» »

kakšen se vam zdi??

kakšen se vam zdi??

Golden eye ::

Nabavljam en komp za mat pa me zanima kako se ti zdi ta kombinacija: ?
dela v pisarni tko da ni za igrce, ampak hoče pa da vse "šiba" k urca, pa ne mi govort da je predobr komp, pač dala bo tolk dnarja, da bo mir za neki cajta.

Maticna plošca Asus P5KC
Core2 Duo E8400 3000 mhz
Ram 2x 1024 DDR2 (kter ram nej uzamem? tud da se da navit in je pocen) ?????
Gigabyte GeForce 8600 GT z 256 MB (pasivno hlajenje)
Trdi disk WD Raptor 150GB (a bo preveč glasn??)
Power LC6550G 550W 140 mm
DVD zapisovalnik NEC AD-7191S
ohišje (nč posebnga za ene 50 eur) ????

kaj prelagate za ohišje (ne kičasto) in ktere rame?

Kibby ::

Plato vzemi drugo, eno brez mesanice ddr2 in ddr3. Disk se mi zdi bv dajat vlki kesh za raptorja, ker konec koncev ze novi diski z 320gb platami delajo boljse in predvsem tisje. Jaz osebno cakam na 640gb diske da pridejo, sicer pa tudi 320gb disk z samo eno plato je spica. Odvisno od tega koliko prostora rabis.

opeter ::

Kaj pa dela "mat", da rabi GeForce 8600GT? A Intelov integrirani grafični čip ni dovolj? Pa Raptorja?

Jaz bi kupil kaj takega:

. Intel E2180 ali E2200
. MicroATX matična Intel G31 ali G33
. 4 GB RAM (2x2 GB) - Patriot, Mushkin, A-Data, kaj tretjega
. 320 GB disk (predvsem zaradi tega, kar je napisal Kibby)
. Vista 64-bit
. ohišje kaj od LC-ja ali pa MicroATX od Gentle (Mimovrste)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

chucki ::

Plato kr navadno P5k ter 2x2gb rama vzami, ti bo krvavo prav prišu, če boš šel na visto. Disk je pa tud škoda denarja za raptorja. Kakšen WD 500gb bi bil dost.

Golden eye ::

kupujem pri mimovrste.com
to se prav:
Intel Core2 Duo E8200 2,66GHz, 775
Plata ASUS P5K
rama dost 2 x 1gb (sam kterga)
grafična 8500 gt
disk 320 GB (sam kterga) wd? samsung? ibm?

tilinho20 ::

Pretiravaš z procesorjem in grafično. Jaz bi vezel proc za max. 70 eur. Grafiča pa integrirana. Disk je praktično vseno. Jaz bi vzel Samsung-a.

dzinks63 ::

:)) Nekaj podobno že sestavljenega : Intel Dual Core E8200 Designer pro 2Gb

shany ::

Hmm, za mat, pa ne špila igrc, sicer nebi vzel integrirane grafične vzel bi pa strogo vzel eno najcenejšo ka se jih da dobit. Ram pač neka zlata sredina. Disk: ne ga srat z raptor-jem, k je brezveze. tistih 10000 rpm se sploh ne pozna, pa še glasn je. Bi pa kupo eno dobro plato gigabyte pa en dober procesor neki podobnega k ti. Pa ohišje z rožicami, rofl.

Kar je pa najvažneje je pa da bi ji kupo knjigo z navodili za uporabo računalnika :))))
Naj bo še nevem kak dober comp ko če nimaš določene zaščite proti virusom in .... pa sej tak veš.

Golden eye ::

super dzinks63, glih neki tazga sem iskal ;)

Golden eye ::

shany, itak da vem, sej sem že neki cajta na forumu. Sam mal da vidm, če bo kakšen pameten pregllog padu... tko da zaenrat zadovoljen. Komentaji pa itak zaželjeni. Kako pa funtech pa servisi pa odnos do strank?? mislim da bom kr tega uzel pa še ugna cena je

Zgodovina sprememb…

Tea Time ::

Golden eye. Mislim, da so ti o nakupu primernega računalnika že kar povedali veliko, zato ne bom o tem pisal. Glede funtecha pa lahko povem veliko. Pri njih kupujem že precej časa (zase, za firmo kjer delam, za družino...).

Osebno sem z njimi zelo zadovoljen (uredijo vse; hitro, prijazno...). Morda še kar pri njih vprašaj, kakšna konfiguracija bi bila primerna konkretno za tvoj primer. Poveš točno, za kaj se bo računalnik uporabljal in ti bodo pripravili konfiguracijo, prilagojeno tvojim potrebam... Malo pobrskaj po forumu, je še kar nekaj pozitivnih referenc za to trgovino.
Have a break!

mspiller ::

Predlagam kej takega:
Asus M2A VM HDMI ali pa ASUS M2N-MX. Obe plati imata ok graficno onboard (ATI X1250 ali pa Geforce 6100). Potem pa se 4400+ EE procesor. Skupaj bos dal tm 120-130 evrov.

Plata
Procesor

V primerjavi z C2D 8200, ki je 160 evrov samo procesor>:D .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stabilen mali tih...

Oddelek: Kaj kupiti
473275 (2059) PrimozR
»

Comp do 300 € (za pisarno, microATX?)

Oddelek: Kaj kupiti
452910 (2359) steev
»

Konfiguracija racunalnika za okoli 500eur

Oddelek: Kaj kupiti
71335 (1176) LuiIII
»

Nakup računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
321247 (958) Adrijan0
»

Nakup računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
161728 (1130) strictom

Več podobnih tem