Forum » Sedem umetnosti » Divx ne dela
Divx ne dela
philips ::
Imam film, ki sploh ne dela: ne zvok in slika, napise se error. Je pa to cel
film, noben predvajalnik ga noče predvajat
film, noben predvajalnik ga noče predvajat
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Filmi, filmi, filmiOddelek: Sedem umetnosti | 8646 (173) | DavidM2 |
| » | Half-Life in Portal (film)Oddelek: Sedem umetnosti | 10422 (4755) | oo7 |
| » | Srbski filmOddelek: Sedem umetnosti | 7137 (5786) | Nikec3 |
| » | Passion of the Christ in politika (strani: 1 2 )Oddelek: Loža | 7152 (5676) | 2nemesis |
| » | F I L M O - tekaOddelek: Loža | 2333 (2053) | DOLF |