (samo kaj bom tam kupoval če pa rajši plačam davek da bomo lahko šli v NATO ;) )... če pa kdo prodaja rableno pa me naj kr obvesti.Pa nisem reko da MORE bit ALU....

dela ::

za Chieftece vem da so dobri (so pa tudi dragi) mislo sem bolj na taka taiwanska manj znana ohišja ki jih ima mogoče ena ali pa dve trgovini v Sloveniji. Poleg tega pa sam rad postorim kaj na ohišju in zato ohišja tipa chieftec niso primerna za mene.

JXS ::

CHIEFTEC je zakon!! danes sm ga kupu z 340W napajalnikom za 25.700,00 ddv že prištet. Mlacom ma enakega brez napajalnika za 17880. zdej pa preračuni ke dobiš 340w napajalnik za 7820 sit?? zakon kva naj rečem druzga:D

dela ::

25K???
Sliši se mamljivo!
Kakega si to kupo?? Črnega??
pa kaj ma ob strani Ventilator? (upam da ne ker mi prekriža načrte s tremi 92mm ventilatorji..)

dela ::

ej Mrxjs kje si to kupo?

JXS ::

dela ::

pa ma venta ob strani? kaj pa zgorno pa desno stranico gre dol vzet?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kero ohišje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
533564 (2996) Floyd
»

Chieftec z napajalnik ali brez??

Oddelek: Kaj kupiti
341873 (1481) frenk
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492333 (1356) Markoff
»

Ohišje s več kot 320W napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
151055 (863) OldSkul
»

Kero ohisje naj kupim: CHIEFTEC ali MACASE

Oddelek: Kaj kupiti
361324 (974) tomaz255

Več podobnih tem