» »

Mobile Anti-Virus [Symbian, ...]

Mobile Anti-Virus [Symbian, ...]

Tilen ::

Pozdrav!

Podobne teme nisem našel, zato sem odprl novo. Za Silvestrovo sem en čas preživel tudi na trgu v množici ljudi, kjer sem [očitno] od nekoga preko BlueTootha dobil virus. Zaradi x razloga sem [očitno?] zadevo sprejel preko SMS in tudi odprl. Zdaj pa veselica:

- tudi če imam BlueTooth izklopljen se moj GSM obnaša kot server virusa in neprestano pošilja ta virus preko SMS vsem, ki so v dosegu preko BlueTootha.
- če BlueTooth vklopim, normalno spet vsi v okolici dobijo SMS automatično z "pirjazno" vsebino. Na GSM-ju se nič ne prikazuje, da se karkoli pošilja ali bilo kaj podobnega.
- baze podatkov so vsaj na oko nespremenjene

Kako odstranit virus? Ima kdo že kakšne izkušnje s kakšnim antivirusnim programom za GSM aparate? Na GSM-ju je naložen Symbian 60, prostora je še nekaj čez 500MB tako da vsi predlogi glede softwerja dobrodošli.

Zadeva je namreč zelo nadležna in bi se je rad čimprej znebil.

Hvala za vse predloge!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

JXS ::

Pomaga če napišeš kater telefon imaš.

Drugače pa si potegni Trial verzij: KLIK

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JXS ()

Tilen ::

Zadevo rešil z SimWorks.

Takoj zaznalo virus, ga odstranlo, reboot your phone in vseh mojih težav je bilo konec.

Priporočam!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

jurre ::

da malo porabim tole temo, a kdo ve za kaksen freeware antivirus, ki deluje na windows mobile? ne najdem nikjer nic pametnega, f-prot je placljiv, pa kaspersky sem nasel,verzijo za 1 mesec...dela potem se, samo updateat se noce.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenos fajla na Android - Wifi Direct

Oddelek: Mobilne tehnologije
102259 (2147) Jst
»

kako ugotoviti tip?

Oddelek: Strojna oprema
121602 (1353) ZLOky
»

[J2ME] Prenos datotek preko BlueTooth-a

Oddelek: Programiranje
51137 (1065) rabbit-zek
»

Mobitel UMTS ali Simobil Vodafone

Oddelek: Mobilne tehnologije
243599 (2908) flipflop

Več podobnih tem