» »

To morte slišat

To morte slišat

_Mortal_ ::

Moj sošolc Toni Čurkovič iz LJ, Fužine, Preglov trg 12. Je zabou da Microsoft proizvaja Pentiume.In da nebo več delu Pentiume ampak ene nove procesorje. :P :P :P :P :P :P
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

perci ::

Ja in? Jst sem tut to slišal in po mojem je res.

chucki ::

no comment!
POWERED BY NVIDIA
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

bobby ::

Nismo vsi tko pametni k ti, _Mortal_.
namest da se mu smejiš u ksiht, ga pa raj nauč kaj in kako da ne bo neznanja po svet trosu.ne mormo vsi vse vedt.;(

cahahopie ::

Največja groza je to, da se nekdo takšen dela pametnega in ostaja na svojem stališču, čeprav se ti križaš in pokaš od smeha. In, da se potem še dela pametnega pred drugimi in naprej tvezi takšne... JAO!!! Nemorš neki trdit če zagotovo ne veš in če nisi v tem. Zato naj raje posluša bolj informirane.

LojzePek ::

Microsoft dela Xbox procesorje, ki so optimirani za igrce in prikazovanje slike na tv-ju, da bi pa delal procesorje za pc-je pa prvič slišim. Keri burek lahk to izjavi???

Thanatos ::

ta tip je verjeten mislu da Microsoft ne bo več nucal Intelovih Pentiumov za konzole ampak bo v njih vgrajeval AMD CPUje. O tem sem tudi sam nekaj bral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

R0K ::

Emm, tisti ki ni ravno HW master ane ... no še rookie bi vedu to, ampak enivej ...

Tut moji sošolci mi težijo za url, da bi si registrirali svoj kanal na ircu ...

goba ::

LOL!

nojus ::

:D Ja ti si pa tud čist mem :D . Greš pa kar vse njegove podatke objavt. (aja manjka še EMŠO pa št. čevljev).

nobody is perfect!!!! :)

malinavc ::

hehe...nej še jst povemmal svojih izkušenj glede ene pametne prodajalke...

uletim jst v eno comp trgovino pa rečem če majo skenerje(sm vidu v izložbi de majo in de majo model k ga jst čem, sam vseen sm za foro vprašu), pa ona reče žal ne, imamo pa optične čitalce :), pol pa rečem ka mate Umax astro 2000U, pa ona tudi žal ne, imamo pa tegale, pa pokaže na ugante kerga? ja, umax astro 2000U...ampak ona je zaposlena tam tut kot svetovalka za računalnike!! jao...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

AnWar ::

Pomagajmo ljudem, ki ne vedo ,ne pa se norca delat iz njih!!!!!:D :D
[Asus ROG Strix SCAR III]

Binji ::

Ma kaj ku se je tko lepo delat norca iz njih>:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

pozorhudmaček ::

Enkrat, vem, da je bilo na Pop-in(neki kviz, davno nazaj).

Fprašanje:S čem, se premika računalniška miška?

Z nogo.

-----------------------

Talentirani igralci, ni kej. Še sreča, da je naslednji pravilno odgovoril z roko, če ne bi si mislil, da so alieni.

_Mortal_ ::

Njemu je en frend k se kao spozna na HW reku da bodo Pentium-e zamanjali čist novi procesori. Ugante kako se imenujejo:



XEON-i. To so pa že nekaj časa intelovi strežniški procesorji. Prejšni petek me on pa njegov frend kličeta ob 22 zvečer kako se connectat na irc:P :P :P :P :P
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

skener

Oddelek: Strojna oprema
81167 (1090) BoBi
»

Umax Astra 3400 in W2K

Oddelek: Strojna oprema
9870 (790) Borci
»

kater skener kupit

Oddelek: Strojna oprema
121135 (995) sirotka
»

prigode računalničarjev :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
897386 (4775) TERORRIST
»

Kateri scanner?

Oddelek: Kaj kupiti
101851 (1745) TESKAn

Več podobnih tem