» »

zastonj SSH deamon za Win2003 R2 ?

zastonj SSH deamon za Win2003 R2 ?

PujsaPepa ::

Ima kdo preskušeno resitev za SSH server, ki uporablja ActiveDirectory userje ? Da je cim vec v graficnem nacinu, nic command prompta, pa da nitreba vsakega novega userja ki ga dodas v AD, naknadno na roke SSH deamonu predstavljat ?

jype ::

A z OpenSSH se tega ne da urediti?

Po drugi strani pa... Če si plačal za Win2k3 licence, ti ne bo težko kupit še ene SSH rešitve.

PujsaPepa ::

OpenSSH mi vrne error 1067, pa tudi se mi zdi da moras vsakic "na roke" z ukazom "xxx -d > yyyy" userje dodajat:(

Tolk cajta ko sem pokuril do sedaj s temi open source bedarijami, ko po dolgoveznih navodlih vseeno na tvojem sistemu nic ne deluje, ja sem pripravljen placat tudi za SSH, le da bi vse takoj in prevrjeno dlelovalo, in da ne bi potem imel se vec administracije kot jo imam ze seda :(
Poznas kak placljiv SSH, ki mi bo delal po 5min ko vstavm CD :) ?

jype ::

Hja, če ne bi imel Windows strežnika (temveč poljuben unix sistem, zaradi mene lahko tudi v povezavi z AD), bi ti lahko ponudil namestitev "na ključ". Žal Windows poznam premalo, sem pa prepričan, da se na forumu najde kdo, ki ve dovolj in bo pripravljen sprejeti denarno nadomestilo za njegovo znanje.

Microsoft ::

Ja kaj ta tvoj ssh ne zna naredit ldap search?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OpenSSH client bug CVE-0216-0778

Oddelek: Informacijska varnost
132427 (2135) jype
»

Odkrita resna ranljivost v SSL in TLS protokolih

Oddelek: Novice / Varnost
104745 (3714) BlueRunner
»

Heker zahteval pet dolarjev od lastnikov iPhonov

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
255896 (4424) XS!D3
»

OpenSSH za Windows in certifikat

Oddelek: Omrežja in internet
62249 (2249) Poldi112
»

Varnost openSSH

Oddelek: Omrežja in internet
242402 (1980) Volk|

Več podobnih tem