» »

Prenosna klima! plus/minus

Prenosna klima! plus/minus

ALIen23 ::

Pozdravljeni!!


Bliža se vroče poletje in imam vprašanje in sicer nakup prenosne klime kaj so slabosti oz. prednosti!Gre se dejansko zato da nebi obešal škatle na fasado zato bi vzel prenosno!

Kakšne so kaj vaše izkušnje??
LP

Belcebub ::

Prednosti:
podstrešno sobo ohladi toliko, da lahko normalno zaspiš (v cca 1. uri)
cena
prenos iz ene v drugo sobo

Slabosti:
preglasna je (skoraj ne moreš bit v sobi)
cev moraš nekam speljat (jaz kar skozi okno-pojavi se vprašanje o smotrnosti takega početja, ampak ohladi pa vseeno)
ponavadi se ti ne da tega vsega postavljat

V glavnem, če bi se še enkrat odločal, bi raje vzel kakšno cenejšo split klimo, ampak zdaj moram bit zadovoljen s prenosno.
Če si srečen, in če srečo rad bi še delil z nekom, če si srečen, brž z dlanjo udari v dlan!

Spajky ::

Obstajajo tudi prenosne split klime (zunanja enota na balkon, notranja notri, cevi skozi manjšo luknjo na oknu/vratih), malo pogooglaj ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Šimpanz ::

Ne jemat prenosne klime. Je nerodna, zavzame prostor, pa še glasna je. Pa še cev za odvod moraš speljati ven (če jo porineš skozi okno nisi nič naredil saj ti potem udira vroč zrak v stanovanje). Raje kupi split zadevo.

far cry ::

Res je,da je prenosna klima glasna,se pa nekako navadiš na zvok.Kar pa se tiče odvodne cevi za vroči zrak,ima klima zraven poseben nastavek,ki ga daš med okvir okna,do tega nastavka po potem lahko zapreš rolete.Jaz sem dal v preostali del okna les,tako da nepride nič not,tudi toplota ne.Trenuto jo rabimo kako uro,dve,pred spanjem,da ohladi spalnico.Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosna klima

Oddelek: Loža
437667 (3205) Vuli
»

Katera je danes najboljša prenosna klima (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7830659 (24821) BorutK-73
»

Eco Cooler vs. Prenosna klima

Oddelek: Loža
2510031 (8772) Okapi
»

klimatska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
414670 (3443) Pyr0Beast
»

Prenosna klima???

Oddelek: Kaj kupiti
4145503 (31232) kobilica

Več podobnih tem