» »

Cenejse klicanje na stacionaren telefon

Cenejse klicanje na stacionaren telefon

Ashrack ::

Zivim v studentskem domu in tu seveda nimamo stacionarnega telefona, klicanje preko mobitela na stacionarno linijo je pa drago. Obstaja kaksna cenejsa alternativa?
....

Ted ::

Če maš računalnik in širokopasovni internet, potem ubodi www.poivy.com, v promocijskem obdobju klici po Sloveniji zastonj z določenimi omejitvami. Eventuelno naložiš 10 evrov gor (kreditna, bančno nakazilo) in maš 120 dni zastonj klicev brez prekinitev 24h.
Mah...

Infinity ::

klik

tole si zloudaš in lahk kličeš po sloveniji zastojn neomejeno

Ashrack ::

Širosko pasovni internet imam.

Infintiy
A to so brezplacni pogovori non stop ali samo v omejenem obdobju
....

KTr1sk ::

Infinity ti si CAR res deluje, upam da bo vedno delovalo :D
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Infinity ::

to deluje za neomejeno cajta :D kok keša sm že js zrd tega pršparu :D punca bi me drgač ob vs keš spravla:D

dolenska ::

hmm sem preizkusil vendar na mobilne št. ne morem klicat. a se da kako uredit da kličem tudi na mobilne?

Infinity ::

ne. nažalost deluje sam za stacionarce :8)

dukenukem ::

se mi zdi čudno, da bi kr zastonj lahk klical okol :D a sigurno ni kašn spyware al kaj podobnga tole;)

dolenska ::

sm preizkusil ta program. je kr zanimiv. še bolj je zanimivo pa to, ker dobim zvezo hitreje kot na isdn linijo. praktično v sekundi začne klicat. čist lepo deluje in komot lahko kličem na stacionarno. težava je samo v tem ker ne morem klicati v tujino in na mobilne št.

Infinity ::

ja pač use nemore bit zastojn ane :D ne zih ni nobenga spyware-a not :D preverjeno in preizkušeno :D

KTr1sk ::

..sem že opravil nekaj klicev, deluje na t2 in telekom, tako da je pomembno samo da je stacionarni telefon, ampak ko je 5min pogovora se avtomatsko prekine, ampak me ne moti :D čisto zadovoljivo, škoda da sem sms lahko sam 1x poslal na mobi ..me pa zanima ali lahko tud v druge države kličem zastonj ko vidim da nima samo slovenija FREE http://www.freecall.com/en/rates.html
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

Ted ::

Freecall je ista zadeva kot www.poivy.com, sicer ima v klice izven EU-ja nekoliko dražje (predvsem na hrvaško). V promocijskem obdobju boš imel na voljo brezplačne klice, čez čas pa lahko pričakuješ omejitve v obliki trajanja klicev ipd.. Dokler ti dela lepo, ko pa ti bo klice prekinjalo po minuti pa se tistim 10 evrom ne boš mogel izognit če boš hotel normalne telefonske pogovore:) .
Mah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ted ()

Ashrack ::

Ali je to pravilno:
POIVY je trenutno bolsi kot FREECALL saj omogoca na teden do 300min in ti ne vrze dol po 5min kot to naredi FREECALL.
....

Ted ::

Dejstvo 1: Zastonj klicat ne boš mogel v nedogled nikjer, gre za tako ali drugačno promocijsko obdobje s takimi ali drugačnimi omejitvami.
Dejstvo 2: Dokler ne sprobaš ne veš. Sam sem zaradi manjših omejitev presedlal iz Freecall-a na poivy, sem pa zaradi veliko klicev na hrvaško (po ceni 1 cent na minuto) moral naložiti gor 10 evrov. Če hočeš normalne klice brez presenečenj/prekinitev boš po izteku promocijskega obdobja storil enako.
Mah...

xeon ::

voip telefonija omogoča zastojn klicanje, in ima tud omejitev. mislim da so 2-3 ure pogovora zastojn na teden. na mobitel zankrat pa lahk sam v ameriki kličejo zastojn.. upajmo da bomo lahk tud mi kmalu..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FreeCall

Oddelek: Mobilne tehnologije
71712 (297) hmm23
»

Poceni mednarodni klici

Oddelek: Loža
356620 (5527) hmm23
»

voip discount

Oddelek: Omrežja in internet
224733 (2607) madmitch
»

Zastonj Klicanje Iz Računalnika Na Mob. In Stacionarne Telefone?

Oddelek: Programska oprema
74367 (4224) sese12
»

Zastojn SMS-i

Oddelek: Mobilne tehnologije
263608 (2944) NOOB-ek

Več podobnih tem