» »

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...)

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...)

««
9 / 29
»»

alteran ::

philips96 moje priporočilo je, da poskusiš morda WoW. Je prav tako PVP igra in jo igra zelo veliko ljudi.

Moje vprašanje pa je sedaj če kdo prepozna to igro. Iščem jo že nekaj časa in se ne spomnim imena.
Opis:
Vodiš skupino 4 vojakov. Ena od prvih misij je, da skočiš iz letala nekje sredi nemške pokrajine in napadeš sovražnika. Si član elitne ameriške enote. Nekaj naslednjih misij vključuje zavzemanje podmornice nekje na atarktiki, zavzetje in uničenje nemške ladje s ciljno misijo, da dobiš enigmo. Ena od misij zahteva tudi, da se infiltriraš v grad in ubijaš nemške vojake in ukradeš neke zaupne dokumente. Ta misija je tudi v začetnem filmu. V misijah moraš tudi v puščavo, kjer uničiš letališče in ena od misij je tudi, ko letiš z letalom (bombnikom) in streljaš iz različnih pozicij na nemška letala ki te zasledujejo. Kot sem že rekel nadzoruješ 4 vojake vsak od njih ima določen tovor, ki ga lahko nosi. Nato jim daš torbe in opremo (lahko je to prva pomoč, bombe in podobno). Ko ti vojaka ustrelijo, ga ne moreš več uporabiti, saj je namesto njega smrtna glava. Lahko imaš pogled od zadaj ali Eye vision. Nadzoruješ lahko vsakega posebej ali pa vse vodiš z različnimi ukazi. Eden od teh je shoot on my shot. Spomnil sem se še dveh misij, ena od igralca zahteva da prekine dostopno pot sredi pragozda, druga pa, da zavzameš in obraniš utrdbo nekje sredi puščave. Lista orožij je obširna ampak tu gre predvsem za hand weapons in tanke, strojnice ipd. Orožja lahko tudi vzameš sovražniku, skriješ njegovo truplo, se preoblečeš v njega ipd. Igra spominja na Conflict vendar je 2 svetovna vojna.

Prosim, če morda pozna kdo naslov te igre, da mi sporoči. Hvala!

Bor H ::

Kaki Commandosi verjetno?

philips96: če bi rad MMORPG in nisi omejen na viteze, čarovnike in ostala pravljična bitja probaj world of tanks, pri 20km/h lahko PvP kr traja.

Sicer pa bodmo iskreni, a je bolj kul bit en smrdeč ork al Tiger tank?

alteran ::

to sem pozabil omenit, da niso Commandosi. Spomnil se se še nekaj detajlov iz igre. Moraš uničiti manjše letališče, ki ga nadzoruje nekaj nemcev, obenem pa paziti, da nobeden od njih ne vzleti. Tu greš potem tudi v avto, ki te odpelje do naslednje misije in sicer tiste utrdbe v puščavi. Na sredini poti se avto pokvari in moraš nadaljevati peš ter počakati okrepitve. Glede misije na snegu je pa uvoden film, ko dva Masserschmidta sestrelita izvidniško letalo nad nemčijo in je tvoja naloga da rešiš tega pilota. Razlika med komandosi in to igro je ta, da tu ne klikaš po ozemlju ampak praktično hodiš s tipkovnico in lahko zamenjaš pogled na Eye view ali pa pogled kot recimo pri WOW od zadaj. Poznam detajle igre samo naslova ne -.- :D

Bor H ::

Huh, Hidden & Dangerous mogoče? Kr če to ni pol ostajam brez idej.

alteran ::

Ja to je ta igra :) Super :) Hvala! =)

jizzer ::

@philips96

Silkroad Online je dober za PVPje je pa težava prit v taki level da se lahko normalno pvpjaš. Poglej malo po youtubu.

detroit ::

Med0 je izjavil:

Živjo

Išečm nekakšno online mmopg igro, ki ima dober Pvp. Prej sem igral Tales of Pirates, vendar s pvpjem nisem bil zadovljen. Če kdo pozna kakšno dobro naj mi prosim sporoči,saj jih je zelo velik in težko najdeš takšno ki ti ustreza. LP Blaž


če iščeš pvp mmorpg in ne kak fps je po moje najboljša izbira ultima online;)
Če pa si začetnik pol pa kar po WOW posezi tm je otrok morje:P hehe
Skero

IvoJan ::

umm... guild wars ima za moje pojme najbolj dodelan PvP ker je taktika zelo pomemben faktor, in je vec poudarka na skillu kot na opremi.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

X-Men ::

Lp, ogledal sem si film Death Race in me zanima, če obstaja kaka novejša PC igra v tem kontekstu. Slišal sem že za Split Second in Blur, vendar bi rad igro, kjer lahko imaš prava orožja. Hvala za nasvete.

Bor H ::

Igra je sicer dokaj brezveze ampak ima dokaj resnična orožja: http://store.steampowered.com/app/7840/
Poglej pa še crasher: http://store.steampowered.com/app/90800/

HDvideo ::

Vlečejo vlečejo! Ne vem če bo kaj!

Nejc1994 ::

Iscem igro:

FPS ki bi bila podobna C&C renegade. Da si le en majhen del vojske, da lahko vozis vozile, in ne battlefield.

Ali je kaksna taka?

Mavrik ::

Battlezone?
The truth is rarely pure and never simple.

Nejc1994 ::

Se kaksna?
Rad bi jih videl vec. Renegade je res dobra igra samo ker westwood ni znal se izbolsati to igro.

Cforcer ::

Ali mi lahko kdo priporoči, kako dobro novejšo RPG igro... Zelo sem užival v igranju Spellforce, Drakensang in Sacred 2. Mogoče kaj podobnega če kdo pozna. Hvala že vnaprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cforcer ()

SlimDeluxe ::

Menda je Two Worlds 2 soliden novejši RPG
http://www.metacritic.com/game/pc/two-w...
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

nejko8 ::

Cforcer je izjavil:

Ali mi lahko kdo priporoči, kako dobro novejšo RPG igro... Zelo sem užival v igranju Spellforce, Drakensang in Sacred 2. Mogoče kaj podobnega če kdo pozna. Hvala že vnaprej.



Dragon age z dodatkom!

IvoJan ::

Arcania: gothic 4, Two Worlds 2, Divinity II: The Dragon Knight Saga.

http://www.gamezone.com/products/catego...

tu si poglej :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Cforcer ::

Super... hvala vse tri so mi všeč za začetek se bom moral odločit za eno... :P

IvoJan ::

za zacetek ti priporocam arcanio, ker te zgodba se najbolj potegne vase :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Berserker ::

Iščem kakšno potezno igro ki se dogaja v hladni vojni, podobno kot victoria.

rezator ::

Poznate kakšen špil, ki bi bil podoben hitmenu? Mogoče kakšen rpg hitmen?

In pa še kakšno podobno kot Mount and Blade, ali oblivijon, samo da nebi tolku pošasti?
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bor H ::

Najbližje kar sem našel hitmanu je kakšen splinter cell, pa še to je zelo na grobo gledano

Bolf3nk ::

Pozna kdo še kakšne dobre dirkaške igre? Bolj simulacije. Imam Gtr 2 in gt legends. Še je kaj podobnega?

nejko8 ::

mi lahko kdo priporoči kakšno pc arkadno igro s podporo za gamepad?

Bor H ::

Arkadno v kakem smislu?
Pretepačina? Street Fighter 4
Dirkačina? NFSji vsi, Dirt 1,2, F12010...
3D ploščade? Praktično vsi Prince of Persia, Splinter Cell, kak Batman...

nejko8 ::

Bor H je izjavil:

Arkadno v kakem smislu?
Pretepačina? Street Fighter 4
Dirkačina? NFSji vsi, Dirt 1,2, F12010...
3D ploščade? Praktično vsi Prince of Persia, Splinter Cell, kak Batman...


Mogoče se nisem dobro izrazil. Hvala za predloge. Sicer sem mislil kakšno lahko (mario stil). Trenutno igram Ice Age 2: the Meltdown pa mi je kar všeč. Kaj podobnega tej?

Bor H ::

Sicer je ne poznam ampak pobrskaj še za ostalimi igrami narejenimi po filmih, recimo kak Madagascar, Shrek, Toy Story, Walle. Ene so prov posrečene, ene so pa navadno odiranje folka, praviloma pa vse podpirajo kontroler.

koyotee ::

iščem igre na temo Neverhood, Monkey Island, World of goo,...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Sandi1987 ::

Iščem kakšno dobro Horror Akcijsko igro ali Streljačino.

galu ::

Mene pa zanima če ve kdo za kako igro v stilu mario kart, moorhuhn, za Android OS?
(namenim igrat na telefonu, seveda :)) )
Tako to gre.

mCerne ::

Jaz pa iščem eno par let staro RPG igro. Bila je v 2D in si upravljal enega možička s katerim si hodil od mesta do mesta in opravljal misije, pobijal pošasti in z denarjem, ki si ga dobil od pošati kupoval boljše orožje, oklep, ipd. Kasneje se ti pridružita še dva lika. Igra je bila pred kašnimai štrimi leti na Jokerjevi natlačenki in je bila zastonj. Bila je zelo podobna igri Knighs Of Xentar. Če gdo od vas ve katera igra je to bi lepo prosil da mi pove naslov.

SlimDeluxe ::

Dink Smallwood?
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Alamar ::

mCerne ::

Ahriman's Prophecy! To je ta! Hvala za trud Alamar! Polepšal si mi teden :)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

revvs ::

ShadowFlare

Indie fantazijska RPG, precej se podobno igra kot Diablo 2.

Igra je grajena na experience, imaš različne poti, imaš več različnih artifaktov(items, inventory), mogoče celo več kot Diablo, npr.: meč, lok, škornje, torso, ščit, različne vrste magije, ki prav tako ob uporabi dobivajo experience in postajajo močnejše, učiš se tudi nove spelle, lahko pa tudi izpopolnjuješ fizično moč kot je lok, meč in podobne fizične zadeve, ki skupaj z magijo lahko tudi kombiniraš, odvisno do tebe. Tudi izpoplnjuješ svoj level, tako kot značilno za RPG. Možnost tudi igre preko interneta. Lahko je dolga igra, odvisno od tebe koliko raziskuješ in kje hodiš, v bistvu lahko hodiš neskončno, ne zmanjka stvari za ubit. Lahko tudi kupiš stvari, se pogovarjaš, hodiš naokoli v obe smeri, lahko tudi nazaj na začetek (oz. teleport)...Ima 4 dele, ki so celotna igra.

Nekaj slik:




Constantine ::

Alo banda,

kateri novodobni špili podpirajo še stari LAN? Namreč, imeli bomo lan party kjer ni povezave v svet in je že težava dobit igro mlajšo od 2 let ki ne bi potrebovala povezave. Če ima kdo kako idejo, kar na plan z njo :)

DOOM_er ::

iščem RPG podoben dungeon siege II ;((
Robots will steal your job. But that's OK

revvs ::

Golden Land (turn-based RPG):






Trine (side-scrolling RPG):






Dragon Age: Origins (third-person RPG):




Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

ameba ::

Živjo,

nekaj let nazaj sem igral neko strategijsko vojaško igro ( DEMO ).
Bila so 3 plamena, spomin da da v enem plamenu je neko bitje lahko preko svoje energije proizvedlo 3 nova bitja ( kao duhovi, morda smrti ).
Eno pleme je bilo na način "kitajci" ( mislim da so bili delavci tako napravljeni ). Vojščaki so lahko metali "petrolejke".
Če se še kaj spomnim dopišem.

revvs ::

Hmmmm...


Mogoče kaj od tega:
1.)Cultures
2.)No Man's Land
3.)Against Rome

Drugače pa odgovori:
Čaš v katerem se je dogajala igra (prihodnost, preteklost, fantazija) ?
Kakšna merila je imela igra (experience+level+items, nabiranje zlata in drugega materiala) ?
Kako je igra potekala (v potezah ali pa v tekočem času) ?
Kako je izgledala igra (3D, ptičja perspektiva) ?

ameba ::

Hvala za odgovor, nč od navedenega ni.

Drgač pa :

1. Igra je bila fantazijska
2. Nabiral si surovine, spomnim se da si hrano dobil v vodi, kot ribič in kot nabiralec grmov in prov videl se je, da so vrgli mrežo v vodo. Nabiral si les, ter zlato ( ne vem če je blo glih zlato ).
3. Igra je bila v tekočem času
4. Ptičja perspektiva

revvs ::

To kar si zdaj opisal vse opisuje:
Age of Empires: The Rise of Rome

subby ::

Bila so 3 plamena, spomin da da v enem plamenu je neko bitje lahko preko svoje energije proizvedlo 3 nova bitja ( kao duhovi, morda smrti ).

ne more bit aoe
poleg tega so bili kitajci v aoe2 in ni bilo nobenih petrolejk v nobenem delu, razen morda v aoe3, katerega pa itak nihče ne igra

revvs ::

To so večinoma vse na tako temo:
Majesty
Anno 1503
Anno 1602: Creation of a New World
Emperor: Rise of the Middle Kingdom (neki kitajci)
Celtic Kings: Rage of War
Age of Mythology
Rise of Nations: Thrones and Patriots


Nekaj zelo znanih:
Settlers (začaraš da se nasproten vojak spremeni v delavca in ko ubiješ gredo duhovi v zrak v Die Siedler IV)
Stronghold Crusader

Več kaj dosti drugega popularnega ne obstaja.
Neznane demo igrice pa verjetno ne.

Jan182 ::

Pred leti sem igral igro v kateri si moral vozit ladjico skozi več levelov. Ladja je imela topove s katerimi si streljal na sovražne ladje. Spomnim se še da je bil v 3 levelu rak ki si ga moral ubiti, v težjih levelih pa so bili tudi labirinti. Če se komu zdi znana mi lahko prosim pove naslov te igre..

Hvala za odgovor :)

jaklo1 ::

Že dalj časa iščem neko strategijo, ki sem jo igral že kar dolgo let nazaj.
Igra je potekala v tekočem času iz ptičje perspektive, če se pravilno spomnem si moral nabirati surovine. Nekako spominja na igro The Settlers. Imel si glavni lik, nekega vojačka, s katerim si lahko raziskoval in se prosto gibal po celi mapi.Za gradnjo infrastrukture si potreboval, določene druge zgradbe. Da si povečal prebivalstvo si moral dati skupaj moškega in žensko, ki sta naredila otroka, tega pa je v hišo prinesla štorklja. Kot sem že omenil je igra že precej stara. Več stvari o njej se ne morem spomniti, če pa mi bo kaj osvežilo spomin pa dopišem.

Hvala za pomoč

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jaklo1 ()

opeter ::

Jan182 je izjavil:

Pred leti sem igral igro v kateri si moral vozit ladjico skozi več levelov. Ladja je imela topove s katerimi si streljal na sovražne ladje. Spomnim se še da je bil v 3 levelu rak ki si ga moral ubiti, v težjih levelih pa so bili tudi labirinti. Če se komu zdi znana mi lahko prosim pove naslov te igre..

Hvala za odgovor :)


Hmm... tole?



Igra je izdal Psygnosis leta 1997 in se imenuje Overboard! ali pa Shipwreckers! (odvisno od trga izdaje). Igro so v tistem času izdali za prvi Playstation (PSX) in za PC (Windows 95).
http://www.mobygames.com/game/shipwreck...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

subby ::

@jaklo1: najbrž iščeš igro Cultures

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()

jaklo1 ::

@jaklo1: najbrž iščeš igro Cultures

Tako je, najlepša hvala :)
««
9 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3015474643 (1679) Jernej88_
»

Ali kdo igra 20 let stare igre? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
735119514 (5169) D3m
»

Oldies goldies (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6410619 (1021) blabling2
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536258 (14277) msms
»

Stare igre, ki ste jih igrali (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7820832 (17185) BorutO

Več podobnih tem