» »

program za "napredno" poslušanje glasbe

program za "napredno" poslušanje glasbe

ovdje kokoš ::

Pozdravljeni,

skozi leta sem postal ljubitelj glasbe, od kar so na sceni torrenti, imam glasbe toliko, da mi manjka organizacije; uporabljam wmp11. Razlogi: všeč mi je, soliden interface, relativno dobro je organizirano vse skupaj.

Danes sem se spomnil, da bi bilo res dobro, če bi si v wmp lahko ustvaril neke vrste hall of fame folder, za moje najljubše albume (že nekaj časa nazaj sem ugotovil, da se glasba, ki je kaj vredna, ponavadi "skup drži" v albumu).

Imam torej 2 vprašanji, prvo je, ali se da v wmp narediti hall of fame folder in drugo je, mi morda priporočate kak drug software (win amp mi ne ustreza).

Hvala, LP Jan
jebi ga

aiko ::

mediamonkey

svenica ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svenica ()

Mavrik ::

Zakaj preprosto dobrim komadom ne začneš dajati ratinge 5 ali 4 zvezdic, ter narediš smart playlist, ki na katerem so komadi s tem ratingom?
The truth is rarely pure and never simple.

t3hn0 ::

po mojih izkusnjah bi ti se vseen priporocu winamp. lahko si zloadas wmp skin, uporablas pa media library, kjer mas lepo postiman glede pregleda muzke. pa tud kokr je Mavrik reku, komadom pac oznacs stevilo zvezdic, pa lahko se tako sortiras:\
^.^

svenica ::

Zato, ker je Foobar boljši.

ovdje kokoš ::

To z zvezdicami je brezveze, trenutno imam okoli 15k komadov, to ti pove vse, poleg tega, je skoraj vsa glasba, ki jo dobum že ratana = dodatno delo in še zadnji razlog - namesto tega si naredim svoj playlist, no, pozabil sem še komplikacije s flac

hvala za priporočena programa, bom poročal o ne/uspehih
jebi ga


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mp3 player in organizacija glasbe

Oddelek: Zvok in slika
5778 (721) Daren
»

Vas omiljen predvajalnik glasbe za PC

Oddelek: Programska oprema
313943 (3389) Davidenko
»

Program za predvajanje glasbe!

Oddelek: Programska oprema
145846 (5682) jan01
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343612 (2817) w3t80y
»

Telebajski hunter

Oddelek: Omrežja in internet
412079 (1692) Evil|One

Več podobnih tem