» »

Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator

«
1
2

TyKee ::

Pozdravljeni,

v kratkem lahko pričakujemo izid te igre. Na spletni strani SCSSoftware, je objavljen video, v katerem omenjajo izid igrice s 6.8.2008.

Zanima me, ali te informacije držijo, ali gre za zgolj ugibanje datuma s strani Rondomedie?

Kdaj pa lahko pričakujemo DEMO igre? Saj takrat ko izide demo, potem se igra pojavi tudi na Torrent straneh :)).

Upam na čimhitrejši izid igre, da vidim če bo playable :)

TyKee ::

Nobenega ne zanima Euro Truck Simulator?

Zanimivo ;)

Rotaidal ::

Nobenega ne zanima Euro Truck Simulator?

Zanimivo ;)



3x ugibaj zakaj takšna igra dobenega ne zanima ;) To, da se z enega konca furaš 3h na drugega nevidim ravno neke zabave :)

opeter ::

Jaz sem nekaj prešpilal eno od iger iz serije 18 Wheels of Steel. Ni bila slaba. Pač, en žanr iger, za ljudi, ki se radi prevažajo v tovornjakih :)

TyKee, datum bo verjetno ta pravi, omenjeni založnik se namreč drži teh datumov. Verjetno se bo dalo igro v škatalsti obliki kupiti v Nemčiji/Avstriji/VB pa še kje, ali pa dolpotegljivi obliki (recimo na Eurogamer Store, Gamesplanet ipd.)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

profii ::

tole igro bi pa tud jst rad preizkusil. 18 wheels of steel mi je bla kar dobra. kar hitro si prišel iz mesta v mesto. nekaj ovinkov, nekaj avtov te je prehitelo pa si bil tam. kar zanimiv koncept igre za preganjanje dougčasa.

LP

Apple ::

ko bi vsaj bil kkšn tak špil za PS3... manjkata še flight in ship simulator...
LP, Apple

TyKee ::

@Rotaidal: Se delno strinjam, vendar kot je nekdo omenil - če imaš veselje do tovornjakov je prava zadeva!

Sem pred leeeeti kupil Flight Simulator, pa zaradi volje po avionih nisem nikoli igral. 18 Wheels of Steel pa sem še vsakega vozo - kar dosti. Tega zadnjega bom še z večjim veseljem saj bo v evropi... :)

In ja, komaj čakam da bo DEMO na INTERNETu, saj se takrat pojavi tudi na p2p! Upam, da bo kaj prej kot 6.8.!

hipertija ::

čakam čakam in še 1x čakam, na vsaki strani majo drugač napisan release date, od 29. julij do 31. avgust, zdaj pa me res zanima kateri podatek bo v redu... da vem kak dovg bom še čaku na te preklete tovornjake, tak dovg mečkajo da bi rockstar že gta serijo 5 ven izdav

TyKee ::

@vselic: Res je, zelo različni datumi izida. Vsaka stran ima drugače napisano!

Upam, da bo temu tako, kot navaja Rondomedia: 6.8.2008!

Lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TyKee ()

subby ::

zgleda zanimivo, 18 wheels of steel je bil tud kar hud za svoje čase

hipertija ::

ja sej je še, js sn si dav u haulina notr polsko mapo pa scanio tovornjaka, sam ni to to... upam 6.8.2008, čene pa bomo verjetno čakal do konc mesca, kar pa ni najboljše, saj se pirčne šola,

hipertija ::

danes je 5. avgust, čakam na izid igre, če bo tak ko pravi ena izmed skoraj vedno točnih stvari bo izšla 6.8.2008 torej jutri, držim pesti da bo res to tak, komi čakam to igrco... V sami igri sicer ne bo Slovenije, bo pa- portugalska, španija, francija, poljska, nemčija, avstrija, švica... verjetno je to to, sicer ne pričakovat 100 mest, ampak same večje- Paris, Varšava, Berlin, Dunaj... ne pa recimo Salzburg. Grafika je res kr dobra, upam da se bojo avtomobili držal evropskih pravil, da bojo realne ceste s prometnimi znaki, nesrečami, okvarjenimi tovornjaki, plačevanje cestnine ali __vinjete__ :) :), različne cene goriva...

pviran3 ::

Na travniku je dostopen nemški demo, po 2 min igranja lahko rečem, da se na sončni strani alp skriva pragozd(Slovenije ni v Evropi), zvoki, igralnost je ista kot v wheels of steel, evropa se mi zdi nekam majhna, zajeta so samo glavna mesta, dlje ko od Rima južneje se ne da :(

Drugače je samo malo bolj napredna grafika, evropski kamjoni in avtomobili in nov menu in intro komad :D

hipertija ::

res je pviran3, ceste so vse iste, kot da bi bla cela evropa poasfaltirana z istim asfaltom, nikakršnega občutka da si na pravi cesti, res

subby ::

in to vse v demo verziji... saj pri veliko igrah je zelo zelo zelo velika razlika med izgledom demo verzije ter končne
najboljš da počakate na končno pa povejte če je špil dober ali ne

lala111 ::

ma kaj vm ni jasno....halo da ni demo verzija ce pa lahko vse delas.....igrca je velika neki cez 200 Mb ..... mas 5 stopnj in mas dolocene naloge da gres iz amaterja naprej v drugo stopnjo.....vozs se tko k so pac oni rekl.....zvoki pa niso cist enaki.....sm bed mi je k ne mors met radie medtem ko si ga v 18 wheels lahk meu.......drgac pa grafa je se kr uredu....lahk bi blo mal vec kamjonu na izbiro....pa ceste bi ble lahk mal bolse ne pa sm avtocesta

hipertija ::

ja, res je motu sn se ni demo verzija... izdana je smo v nemčiji bla, pirati pa so jo dal na net in jo poimenoval demo

Mohic ::

Evo zdaj sem jo igral. Še kar dobra igra. Me pa zanima kako kupiš nov tovornjak, ko imaš dovolj €

lala111 ::

ma dj ta spil je totalna bedarija ...kaj to naj bi biu simulator omg no...18 wos je dost bolsi razn grafika...tle pa totalna bedarija to da mas sm 4 znamke kamjonov bedarija totalna...zvoki se vecja bedarija...zvok masine je cist nerealisticen ko presaltas nobenega zvoka ko spusti zrak niti slisi se ne navora masine kot da bi biu avtomatik......totalna bedarija zdaj pa sploh ko smo toliko casa cakali ta spil

iLichu ::

a folk dejansk igra tole :D

Berserker ::

Po mojem so to igro delali amaterji, rekord; 2 minuti na mojem pc-ju.

V-i-p ::

To najbrž z inštalacijo vred, rajt? :D Resno, igra ne bo požela nobenega uspeha, je preveč slaba.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

laught ::

Tudi meni igra deluje, kot bi jo delali amaterji,res pravi apn,igral 1 minuto pa zbrisal.

hipertija ::

js sm jo 2x igrav zdaj pa stoji na mojem pc-ju, čakam na kakšne patche, sej bojo itaq nove mape nadeval v igrco pa bo

lala111 ::

ah dj preden bodo patchi prsli bo ze pou leta mimo..pa tut s patchi ne bo nc bols.....osnova igre je za kurac dobesedno

him ::

Kokr vem je nekaj patchev že zuni....sam nism niti igrce inštaliru še lol :)
http://img395.imageshack.us/img395/4779/clips21ar.gif

Berserker ::

ta igra ni vredna modov ce te veselijo tovornjaki idi realno furat robo na poljsko in rusijo.

him ::

ta igra ni vredna modov ce te veselijo tovornjaki idi realno furat robo na poljsko in rusijo.


Mislm da se kr strinjam.....mal preveč amatersko narjen tole, sm mislu da bo kej bol konkretnga lol...niti muske mi ne špila
http://img395.imageshack.us/img395/4779/clips21ar.gif

lala111 ::

Kokr vem je nekaj patchev že zuni :)


Ja pol mi dej pa link kje jih naj downloadam

him ::

a sploh je možnost poslušanja svoje muske? tko kot pr GTA san andreas mislim ?
http://img395.imageshack.us/img395/4779/clips21ar.gif

lala111 ::

hvala za linke.......hhh js si u igrci dam avdio na off pa grem na net pa si przgem studio d in mam js musko xd

kekec17 ::

dans pa izide cela girca :D:D

rallyboy ::

haha js pa ži mam igro :)

Rotaidal ::

Kako se vam da igrat to igro?:)) Še tetris je boljši.


Če bi že radi vozili tovornjake, je 18 Wheels of Steel: Haulin to to. Ne pa ta euro truck;)

maro23 ::

pozdravljeni!

kaj mogoče veste zakaj ko dam eno mapo mi v igrici v tistih novih mestih ne morem vzeti tovora.
in še bi vprašal ko dam prikoličarje mi pride kamion a prikolic za te kamijone ne morem dobit v igrici.in še če mi lahko poveste kje lahko dobim še kakšne mode za to igrico, ter še kakšne mape.lp



ps:če igra kdo to igrico 18 Wheels of Steel: Haulin bi prosil če mi lahko pove nekaj in sicer: ko kupim tovornjak tistega ne morem voziti ampak lahko vozim samo tistega ki ga imam na začetku. prosil bi če mi lahko pove kje oz. kam moram iti da ga lahko vozim.lp

Rotaidal ::

Pri 18 Wheels of Steel: Haulin so bile trgovine, kjer si lahko kupil tovornjake.

maro23 ::

ja sem kupil in mi piše da imam 2 tovornjaka samo jaz ne morem voziti unega ki kupim.lp

Rotaidal ::

Zato, ker moreš prvega prodat, ne moreš obeh imet. No.. vsaj zdi se mi tako.

Tomozuki ::

Hm, v Wheels of Steel se mi zdi, da sem lahko imel več tovornjakov. Ko sem šel kupiti novega, je stari ostal v naboru, vendar se ne spomnim več točno, kje je bil tisti moj HQ, kjer sem lahko zamenjal prevozno sredstvo. Mislim, da sem imel Peterbilta, pa T-1000 pa še enega. Dolgo časa je že od tega, pa mi spomin peša. Tovor pa ni bil zmeraj pripravljen. Včasih sem moral čakati nanj, včasih sem raje poiskal kakšno drugo lokacijo, kjer si tudi lahko prevzel prikolico.

krofnik ::

Svija špil !!!!

maro23 ::

pozdravljeni!

kaj mi lahko kdo da linke za mode za euro truck simulator.lp

ZaOstali ::

pozdravljeni!

kaj mi lahko kdo da linke za mode za euro truck simulator.lp

Let me Google that for you?
http://tinyurl.com/mvrns6
Pritiskaj na naključne linke, saj ni težko. Edino če si to že našel, pa iščeš kaj drugačnega, nekaj, česar morda nisi omenil.
Morda modi/skini prek torrenta?:
http://btjunkie.org/torrent/ETS-MODS-SK...
Preglej tudi razne Warez strani(pazi se škodljivih...=)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

DeathKiller ::

Jest mam pa en uprašane, ko vidim, da sem šele pri prvi sobi (dobil nou računalnik, iz starega pozabil prenesti shrajeno), pa sem videl, da imam sam tist: deliver 2 undamage cargoes to the same loading dock. Napisano je 1/2. Ubistvu sem dobil značko, da sem jih pripeljal že 3 undamage cargoes. Zakaj mi potem ne gre v naslednji level?

Zgodovina sprememb…

DeathKiller ::

Evo, sedajle mi je pa napisalo tole:

Euro Truck Simulator

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

DeathKiller ::

Ok, to sm zdelal, sedaj me pa zanima, katera mesta imajo "loading dock" za ADR class 2??

undertacker ::

Mene zanima ali obstaja tudi igrica Slovenija Truck Simulator?

pviran3 ::

Maš modificirano karto za Euro Truck, kjer se lahko po balkanu furaš

undertacker ::

Mi daš link te karte?

Sandi1987 ::

undertacker ::

Hvala.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti pc igro truck simulator 2

Oddelek: Kaj kupiti
81178 (1057) Alamar
»

German truck simulator-volan

Oddelek: Igre
61867 (1269) denisek123
»

Euro Truck Simulator 2, Trucks & Trailers Datum Izida?

Oddelek: Igre
122806 (2533) Sandi1987
»

18 Wheels of Steel Kateri del je najboljši?

Oddelek: Igre
5896 (714) Sandi1987
»

18 Wheels of Steel

Oddelek: Igre
102017 (1602) spinner

Več podobnih tem