» »

Acer???

Acer???

Anirb ::

Zdravo!

Še vedno se odločam za nakup prenosnega računalnika in še vedno sem popolnima zgubljena...

Našla računalnik, katerega konfiguracija se mi zdi zelo dobra ampak je firma acer.

Acer Travelmate 7720G-702G50N T7700

'(CrystalEye Webcam)
Intel Core 2 Duo T7700 (2.40 GHz / 4 MB L2 / 800 MHz)/ 2 GB RAM
17,0" WXGA+ TFT (1440 x 900 Pixel)
ATI Radeon HD X2600
500 (2x 250) GB HDD/ SATA/
DVD-SuperMulti (DL)/ 56K, Bluetooth, IR, LAN 10/100/1000, WLAN 802.11n/ VHP'


In ker razen tega, da je to pač manj znana in razvpita firma kot naprimer hp ali kaj podobnega. Me zanimajo vaša mnenja in pripombe.

Kako zelo velika razlika v kvaliteti od ostalih je pri acer računalnikih?
  • spremenila: Anirb ()

jperc21 ::

Kaj pa cena?

Odvisno, na kakega naletiš. Moj kolega je vzel acerja in nima težav. Moj sodelavec pa ima non stop neke težave.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Anirb ::

Cena je malo manj kot 1400 evrov.

Sem gledala še Toshibo in HP dv9500 serijo ki nudita sicer malo manj ampak dokaj podobne zadeve v tem cenovnem rangu vendar pa ko sem prebrala kritike pri obeh drži baterija zelo kratek čas... Acerju (tako vsaj trdijo) drži baterija 4h.

c00L3r ::

Imam Acer Aspire 5112 že skoraj eno leto in dela super. TravelMate modeli pa so poslovna serija, kar pomeni da so narejeni še bolj vzdržljivo. Po mojem ga lahko kupiš brez skrbi. Odločitev pa je tvoja.

ShARk63 ::

Acer, ne hvala. Poglej kak HP, Lenovo, pogojno Dell. Namen prenosnika?

ender ::

Karkoli je bolje od HPja. Imam Acer TravelMate 4272WLMi leto in pol, dela brez problemov, pa edini crap, ki sem ga moral odstraniti je bil Norton Antivirus. Imamo pa v firmi kar nekaj HP in Lenovo prenosnikov, in so HPji obupni - čisto vsi so počasni, vsake toliko časa povsem zaštekajo in vedno pridejo s toliko sranja, da porabiš cel dan, da se stvari znebiš (namestitvenih CDjev za OS jasno ni, tako da ne moreš namestiti Windows na novo - lahko narediš samo restore, ki ti spet namesti isto smetje). Software za čitalec prstnih odtisov na HPjih je neuporaben.
Lenovo prenosniki so precej boljši, samo so dražji.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

ShARk63 ::

@ender
govorim predvsem o kvaliteti izdelave. primerjaj ohisje od enega hp-ja za 1000e in enega acerja. seveda bos v acerju dobil boljsi procesor, vec rama, diska ampak kakovost izdelave je druga zgodba. pac govorim iz lastnih izkusenj..

ender ::

Kar se tiče kvalitete izdelave ohišja, ne vidim kakšnih posebnih razlik med HP in Acerjem. Poleg tega pa nisem govoril o hitrosti procesorja - HP prenosniki so počasnejši od IBM/Lenovo prenosnikov s slabšimi procesorji in manj RAMa. Ne vem, kako jim to uspeva.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Acer!?

Oddelek: Kaj kupiti
253115 (1735) exel20
»

Kateri prenosnik do 599€? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9411419 (9543) trek@s
»

nakup prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
655874 (4604) sw0rdfish
»

Prenosnik BenQ??

Oddelek: Kaj kupiti
341706 (1290) falotXP
»

Kater prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
171645 (1334) nurmaln

Več podobnih tem