» »

Katere kakovostnejše slušalke za mp3 predvajalnik?

Katere kakovostnejše slušalke za mp3 predvajalnik?

boogle ::

Kupil sem mp3 predvajalnik in priložene slušalke so slabše kvalitete (tudi po reviewih priporočajo zamenjavo) ...zanima me kaj se dobrga dobi tam za ene 20€ - rad bi pa slušalke ki se jih namesti v uho se pravi brez obroča okol ali nad glavo.

Hvala !

BaRtMaN ::

Po prebranem dosti hvalijo Creative EP-630. V Sloveniji jih najdem preko najdi.si samo v Conradu za zasoljenih 40€.

Sicer pa mene zanimajo ravno take, ki tebe ne. Imam precejšnje probleme s slušalkami za v uhelj, ker mi neprestano padajo ven. Zato iščem nekaj uporabnega, ki se zatakne za uho. Imel sem že Creative Backphone pa se mi je ena slušalka odlomila. :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

eVro ::

Sennheiser CX 300. So in-ear, tukaj te pridejo 60 €, v tujini pa 30 €. Verjemi, ne boš hotel drugega.

t3hn0 ::

tud jst sm popizdil, ker sm ugotovil, da so prilozene slusalke ob mp3 playerju zanic. zato sem sel na mimovrste, kjer sm najdu Sony MDR-EX71SL/B in morm priznat, da so ful vredu. sicer so pa mal cez 40€, sam so vredne denarja.
^.^

boogle ::

Gledam te dve, razlika je 15€ akustične karakteristeke so iste ...a morda kdo ve a je razlika le ta da ma 71 zraven še podalšek?

Sony MDR-EX32LP =25€
Sony MDR-EX71SL =40€

hvala & lp

boogle ::

eVro ::

To je vse plastika proti Sennheiser CX 300 ali še malo dražje Shure E2c. Se splača dat 30 € za Sennheiser in uživati v dobri kvaliteti mp3, ker boljše se že skoraj težko dobi (za boljše slušalke rabiš tudi boljši vir).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slusalke za v usesa (in-ear)

Oddelek: Kaj kupiti
71302 (1074) Planetarium
»

in-ear sušalke

Oddelek: Zvok in slika
201425 (1425) icko
»

Slušalke za mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
215888 (4952) zuz3k
»

[Slušalke] In " EAR " do 10k

Oddelek: Zvok in slika
285633 (3861) Keyser Soze
»

Slušalke Sony MDR-EX51LP vs. MDR-EX71SL/B

Oddelek: Kaj kupiti
51559 (1465) krneki

Več podobnih tem