» »

Antivirus softver? Še nuca kej?

Antivirus softver? Še nuca kej?

Elemen_T ::

V sorodni temi sem zasledil, da naj danes sploh nebi več potrebovali antivirusnega programja. Ahm, glede telih zadev sem pa jest resno za cajtom. Imam naložen NOD, Lavasoft spyware in Spybot S&D...nevem zakaj ampak nekako tko sem se navadil. Dejstvo pa je, da res redko odkrijem kakšnega trojanca, virus ali podobno nesnago...v bistvu virusa v pravem pomenu besede (ne mislim črvov in trojancov) nisem fasal že več let...kaj pa vem, nazadnje je bil to se mi zdi da celo mihelanđelo al kaj je že bil tisti prazgodovinski virus ki je zjebal pol mašine>:D

da ne bom dolgotvezil - črve in trojance pucajo antispyware programi (lavasoft adaware denimo...), klasične _viruse_ pa antivirusni programi (NOD, avast, avg,...). Vprašanje pa še enkrat iz naslova - nucam antivirusni softver?

Pa upam da nisem odprl že prediskutirane teme, sem tole kar v šusu spisal in nič posearchal.

hvala za odgovore..!

trnvpeti ::

odgovor si si dal ze sam :)

jan01 ::

Lavasoft spyware in Spybot S&D -bolj zanič
Za trojance/spyware svetujem raje free(free ima le manual scan) različico avg antispywara oz superantispyware oz brezplačni spyware terminator

opeter ::

Še bolj pa PC Tools Spyware Doctor.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

free-ware zaščita po fejst hudem napadu

Oddelek: Pomoč in nasveti
322734 (1630) Domini
»

ANTI programi

Oddelek: Programska oprema
61156 (1093) largie
»

Kater antivirus in anti spayware uporabljate?

Oddelek: Programska oprema
101706 (1549) Damjan Jagar
»

Koliko daste uporabniki ADSL in kabelskega neta na varnost???

Oddelek: Programska oprema
151952 (1591) ombre
»

Mam neki zajebani virus/worm/spyware,... kateri Anti-Viruse disenejbla/briše njihove

Oddelek: Programska oprema
51183 (1060) ivek12

Več podobnih tem