» »

Mech Commander, Mech Commander Gold, Mech Commander 2

Mech Commander, Mech Commander Gold, Mech Commander 2

BigWhale ::

Greetings,

"Ati, Ati, roboti! To bi se jaz igral!!!"

In pogledam Jakoba, kako iz enega kupa skatel privlece skatlo igre Mech Commander. Matr, pa res. Stvar je precej dobra, precej sem jo preigral. Dajmo sprobat.

No, sredi instalacije stvar crkne. Nekaj zacne trzati ze prej, ko pozene cpuid.exe, ki v XPjih vrze exception ampak to prezivi. Sredi instalacije pa crkne. Unknown error. Morda je zanic CD, nisem probaval.

Je kdo Mech Commanderja instaliral na XPjih? Mech Commander Gold?

MC2 je na voljo v source obliki, je ze kdo prevedel in uspesno zagnal?

jamiroq ::

enko, oz. mechcommander gold sem namestil in igral, ko so jo prvič ponudili zastonj. ne spomnim pa se, če sem moral kaj posebej narediti, da je delovalo. dvojko sem prejšnji teden namestil, vendar se sesuje ob začetku misije.

> MC2 je na voljo v source obliki, je ze kdo prevedel in uspesno zagnal?
na mechcommander.org se je svojčas dobilo iso slike vseh treh iger. če jih rabiš, povej, glede na to, da stran ni dostopna...

BigWhale ::

MC2 sem uspel prevesti, sem pa potem ugotovil, da je poleg sourca tudi FinalBuild verzija in se jo da pognati in igrati. :) No, eno solo misijo sem odigral.

Mech Commander Gold bi rad nasel. Nevem, kaj se je zgodilo z mechcommander.org, ker ni dostopen. Nikjer pa ne najdem nic pametnega napisanega na to temo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MechWarrior 5: Mercenaries

Oddelek: Igre
121607 (678) oo7
»

Supreme Commander 2

Oddelek: Igre
224598 (4025) opeter
»

supreme commander se noče zagnati

Oddelek: Igre
361340 (1150) Guzzy
»

Supreme Commander (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
887419 (4827) IVo
»

Strategije

Oddelek: Igre
291936 (1603) CCfly

Več podobnih tem