» »

Izkušnje z nakupovanje.net

Izkušnje z nakupovanje.net

Denos ::

Pozdravljeni.
Zanima me. kakšne imate izkušnje s to spletno trgovino? Zanima me predvsem glede cen in garancije. Sprašujem zato, ker se mi zdi cena Osnovna plošča ASUS P5QL PRO sumljiva, saj se nikjer v Sloveniji ne da dobiti pod ceno 75€. Gledal sem tudi cene v Avstriji, kjer ni nikjer pod 70€ in pa v Nemčiji, kjer so cene okoli 68€.
Je res možna takšna cena pri nas? Hvala za odgovore.
  • spremenil: Denos ()

kitewing ::

Vprašaj še na www.nakupi.net po kakšni ceni ti jo dajo.

Denos ::

Tam je, vsaj glede na cenik nimajo.

Leks ::

Z nakupi.net imam 2 dobri izkušnji, blago dobil hitro in brez zapletov. To je bilo še takrat ko je bil lastnik Kranjec s.p., sedaj sem opazil da je d.o.o., ne vem pa ali je lastnik isti.

Denos ::

Nakupi.net in Nakupupovanje.net očitno ni ista stran.

racunalnicar ::

nakupovanje.net je kar vredu stran. Jaz sem pri njih naročil za 100€ praznih medijev, katerih niso imeli na zalogi. So me poklical in smo se vse zmenil brez problema.
pa tut nakupi.net je vredu trgovina. Tam sm kupu usb ključe pa delajo bp.

Denos ::

Hvala vsem za odgovore ampak še vedno imam pomisleke glede cene te osnovne plošče. Ima kdo izkušnje kako je pri njih glede garancije (tukaj mislim uveljavitev garancije)? Pa tudi, da ne piše koliko let garancije je pri tej osnovni plošči se mi zdi malo čudno.

Leks ::

po mojem mnenju je najbolje, da jih lepo kontaktiraš (mail, telefon,...) in vprašaš kako je s ceno in garancijo. Že iz odgovora boš lahko nekoliko sklepal ali so resni ali ne.

Denos ::

Na mail sem jim že pisal v četrtek zvečer vendar odgovora do zdaj še nisem dobil.

Leks ::

Ujej, to je pa že dolga doba, daj jim še eno priložnost in jim pošlji še 1x, mogoče je mail zašel s poti :)

Denos ::

Ok :) Mislim pa, da je mogoče tako nizka cena zaradi garancije, ki bi naj bila samo 1 leto (Garancija za vse izdelke je najmanj 1 leto. Za izdelke, ki imajo daljšo garancijsko dobo, je le-ta posebej označena - tam pa ni označeno koliko je).

Skyman ::

Ima kdo izkusnje s to stranjo kako je kaj z garancijo?

Maximus ::

pri nakupovanje net sem naročil pralni stroj in ga dobil dostavljenega na dom bp :)

Skyman ::

samo moras nujno kupiti preko neta ali lahko osebno gres tja

jonystar ::

mene zanima kolko časa ste čakal, na paket, da je pršou če je vse kar ste naročil na zalogi, ker namreč nč ne piše predvidenega roka dobave.

jonystar ::

ne rabm več odgovora, ker sem ravno dobu paket, tko, da jih morm pohvalt naroču sem pa v sredo.

šernk ::

Kar imajo ugodno kupim z veseljem pri njih. Dosedanje izkušnje z njimi so na ravni tujine. Enkrat so mi zamujal z naročilom (po 14ih dneh ga ni bilo nikjer), poslal mail, drug dan dobil klic z opravičilom in da me naročeni izdelek že čaka za prevzem, zraven pa še darilo USB ključ zaradi čakanja. So sicer za določene stvari precej dragi, ampak odnos do kupca je pri njih nekaj popolnoma drugega kot pri konkurenci. Večinoma pa prevzamem osebno pri njih.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Računalniške trgovine dobre/slabe izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5636693 (32724) Niet1986
»

Bomo kr novga kupli :)

Oddelek: Kaj kupiti
201853 (1206) Lonsarg
»

AMD phenom 2 x3 720BE (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
885623 (4290) DJ MartiNi
»

Najboljša računalniška trgovina

Oddelek: Kaj kupiti
413846 (3846) bate
»

Ubijalske cene pri SLOCOMPU!

Oddelek: Kaj kupiti
403026 (1002) SLOCOMP

Več podobnih tem