» »

Popravilo kitare v LJ

Popravilo kitare v LJ

Matek ::

Na akustični kitari (Ibanez AEG-8) se mi je odlomila navijalka (v tem stilu), pa bi rad, da se zadeva popravi (navijalka menja). Predvidevam, da bo treba zadevo nesti nekam na servis - kaj mi lahko priporočate? Gre za precej poceni kitaro, tudi sam sem popoln amater, tako da seveda iščem bolj hitro in poceni rešitev :).

Je kdo že delal kaj takega doma ali moram obvezno odnesti k mojstru? Se sploh kje dobijo ti deli brez težav, ali jih je treba naročati? So velikosti lukenj in podobne dimenzije standardne?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Looney ::

Pomojem lahko to dobiš v kakšni večji glasbeni trgovini. Luknje so skoraj ziher standardne. Mogoče ne boš dobil čisto enake. V skrajnem primeru menjaš vseh 6.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Zimavc ::

Men je na akustični ravnotako odpadla in zlomila. Pridem v Big bang na odelek z insrumenti. In rečem, da bi rad navijalko z tako in tako kitaro. Prodajalec mi je odgovoril, da moram vedeti premer tribe, ki je za navijalko in da ima vsaka kitara drugačna. Za mire govorim za tribo, ampak nevem, če ima tudi tvoja to, ker moja je iz 80tih.

Matek ::

Oprosti, nisem pretirano seznanjen s temi glasbenimi termini, kaj pa je triba?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zimavc ::

Triba= zobnik

STASI ::

Moj sošolc glasbene inštrumente popravlja. Goslarstvo Demšar.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kitara - narodnozabavna glasba

Oddelek: Sedem umetnosti
1513635 (6706) chrush
»

Kitara

Oddelek: Sedem umetnosti
61022 (874) SaXsIm
»

Glasbeniki

Oddelek: Sedem umetnosti
343683 (3087) gzibret
»

El. kitara

Oddelek: Kaj kupiti
363258 (2259) icek
»

Električna kitara

Oddelek: Loža
51445 (1392) matias

Več podobnih tem