» »

Rabim pomoč za Audio/zvok/kodek

Rabim pomoč za Audio/zvok/kodek

VanZemaljac ::

Včeraj sem zbrisal nek audio kodek in mi sedaj ne predvaja zvoka, poizkušal sem že z nekaterimi drugimi kodeki pa ne gre(napiše: ne morem predvajati audia, na sistemu ne najdem naprave za zvok) , pa pozabil sem kako se imenuje tisti ki sem ga zbrisal, mi lahko prosim pomagate?

VanZemaljac ::

A mi res noben ne more pomagat? kje dobim kak kodek al driver za osnovni zvok na compu? imam pa Windows XP 32x.
Mislim da je bil Realtek:

http://www.realtek.com.tw/downloads/dow...

Zgodovina sprememb…

LeXani ::

Zbrisal si najbrž gonilnik in ne kodeka. Povej kero zvočno maš.
Čas prve prijave 04.11.2005

VanZemaljac ::

Zvočna je mislim da integrirana(?), nisem je posebej dokupoval, in ja driver je bil zbrisan, sem se malo zmotil.

LeXani ::

Poglej pod device manager kiro zvočno maš, in jih potegni dol iz njihove strani.
Čas prve prijave 04.11.2005

SkIDiver ::

Vrjetno tole dvoje iščeš:
Universal Audio Architecture (UAA) High Definition Audio class driver available for Windows Server 2003, Windows XP, and Window 2000

in
Universal Audio Architecture (UAA) High Definition Audio class driver version 1.0a available for Windows XP, Windows Server 2003, and Windows 2000


Pa še droben tisk katerga vrjetno ne boš ujel:
You must uninstall version 1.0 of the UAA High Definition Audio class driver before you install version 1.0a
kar pomeni, da najprej namestiš tistega iz prve povezave in nato tistega iz druge.

PS: Če zgoraj desno spremeniš jezik prikaza na USA imaš nad naslovom na voljo povezavo za prenos datoteke.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne najde audio device

Oddelek: Pomoč in nasveti
143520 (2658) niko_994
»

HDA Audio bus driver not found

Oddelek: Strojna oprema
247626 (2915) rtmktl
»

težava z zvokom na hpjevim prenosnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
71042 (973) Dead_Eye
»

Blue Screen med inštlacijo XP-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
71287 (1189) kixs
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458541 (4990) d4rko

Več podobnih tem