» »

Problem z Nokio n95 8GB

Problem z Nokio n95 8GB

alexmarsic ::

No kot prvo se opravičujem če je tema v napačno kategorijo ampak sem malo paničen :D.

Uglavnem situacija je taka želel sem nadgraditi frimware na 20.0.056 . Začel sem z nadgrajevanjem in pač sem sledil po postopku ampak med nadgrajevanjem se je nokia sama na novo zagnala kot je želel upgrade ker pa se je ponovno zagnal je tudi prekinlo povezavo z računalnikom in zdj pač ni več nič na nokiji enostavno ko prižgem je zaslon bel in tam ostane... Zdaj pa potrebujem pomoč saj na servis ga nebi dajal ker pol ga ne bom mel 100 let... Hvala za pomoč v naprej...

Gapi ::

Kr na servis nes nimaš doma kej narest.Neboš čaku 100 let ampak mogoč 14 dni. Sicer pa firmware ti nadogradijo na servisu brezplačno če je v garanciji.

Pesimist ::

Ko se je ponovno zagnala si pa naredo kaj? nisi pocako nic da bi se namestitev koncala? ker kolko se spomnim se traja nekaj casa potem da zacne delovat. Zaj si ze ven potegno in ga bricko pa naredo samo cigl se z njega.

Kaj pa ce postopek ponovis negre skoz? Racunalnik vec sploh ne zazna telefona?

Neki problemi bi nej bli z Visto pa nokija upgrejdom ampak meni je delalo vednov se brez problema. Zaj vec nimam N95 ampak N73 pa pravtak vedno slo brez problema.

alexmarsic ::

Ko se je ponovno zagnala si pa naredo kaj? nisi pocako nic da bi se namestitev koncala? ker kolko se spomnim se traja nekaj casa potem da zacne delovat. Zaj si ze ven potegno in ga bricko pa naredo samo cigl se z njega.

Kaj pa ce postopek ponovis negre skoz? Racunalnik vec sploh ne zazna telefona?

Neki problemi bi nej bli z Visto pa nokija upgrejdom ampak meni je delalo vednov se brez problema. Zaj vec nimam N95 ampak N73 pa pravtak vedno slo brez problema.


am ne je bil več kot 20 minut tako da se ni povezoval in to mi je blo sumljivo. Ne ne zazna več nič.

Fuck off bill gates in tvoja vista

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Commandos 2: Men of Courage

Oddelek: Igre
141348 (932) boogie_xlr
»

Skuter Baotian bt 49 QT 4-takten

Oddelek: Na cesti
96985 (6711) DimmniBurek
»

Gigabyte GeForce 6800 128MB

Oddelek: Navijanje
121145 (825) franci
»

Rag Doll Kung Fu

Oddelek: Igre
262053 (1386) Tr0n
»

K7S5A Problem

Oddelek: Strojna oprema
10826 (739) boštjan

Več podobnih tem