» »

Palit/Xpertvision GeForce 9600 GT ?

Palit/Xpertvision GeForce 9600 GT ?

Pesimist ::

Ali se splaca to karto za 145€ nabavit? http://www.exacomp.at/product_info.php/...

Ostale specifikacije kompa so X2 4200+ 939, 1Giga DDR, 7600GT.

Ali se bo vido performanc gain? Da bi lahko reicmo assasin creed vsej ok poganjal? Gledam trenutno na cim bol cheap buy dokler ne kupim novega kompa.

bluefish ::

pri igrah te bo še vedno zaviral RAM, v nekaterih primerih tudi procesor. Če kupuješ to grafično tudi za poznejši novi računalnik, potem OK. V nasprotnem primeru pa do takrat potrpi.

Pesimist ::

Zaj sem en review najso kjer testirajo 8800GT na prav takem shit compu ko je moj in tudi bolsih. Rezltati me cudijo sej pri tej moji resoluciji 1680x1050 je samo malenkost slabs moj komp kot oni najmocnejsi.

Eventuelno bom tudi procesor,plato pa rame menjal ja. No sej vseeno to me pa je presinetlo zdaj. Racunalnik za 500$ isto dobro poganja igre v 1680x1050 kot neki za 1200$

http://www.firingsquad.com/hardware/$50...

bluefish ::

hm, zanimivo 8-O .

Gundi ::

Da ti ne bo potrebno hodit po grafično v Avstrijo, jo imajo tukaj za 149€! :D

Mislim da je za tako ceno best buy, vsaj trenutno.

IVo ::

Ja no prej poglej kak topic in si preberi kaj si mislijo o elektroniki...:\

kmetek ::

nehajte že s to elektroniko.

Tilen ::

Zanimivo kako Ivo spet se boji konkurence... in seveda kmetek [Comtron]. Itak se v primeru okvare ne boš nazaj v avstrijo vozil in dokazoval svojega prav tako, da bi bil nakup pri elektronika.si dost bol smiseln.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kmetek ::

ni fora konkurence, fora je da on nima sploh prave trgovine ampak garažno.....hvala bogu za konkurenco.

Calligulla ::

Comtron je zame tudi garazna trgovina. Samo, da je elektronika pri tem cenejsa pa se tip od Elektronike se ne usaja po forumu za razliko od Comtronovcev. Kmetek zavezi.
Vsakic, ko se pojavi kak post z Hoferjem, Elektroniko oz kakim prodajalcem, ki vas potolce z nizjimi cenami stokas.

kmetek ::

/me hides. :D

IVo ::

Jst se ne nikoli ne bojim konkurence, z veseljem jo pozdravljam! tak da ne smetite teme...

novinec09 ::

Jaz osebno v ComTronu ali ComShopu ne kupim več ničesar. Medtem, ko pri Elektroniki nisem imel do zdaj še NIKOLI nobenih problemov.
Kmetek-kupi 1X nekaj pri njih in idi osebno iskat, pa potem povej, če je garažna prodaja ali ne! Tip je pred kratkim naredil !SAMO DELAVNICO! v velikosti cca 60m2, plus skladišče in njegova pisarna,... Raje priznaj, da te muči konkurenca z nižjimi cenami.
Osebno sem tam kupil že 6PCjev, ter en velik kup komponent, saj redno nadgrajujem PC (in tudi kolegom jih urejam)-vsakič sem šel osebno isat, uveljavljal garancijo,... in NIKOLI ni bilo nobenih problemov. Toliko za info.

IVo ::

Zakaj morate zasmetit temo s takimi glupostmi...Vsak naj si oblikuje svoje mnjenje! Moderatorji pa tut spijo na šihtu...;)

Calligulla ::

Saj si vsak oblikuje svoje mnenje. In tudi vsak, ki zelo, svoje mnenje podaja. Nekako bistvo foruma se ti ne zdi?

IVo ::

Ja samo v temi ki je primerna za take debate, ne pa v temi o grafični kartici...:\

bluefish ::

odkrito povedano si to debato načel ti, IVo.

Sc0ut ::

Bi še kdo rezultate zgornjih testov komentiral?
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

jimyboy ::

9600 GT SLI test

http://www.guru3d.com/article/Videocards/504/7/

Odlični rezultati v COD4, Stalker, Crysis in FEAR . HD3870 X2 1GB pa joka:)).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jimyboy ()

X-Hair ::

Videt se kar obetavno, ce tale test resnicno drzi. Mogoce bi pa celo bil Crysis ze igrabilen z dvema 9800GTX. Komaj cakam na en konkreten test.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nvidia GF9800 GX2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515954 (3892) mihajlo carr
»

Nakup računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
151807 (1478) Spikster
»

9600 GT SLI power req

Oddelek: Strojna oprema
111354 (1122) Ales22LJ
»

katero grafično kartico? izbiram med tremi!

Oddelek: Kaj kupiti
172374 (1826) alien-rat
»

8800 gts ali HD 2900 XT?

Oddelek: Kaj kupiti
101494 (1111) darius

Več podobnih tem