» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
101 / 157
»»

KaiV6 ::

To je tudi res se strinjam,
sicer pa ... nisem sledil, kaj so zdej po patchu bolj trpezni tej goblini al se meni samo zdi ? :)
pa vidim da najpomembnjesi goblin je zdej ta zelen? .. ker ti spusti 10 in vec death breath, ki je postal "drazji" kot forgotten soul :)
<insert>podpis.html</insert>

Shadow666 ::

Jaz imam najraje blood gobline :D Da se lahko gembla ^^
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Izi ::

Tudi meni se zdi, da je "Dih smrti" sedaj bolj dragocen in uporaben kot pa "Pozabljene duše".
Pozabljene duše dobivaš vsepovsod, celo Goblini jih sedaj odmetavajo in za craftanje jih tudi ne rabiš več.
Dihi smrti pa ne padajo v Griftih, rabiš jih povsod, Kanajeva kocka jih pa kar golta v nenormalno velikih količinah.

Kenpachi ::

Goblinov, razen v posebnih situacijah, se ne ubija takoj, ampak se jih "molze", da odvržejo čimveč preden dokončno začnejo odpirat portal.
Zaraki Kenpachi.

Zmajc ::

Ja, ... nikoli jih ni dovolj. Kak jih nafarmas skopnijo v kocki.

Izi ::

Kenpachi je izjavil:

Goblinov, razen v posebnih situacijah, se ne ubija takoj, ampak se jih "molze", da odvržejo čimveč preden dokončno začnejo odpirat portal.

To ne drži.
Točno o tem sem tudi jaz razmišljal in tudi poskušal kolikor se pač da testirati in prišel do ugotovitve, da ima vsak Goblin točno določeno količino robe. Tisto kar odmetava med begom gre že iz tiste njegove končne količine materiala.
Na koncu torej ni važno ali robo odmetava počasi med begom ali odvrže vse naenkrat ob smrti, količina bo vedno enaka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Zmajc ::

To sem ugotovil tudi sam ko sem na koncu ubil goblina ki sem ga lovil pol ure in je vrgel samo 1-2 itema.

Matev ::

samo z 2 paragonoma v rednem delu


v eni uri boš paragon 30 če nisi totalni analfabet

Matev ::

sicer je pa zelo koristno da če želiš hitro napredovati, da igraš z močnejšimi igralci in se magari vlečeš zraven
si daš obrambno opremo gor in obrambne skile, da ne umiraš preveč
in je
laufaz za njimi ter pobiraš kar ostaja na tleh

verjamem da ti bo uspelo in pravzaprav verjamem da ti je že uspelo

krneki ::

Gem hoarderja se splača počasi fentat, če imaš nataknjeno broken crown. Dobiš tudi po extra 60 marquise gemov.

111111111111 ::

Matev je izjavil:

sicer je pa zelo koristno da če želiš hitro napredovati, da igraš z močnejšimi igralci in se magari vlečeš zraven
si daš obrambno opremo gor in obrambne skile, da ne umiraš preveč
in je
laufaz za njimi ter pobiraš kar ostaja na tleh

verjamem da ti bo uspelo in pravzaprav verjamem da ti je že uspelo


Ni mi še, ker sem včeraj prišel domov šele ob 1:00. :D Tako da pridem danes pogledat v klan, če me bodo hoteli kaj pošlepat. :D

KaiV6 ::

Te bomo :) danes bos imel vsaj 2 set piece :) hehe
<insert>podpis.html</insert>

Shadow666 ::

Moja najljubša taktika je bila taka kot je zgoraj napisal Matev,
vzel sem defensive opremo, nabil čimveč life-a in resistov , ter šel na T1,
v parih poskusih boš našel kul ekipo in potem samo drži se jih, vmes ti bo pa že padlo kaj finega .

Glej za Wastes - set, bul kathos orožja, Immortal king stvari, od prstanov so top Convention of elements/focus+restraint/obsidian ring of zodiac/unity.
Od orožij je meni na nizkem paragonu najljubši Maximus ( veriga dela bolan dmg in demon zna bit distrakcija za mobe). Čimprej probaj dobiti 2 set Immortal kinga da imaš potem vedno ( dokler ne umrejo) vse tri anciente pri sebi ( pasivca vzameš fury on hit) in nimaš več problemov z generacijo furija. To je avtomatski preskos na T3. Višje pa potem z Wastes setom.


Barbari so to sezono še večje rakete kot prej, kar doživljam kot 2 rezni meč.
Dostikrat preberem da kvarimo gameplay ( ker si raketa in samo letiš ko debil čez land) , hkrati
pa večina ljudi zelo rada vidi kakega višjega barbara saj stvari samo padajo. Za moje pojme so to sezono najboljši monki,
vsaj po videnem :) Sam pa ostajam pri večni klasiki - MESOREZNICA ftw!
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Zgodovina sprememb…

yoco ::

KaiV6 je izjavil:

Te bomo :) danes bos imel vsaj 2 set piece :) hehe

Kdaj pa začnete? Meni bi tut kakšen set piece pasov :P Trenutno igram T1 in mam prav nič RNG sreče. Še komaj kakšen legendary mi pade!

KaiV6 ::

Danes bo maraton, ker ni sportnih obveznosti :) tako da bom on-off .. skoraj cel cas od 18h naprej.

Sicer pa nasvet, ko ste v skupinah in sledite "hitrim" pobiraj materiale in se posebej death's breath, ki pade za vsakim elite packom, v kanai cubu pa pol das 50x vsakega materiala in 25x death's breath + en rare 70 lvl piecem, ki ga potrebujes in imas zelo visoke moznosti, da bo set piece.

Jaz sem npr. waste's set 4 kose dobil z 300 breatha tako da, Kanai is the new Kadala :)
<insert>podpis.html</insert>

Izi ::

Še posebej mi je to sezono pri Barbaru všeč, ker je na voljo precej različnih buildov, ki so vsi precej enakovredni na vrhu lestvic.

1. Wastes set, Bul-kathos orožja, Whirlwind skill - Priporočljiv za solo igranje, daleč najhitrejši build v celi igri, malo šepa v visokih GRiftih.
2. Immortal King set, HotA skill - Priporočljiv za skupinsko igranje, za Barbara dokaj počasen, ampak se izkaže v visokih GRiftih.
3. Cel kup hibridnih buildov, kjer miksaš Wastes in IK obleke in Bul-Kathos in IK orožja.

Najboljša skupina za GRifte nad 70 pa je:
1. Barbar - Wastes, Bul-Kathos, Whirlwind - kot vodja skupine, ki dirja naprej, sproti čisti šibke sovražnike in zbira težje sovražnike za ostalo skupino.
2. in 3. Barbara IK + HotA, ki sta glavna damage dealerja za težke sovražnike in šefe
4. Monk, ki daje skupini odlične buffe, je pa tudi damage delaer skupaj z Hota Barbaroma

Zanimiv Build sezonskega Barbara ima Alkaizer, ki velja za enega najboljših igralcev Diabla in sicer je to nek hibrid z 6 IK, 2 Wastes + Whirlwind in Rend skill (čudna kombinacija, ki kot kaže odlično deluje)
Link: http://us.battle.net/d3/en/profile/Alka...
Igra solo in je v teh par dneh sezone že dosegel paragon 845 :O
Tako da ta Rend build, kot kaže ni kar tako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

KaiV6 ::

Ja ce je tick renda 250+ mio dmg je build viable, ker vrtinci iz BulKatos set imajo po 300 mio, tako gres, rendas in gres naprej ... bomo probali :) sicer pa sem dobil 4 ramaldni gifte do zdej .. ampak nisem dobil se enega strongarm bracer-a :)
<insert>podpis.html</insert>

Izi ::

KaiV6 je izjavil:

.. ampak nisem dobil se enega strongarm bracer-a :)

Jaz se malo čudim popularnosti Strongarm Bracerjev. Če pogledamo tisti Alkaizerjev build, mu Strongarm sproži samo Furious Charge skill, ta pa ima 10 sekund cooldown. Njegovi Bracerji so torej 90% časa neuporabni. Ali sem kaj spregledal?

Meni se bracerji, ki imajo +Attack speed zdijo mnogo bolj uporabni.
Sploh pri Wastes setu in Whirlwind skillu je Attack speed daleč najpomembnejša statistika v igri, saj povečuje število tistih ubijalskih mini tornadov

KaiV6 ::

merciles rune reseta furious charge za 2 sec za vsakega enemija ki zadane

to je reakor buld brez dmg :)
<insert>podpis.html</insert>

killer86 ::

Izi je izjavil:


Igra solo in je v teh par dneh sezone že dosegel paragon 845 :O


Ne igra solo, ampak 4man speed grifte 65 skupaj S Quinom69, tukaj streamajo: http://www.twitch.tv/quin69

Izi ::

killer86 je izjavil:

Ne igra solo, ampak 4man speed grifte 65 skupaj S Quinom69, tukaj streamajo: http://www.twitch.tv/quin69

A, tako. Sem napačno sklepal zaradi Unity prstana. Očitno je Unity tudi v dobro uigranih skupinah enako nujen kot v solo.

111111111111 ::

KaiV6 je izjavil:

Te bomo :) danes bos imel vsaj 2 set piece :) hehe


Hvala za šlepanje imam 2x2 set piece in 1x3 in sem paragon 72. Sva udarila en 3 uren tek. Hvala še enkrat.

yxiz ::

js mam pa prav problem z zbiranjem juliana seta (monk)... noče pa noče, pri 4 kosih sem že neki časa obstal :)
prav tako orožje s socketom, bog ne daj, da bi blo kako spodobno :D

če bi kdo igral popoldne kaj skupaj, pa da mi mal pomaga v višjih tormentih al pa griftih, me dodajte: coupet #2299

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yxiz ()

KaiV6 ::

Zbiraj material .. ves material, ki pade in pol ga zapravi v Kanai cubu z receptom rare > legendary, kjer bos dosti prej dobil manjkajoce kose, kot pri kadali

sicer pa itak te bomo boostali ce te kje srecamo :)
<insert>podpis.html</insert>

chief ::

se pridruzujem kaksnem gruop farmanju v primeru da boste imeli kaksen fraj plac.
novi prislek v community... ;P
hvala

KaiV6 ::

in tvoj in-game name is ?? :)
<insert>podpis.html</insert>

Shadow666 ::

Dejte mi povedajt, a Kadala vrže ven IK belt? Zapravil več kot 7k shardow na beltih pa še ni padel, tudi Kanai ne da :/
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

guybrush ::

Shadow666 je izjavil:

Dejte mi povedajt, a Kadala vrže ven IK belt? Zapravil več kot 7k shardow na beltih pa še ni padel, tudi Kanai ne da :/


Da.

KaiV6 ::

Sicer je drazje...ampak bolje je zamenjat set item pri Kanaiu...oz...upgredat rare belt v legendarija ....:)
<insert>podpis.html</insert>

Zmajc ::

Convert set item ni pretirano drag recept imo.

Shadow666 ::

Kanai se mi zdi drak.25 death breathov ne naberem tavno takoj.no ja.bomo farmali naprej :)
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Zmajc ::

convert rare se splaca za kockanje ultra rare itemov kot je furnace, ipd

death breathe najhitreje dobis v 4 man igrah v speedrunih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Izi ::

Ja, obleke se še vedno najhitreje dobi pri Kadali, orožja pa je sedaj daleč najlažje dobiti z convert rare, ker Kadala meče orožja kar na splošno, pa še draga so, Kanajeva kocka pa jih pri convertu sortira zelo specifično po razredih in hitro dobiš točno tisto kar iščeš.

Furnace mi pa to sezono ni bilo treba nič iskati, sem jih dobil že toliko, da jih spreminjam v material.
Prvi mi je padel že takoj potem ko sem dosegel level 70 in to antični s super dobrimi statistikami, ampak kaj ko Barbar rabi samo svoja posebna Barbarska set orožja in tako je šel verjetno en najboljših Furnace-ov v igri takoj v kocko :))

Edino kar mi to sezono še dela problem je 2. Unity prstan, ki noče in noče pasti. Brez kompleta Unityev pa so GRifti nad 52 hudo samomorilski.

Zmajc ::

Meni se prvi unity ni padel :))

Tribal ::

Jest sm dobu 2 unitya iz kocke, 2 pa sta dropala :D

Shadow666 ::

Meni pri para 247 ni padel ne furnace,ne unity,niti zodiac še.Pogrešam še focus.Padel ni niti Ik armor,rokavice... sem pa imel srečo pri orožju :) no ja.mam še cajt.bo že dropalo.

Zaenkrat najbolj rabim IK belt.da imam perma anciente in zgubim problem z generacijo furija^^
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Zmajc ::

Furnace bos moral skockat.

Shadow666 ::

will do that, katerkoll hammer lvl 70 will do ane ? :D
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Zmajc ::

2h mace za furnace

Shadow666 ::

To ja! ^^ Bom se danes lotil tega, zaenkrat uporabljam al Maximus al pa Shard of hate passive, ni ravno waaaw, je pa za sproti.
Včeraj je bil en tak čuden dan, po mojem postu, so mi dropali sami IK peace-i, belti,main armorji,bootsi, helme, samo še rokavic ni bilo ^^
V prvem A1 runu sem dobil ancient RORG, tako da sem se samo smejal ^^

Zdaj pa furam 4xIK+6xWASTES set, pa morm rečt da se res dobro obnese, na ramah imam v KANAI-u imprintane še tiste shoulderje ki dajo Ancientom skill za regen furija in je bomba ^^
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Zmajc ::

Je možno dobit posodobljeno lestvico :) ?

Shadow666 ::

Zdele enkrat se bodo refreshal accounti, če se ne motim, ponavadi okoli 11:00 ure vidim svoj account refreshan na Blizzardu =)
Ne vem pa iz kje naš glavni črpa podatke...
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

KaiV6 ::

Izi nabira paragone, nima casa za delat lestvico vsak drugi dan :)
<insert>podpis.html</insert>

Zmajc ::

1x na teden ni vsak 2. dan :D

krneki ::

Jaz se itak sončim na plažah južne dalmacije, tako da ni ravno časa za nabijanje D3. 8-) Bomo spwt čez par tednom k se naveličam hehe.

111111111111 ::

KaiV6 je izjavil:

Izi nabira paragone, nima casa za delat lestvico vsak drugi dan :)


Ta teden se je tudi jaz veselim. Pridem danes spet malo online, če boš imel kaj časa, da si malo pogledam Torment VII. :D

KaiV6 ::

Najvecji preskok na lestvici bos ti imel :) lvl 66 - paragon 100 :)
<insert>podpis.html</insert>

yxiz ::

http://eu.battle.net/d3/en/profile/coup...

tole žalost sem do sedaj uspel nafarmat v sezoni :)
uspel narediti gr45, zdej pa treba bountije farmat pa to, da bom lahk legendarije rerollal v epic nekako :D

drugi projekt pa bo wd, mi zgleda hudo helltooth set in vse z njim

Shadow666 ::

Gr45 je čisto kul dosežek!
Meni je zmanjkalo GR tokenov, tako da me čaka sila neprijetno delo farmanja le teh ...

Pogruntal sem da online velika večina sploh ne ve kaj je T6/T7 split farm, večina kekcev je para 70-100 in trokirajo zraven tebe.
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Zmajc ::

Jaz sem tudi začel opremljat WDja. Helltooth set zgleda morilsko.
««
101 / 157
»»