» »

e-stave - single??

e-stave - single??

Madmax_ ::

Pozdravljeni!

Pri e-stavah moraš staviti vsaj 3 dogodke. Ali to velja tudi za S - single??
Ali pri single lahko staviš samo en dogodek??

Ali moraš zadeti vse dogodke ko staviš več dogodkov (single ali pa navadni), da dobiš izplačilo??

Ali se lahko stava vplača na isti dan kot je tekma??

lp

Urc ::

1. da, saj zato pa je single

2. Včasih je bilo tako da moraš zadeti vse, zdaj so neke kombinacije, ne znam ti povedat, ker ne igram več...

3. Da, lahko tudi 5 min prej :D

Madmax_ ::

1. da, saj zato pa je single

2. Včasih je bilo tako da moraš zadeti vse, zdaj so neke kombinacije, ne znam ti povedat, ker ne igram več...

3. Da, lahko tudi 5 min prej :D


Ok , hvala za odovore in lp.

Ejsi_Disi ::

A ni tako, da moraš eno ali pol ure prej?
Rock n' roll ain't noise pollution!

SmeskoSnezak ::

Nope. Ne vem, če je zdaj 5minut, pred letom je blo še 15minut do tekme (na vseh poštah, itd.). Če uporablaš pa internetne e-stave, pa točno do zadnje minute.
@ Pusti soncu v srce... @

Skyman ::

stavis lohka 5 min pred zacetkom tekme tako kot je rekel smeskosnezak

SmeskoSnezak ::

Nisn reko, da je zdaj 5minut. To sn mislo, če greš na pošto, itd. In za ta čas nisn ziher, kr ne stavim več dostikrat tak. Jaz dosti stavim prek e-stav (online torej) in to tudi v zadni minuti, torej čas ki piše na stavnalista.aspx! Preverjeno deluje.
@ Pusti soncu v srce... @

mysterio ::

mene zanima a gdo ve za kaksno taktiko za tiste igre k so na estave.com

M1_Abrams ::

mysterio je izjavil:

mene zanima a gdo ve za kaksno taktiko za tiste igre k so na estave.com

Priporočam ti, da če že stavlaš, ne stavljaš tistih napovedi od "kao" strokovnih komentatorjev e-stav!
PHP & MySQL

StoneFox ::

Jaz pa ti priporočam da staviš na katerikoli tuji stavnici, samo na e-stavah ne.

martincek1 ::

mysterio zs.. pa ne mislim česarkoli prodajat alpa karkol, samo so moji napotki zelo konkretni in vmes par imen, tako da naj bo pod privat. Poznam celotno sceno na tem področju, kdo je najboljši in kakšni sistemi se uporabljajo...

upam, da je to samo za zabavo... ker če misliš s tem dobit keš - se rajš tuki ustavi :) ker če boš hodu na šiht boš mel plačano službo recmo 4-5e na uro... pr stavah na tak dnar lahko pozabiš, sploh z bankrolom manjšim od 1000e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

športne stave(estave) vprašanje

Oddelek: Loža
153939 (2689) BivšiUser2
»

Stave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8820999 (11192) Dzhimen
»

športne stave (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8618006 (8914) GregiB
»

Nasveti pri spletni strani

Oddelek: Loža
142366 (2094) technolog

Več podobnih tem